Jump to content

  

137 гласа

  1. 1. ?? ??? ??????

    • ??
      69
    • ??????
      68


Recommended Posts

Кой е за и кой е против техните банове?

Моля с аргумент за отговора!!!

ПП: Аз гласувах "ПРОТИВ" най-малкото защото форума нищо не губи когато те двамата пишат, даже напротив могат да дат много полезна информация в няои от разделите (Спамилнята не се брои, там дават други неща :hilezh: )

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
  • Отговори 168
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аргументите са ясни.... против бановете съм...

Има си начини за решаване на тия "проблеми" за някои, не съм в настроение да демагогствам с разни "кисели" субекти. Това е моето мнение.

Адрес на коментара

Ще замоля гласувалия ЗА да се аргументира не да мишкува!!!

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара

Гласувал съм против бановете аргументите ми са постнати в една заключена вече тема ама защо е заключена не знам

там един някакъв с неизяснен стаус Модератор ли е какъв е и аз не знам я заключи безапелационно .

Сигурно е имал някакво прозрение свише или е ходил на уроци при Ванга та предвиди как ще се развие темата и я локна. :hilezh:

П.п Иначе на тва му се вика псевдо свобода на словото решаваш да изкажеш мнение някой си решава че темата е изчерпана щото имала информативен характер и я заключва .

ЕВАЛА БРАВО НА ТАКИВА ЛЮДЕ САМО ТАКА ЦЕНЗУРА МУ Е МАЙКАТА.

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара

Хъм без да искам натиснах "против", ама съм "за"....

Изобщо, това никъде го няма и никой не го допуска потребителите в един форум да обсъждат действията на администрацията.

В нормален форум само за пускане на такава тема следва наказание.

П.П. Гризли беше пуснал линкове към други форуми да се види, как се действа.

Свобода на словото има в интернет като глобална мрежа, а всяко местенце в нета си има свои си правила.

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара

е глей са как си го написал заглавието беееееее, не съм против двамата дългучи, против бана съм (баФ та)

а идеално, занулих се с лорда

Редактирано от wasaby
Адрес на коментара

Прощавайте, колеги съфорумци, но ...

Какъв е смисъла от съществуването на правила, модератори и администратори в този форум,

след като всяко тяхно решение, което не ви изнася се пробвате да отмените с анкети и всенародни запитвания?

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Какъв е смисъла от съществуването на правила, модератори и администратори в този форум,

.......

спокойно можеше да им скрие двата цитирани поста (в заключената вчера тема) и да им прасне предупреждения. Така беше по правилата на форума май... онези, дето не важат за всички....

Адрес на коментара

Предупрежденията безкрайно приложима мярка ли са или след тях евентуално следва и някаква друга рестрикция ?Brum,Тази я осрахме.Пускай нова.Втори опит на същата височина...

Адрес на коментара
което не ви изнася се пробвате да отмените с анкети и всенародни запитвания?

какъв е смисъла от анкетите щом правата вяра е само една?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
......Втори опит на същата височина...

:hilezh: Няма нужда, тя така или иначе ще бъде заключена, Имаме само един в повече "ЗА", двама взаимно занулили се, а и то е ясно, че повечето ще са "против".

Адрес на коментара
Изобщо, това никъде го няма и никой не го допуска потребителите в един форум да обсъждат действията на администрацията.

И защо да не ги обсъждаме нещо на правилата ли противоречи обсъждането или какво че не се сетих ???

Обидих някой с това че казах какво мисля по темата ли ???

Имам идея нека аминомодераторският екип да напише списък с разрешените теми за пускане кои потребители могат да ги обсъждат а ?

П.п Нещо на военна работа ми мирише тука униформи ще се раздават ли ?

а фуражки ?

щото аз си нямам .

Адрес на коментара
спокойно можеше да им скрие двата цитирани поста (в заключената вчера тема) и да им прасне предупреждения. Така беше по правилата на форума май... онези, дето не важат за всички....

Знаеш ли колко пъти е правено това?

Смисълът от темата е нулев, както и сами се сещате, но явно имате нужда от сапунки - няма лошо! ;)

Изцяло изяснен е статуса на тоя модератор - модератор е на 8 подфорума и е официален член на Клуба, който си плаща членския внос редовно. Твоят статус какъв е? :hilezh:

За 1000-ен път казвам - тук си има правила. Те са задължителни, не присъствието ви тук! Как така се случва голямата част от потребителите да са ОК с тях, не става ясно... Се едни и същи няколоко човека са недоволни :gut:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Смисълът от темата е нулев, както и сами се сещате, но явно имате нужда от сапунки - няма лошо! :hilezh:

Липсата на смисъл от такива теми говори лошо за модераторите и админите не тоя форум и ще ти кажа защо.

Нека погледнем нещата така. Имаме юзър Х и 10 оплаквания от него следва БАН. В същото време има 100 човека, който са против бана. Модераторите на форума би трябвало да си зададат въпроса 100 -тина ли са правите или 10-тината и тогава да вземат крайното решение. Защо преди изготнването на юзъра не се появи тема - Искате ли да изгониме еди кой си и да се дискутира, а всичко се решава на лични съобщения?

ПП Не очаквам отговор на въпросите тук. БТВ ако получите 50 оплаквания от някой юзър ще го изгоните ли?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Извинявай обидих ли те :gut: съжалявам много ;)

Ще ми простиш ли ? :hilezh:

П.п Това за членският внос какво трябваше да означава нещо покана и аз да плащам ли рекет ли ?

това че плащаш членски внос те прави повече от другите потребители ли ?

щото ако е така и а мога да плащам по велик ли ще стана ще мога да го изтъквам на обикновенните потребител а?

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара

Не. Няма да го изгоним. Ние сме достатъчно големи, за да можем да преценим кой се вписва в духа на форума и кой не.

Знаеш ли защо не се получават 100-ци оплаквания? Защото повечето хора са интелигентни и търпеливи хора. Това, че целия форум не се е подписал под тези мерки не значи, че въпросните двама не създават негативни настроения сред много хора. Факт е, че т.нар. спамери са най-активни в защитата на своите, но това нищо не значи.

Извинявай обидих ли те :gut: съжалявам много :o

Ще ми простиш ли ? :hilezh:

Не, не си. Аз мога да се обидя само от човек, който уважавам. Когато такъв човек ми каже, че съм сбъркал, бих се замислил. Не го правя за всеки срещнат, спи спокойно ;):o

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара

Мараба,

двамата потребители са "хранили" доста грубо не еднократно хора, на които това не им е приятно. Същите двама са предупреждавани ~50 пъти. Отделно Борето е с бан, това че се правих, че незнам кой пише от този ник е друг върпос, че пишеше в хранилката от ника на Рулза и още един човек .. и това не го знам .. определено ми е смпатичен, но явно неразбира от човешка дума.

Рулза даже няма да го коментирам.

Форума има правила .. да тези правила се прилагат, доста често се оставя хора да прекрачат границата в името на либералност или малко повече веселие. Но някои хора просто прекаляват и не си вземат бележка.

Всеки регистрирал се във този форум е цъкнал, че е съгласен с правилата. Тази тема, на която отговарям е абсолютно безпочвена. Правилата се да се спазват, достатъчно е либерален форума.

Бановете са перманенти и няма да бъдат махани.

Решението е изцяло мое и нямам намерение да го променям на този етап. Няма смисъл да се карате модератори/потребители.

Адрес на коментара

Аз ако си плащам членски внос и съм к*р (опа обърках се член) на АКБ, ще стана ли мод или админ

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...