Jump to content

  

137 гласа

  1. 1. ?? ??? ??????

    • ??
      69
    • ??????
      68


Recommended Posts

Аз ако си плащам членски внос и съм к*р (опа обърках се член) на АКБ, ще стана ли мод или админ

Първо трябва да станеш член... А това става след гласуване на настоящите членове... Не мога да се обзаложа, че ще получиш одобрението им :hilezh:

И не, двете неща не са свързани ;):gut:

Адрес на коментара
  • Отговори 168
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Първо трябва да станеш член... А това става след гласуване на настоящите членове... Не мога да се обзаложа, че ще получиш одобрението им :hilezh:

Да запитам тогава защо ние не гласуваме кои да са ни модератори? :gut:

Адрес на коментара
Решението е изцяло мое и нямам намерение да го променям на този етап. Няма смисъл да се карате модератори/потребители.

Това за решението е ясно и също така е ясно че зависи от тебе как ще се развият нещата но дискусията тръгна от една друга тема и се изроди в още две или три и горе долу ставаше въпрос за търпимост и толерантнос обаче нещата се задълбаха и отидоха доста далеч явно някои модератори не проявяват търпимост и толерантност към ОБИКНОВЕННИТЕ ЮЗЪРИ ДЕТО НЕ ПЛАЩАТ ЧЛЕНСКИ ВНОС (в случая визирам себе си )

Кажи ми сега Хитмане по коя банкова сметка да преведа някой лев за да стана и аз толко велик като въпросният мод.

Адрес на коментара
Порастни, а ?

След като вие избирате кой да е член на клуба, защо и ние да не избираме кой да е модерира форума, все пак според мен трябва да е човек който може да разграничи майтап от заплаха или нещо подобно. :o:hilezh:

ПП: @ audi200avant, не знам някой да се оплакал от твое модериране :gut: засега май ти си най-тачения мод ;)

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Това за решението е ясно и също така е ясно че зависи от тебе как ще се развият нещата но дискусията тръгна от една друга тема и се изроди в още две или три и горе долу ставаше въпрос за търпимост и толерантнос обаче нещата се задълбаха и отидоха доста далеч явно някои модератори не проявяват търпимост и толерантност към ОБИКНОВЕННИТЕ ЮЗЪРИ ДЕТО НЕ ПЛАЩАТ ЧЛЕНСКИ ВНОС (в случая визирам себе си )

Кажи ми сега Хитмане по коя банкова сметка да преведа някой лев за да стана и аз толко велик като въпросният мод.

Уф Стефане .. пак правите некви драми .. търпимост и толерантност има .. и то даже много .. стига сте се чудили за какво да се захапете. Просто сте афектирани в момента, има хра, които пишат в тази тема детски работи .. вие обаче понеже някой не се е изразил 100% ясно и се почва бурята в чаша вода.

Дръжте се като зрели хора, бройте до 30 преди да напишете нещо като сте нервирани.

Адрес на коментара

Аз пък си мисля, че трябва да се преразгледа и работата на мода, заради който са баннати - очеизвадно е за всички потребители, че въпросния няма качества за такъв, трие, мести, скрива на поразия, после коригира направеното, изказва се неадекватно.......Сигурно 50% от форума са влизали в пререкания с него, включително и аз.Дайте от там да тръгнем, като ще се гледа обективно, като има бан за едните, да има санкции и за другите.Предполагам на всчики стана ясно кой мод визирам в случая - Тита.

Адрес на коментара
бАз пък си мисля, че трябва да се преразгледа и работата на мода, заради който са баннати - очеизвадно е за всички потребители, че въпросния няма качества за такъв, трие, мести, скрива на поразия, после коригира направеното, изказва се неадекватно.......Сигурно 50% от форума са влизали в пререкания с него, включително и аз.Дайте от там да тръгнем, като ще се гледа обективно, като има бан за едните, да има санкции и за другите.Предполагам на всчики стана ясно кой мод визирам в случая - Тита.

Баш тя няма никаква вина, нито ми се оплакала, нито нищо. Изобщо оплакванията не са от модераторите. Модераторите просто им криеха обидните мнения.

Адрес на коментара
Баш тя няма никаква вина, нито ми се оплакала, нито нищо. Изобщо оплакванията не са от модераторите. Модераторите просто им криеха обидните мнения.

Защо просто не продължат с криенето на мнения, защо трябва да ги гоните :hilezh:

Адрес на коментара
След като вие избирате кой да е член на клуба, защо и ние да не избираме кой да е модерира форума, все пак според мен трябва да е човек който може да разграничи майтап от заплаха или нещо подобно. :o:hilezh:

ПП: @ audi200avant, не знам някой да се оплакал от твое модериране :gut: засега май ти си най-тачения мод ;)

Е тъй де за тва без лоши чуства , иначе ето кой си ги избира-ние http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=24651

Адрес на коментара

Много рано пуснахте веселото.

И нямам ни чипс, ни пуканки ни бира. :hilezh:

А това разваля половината кеф от предаването. Що не изчакахте до довечера?

Адрес на коментара
Защо просто не продължат с криенето на мнения, защо трябва да ги гоните :hilezh:

Защото модератора не е на заплата да трябва да 19 часа във форума .. модератора помага, коригира, мести, трие мнения и сакционира, когато това е нужно. Неговата работа не е да следи 3-ма като се изсерат той да бърше. Някой друг по-детски въпрос да имаш ?

Адрес на коментара
пишеше в хранилката от ника на Рулза и още един човек ..

Предимството да виждам IP- тата беше единствената причина да не развалим добрите си отношения с този "още един човек". Защото по мой адрес бяха написани доста откровенно обидни подмятания именно от ника на този колега. Аз също нямам лоши чувства към Борито и Рулза, но ... с тях имахме уговорка да използват пикантния си стил само в спалимнята. Е всички видяха, че те не удържаха фронта.

Редактирано от tita
Адрес на коментара
.......

Точно щото не са на заплата са много модовете и доколкото знам са се съгласили да бъдат такива (не са били принудени), но понеже някой го мързи да си върши работата и айде бан.

Освен да те питам за международното положение, или и тва е детски въпрос?

ПП: Без лоши чувства :hilezh:

Адрес на коментара
Точно щото не са на заплата са много модовете и доколкото знам са се съгласили да бъдат такива (не са били принудени), но понеже някой го мързи да си върши работата и айде бан.

Освен да те питам за международното положение, или и тва е детски въпрос?

ПП: Без лоши чувства :hilezh:

Чакай сега по-ясно

модератор НЕ е равно на пъдар ..

ти искаш пъдари

модератора налага някакъв вид рестрикция понякога, пъдара само бие по главата

сега по-ясно ли е ?

А международното положение е кофти. Лошото е, че са нас ще става по-кофти.

Аре .. повече едва ли ще ти отговоря по-горните въпроси.

Адрес на коментара

Айде за малко да спреме да си пишеме за спорта и да погледнем обективно на нещата , факт е ,че и двамата с бановете се издъниха , факт е ,че фактите са срещу тях , другия факт е , че форума си има правила , както и да се опитам да ги защитя , факт е че ще ми е трудно.

Стига писаници на едно и също нещо , ако не можеш да осъзнаеш , че поведението ти надхвърля определени норми ,също е факт , че обикновено срещу тебе се използват репресивни мерки , другия факт е , че аз винаги съм се опитвал това да не се случи, е факт е , че се случи.

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Първо трябва да станеш член... А това става след гласуване на настоящите членове... Не мога да се обзаложа, че ще получиш одобрението им :respekt:

Васко, Марин и Анди не са членове на АКБ, но са модератори. :unsure:

И да те питам, че не ми се чете устава с пълно единодушие ли се приемат новите членове. Тоест едно "старо куче"(а колко е старо е вече спорен въпрос) да е против и си прецакан. :)

Адрес на коментара
Уф Стефане .. пак правите некви драми

Дръжте се като зрели хора, бройте до 30 преди да напишете нещо като сте нервирани.

Хитмане бате хората които ме познават знаят че съм адски спокоен и много трудно се нервирам (за протокола днес не съм се нервирал нито един път :respekt: )

постовете днес съм си ги писал така между другото докато правех колата на Коцето Лампард

И без това рядко пиша сега като гледам още по рядко ще е .

Защо ли ?

П.п Не търся отговор от никой айде мир да е

Довечера ще ходя на Екото и ще удавя мъката с бира :unsure:

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара

Нови членове се приемат от Управителния съвет. Той се състои от 5 човека и не е нужно единодушие, доколкото си спомням! :respekt:

А относно модераторите - писал съм по-долу, че няма изискване да са членове на Клуба, за да са модератори. :unsure:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Васко, Марин и Анди не са членове на АКБ, но са модератори. :respekt:

И да те питам, че не ми се чете устава с пълно единодушие ли се приемат новите членове. Тоест едно "старо куче"(а колко е старо е вече спорен въпрос) да е против и си прецакан. :unsure:

Ти па сега кво питаш бе Кокич като почнеш да плащаш тогава ще питаш ааа

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...