Jump to content

  

137 гласа

  1. 1. ?? ??? ??????

    • ??
      69
    • ??????
      68


Recommended Posts

Първо трябва да станеш член... А това става след гласуване на настоящите членове... Не мога да се обзаложа, че ще получиш одобрението им :respekt:

И не, двете неща не са свързани :unsure::)

И ако не го получи ще вземе от мъка да се самоубие, последван от Стефан, щото и той искаше човека членски внос да плаща, вие пък нещете.

Това с членския внос пък въобще е в другата посока на координатата... ставаше въпрос за друго.

Всеки си знае своето, аз за какво ли се обаждам изобщо, като от началото се бях зарекъл да не ставам жертва на демагозите.

Адрес на коментара
  • Отговори 168
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Васко, Марин и Анди не са членове на АКБ, но са модератори. :respekt:

И да те питам, че не ми се чете устава с пълно единодушие ли се приемат новите членове. Тоест едно "старо куче"(а колко е старо е вече спорен въпрос) да е против и си прецакан. :unsure:

Коко имам една молба като по-нов тук.Разбирам,че повечето се познавате и е нормално да си говорите на малки имена,но много от нас ги познават само по никове.Та кои са Васко,Марин и Анди?

По темата,не съм гласувал.Против бан,за каквито и да е причини,казах го предишния път,когато се случи на KYРO,и сега с Рулза.И с двамата не се разбирам изобщо,дори няколко пъти до закани за бой сме стигали.Разреших проблема за себе си като никога,по никакъв повод не им отговарям и всичко беше наред.В тази връзка,не че нещо ще промени мнението ми,те двамата допринасят за форума много повече от мен например.Говоря за знания,аз съм просто каруцар и изобщо не ме интересува кое,как работи.Езика им е простоват,обиждат хората,но тук сме големи мъже и жени и ми се струва детско да тичаш при мода за всяка глупост.Не съм гласувал и против,защото всяко обществено място каквото е и форума си има правила,и ако не се съобразяваш с тях си отиваш.От друга страна не ги познавам толкова добре за да взимам отношение.Не се харесваме,обиждали сме се много пъти,но по един или друг начин всичко е минавало.

Съвет към администратора.Отмени им бановете!Каквото и да е станало,се вдигна достатъчно шум,изказаха се мнения,може би са си взели поука.Нека им бъде като последно предупреждение.

Никой не печели от отсъствието им!

Адрес на коментара

Подкрепям мнението на longrunner.

КУРО и Audi_Rulzz никога не са ми били интересни и забавни и отначало не им обръщах внимание, докато след разделянето на регионални секции не почнаха да спамят и в раздел Пловдив и откровено да се заяждат на лична основа. За жалост и аз им се вързах тогава и почнахме да се псуваме като каруцари и заплашваме с побои и стрелби :respekt:

В един момент осъзнах, че е безмислено да се бориш с такъв тип хора и единствения начин е пълен игнор.

От тогава ми е много спокойно, а тъй като нямам достъп до спамилнята, където те най-много се изявяват и ми е още по рахат :unsure:

Така че дали имат бан или не ... за мен те така или иначе отдавна не съществуват ... все ми е тая!

:)

ПС: само longrunner не съм съгласен за идеята за последното предупреждение - това е безсмислено за тях!

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара

Абе много ми е интересно.

Има 150 човека обидени от Рулза. Малко по-малко от Кайпо. И това ви се струва нормално ли?

Че заради тях спряха да пишат/четат тук поне още 100 човека е ОК?

Те са "нежни души" и не им е мястото. Важното е да е ВЕСЕЛО на 10-15 човека и да гледат сеира на няколко други "цапнати" в клавиатурите как дрищат наляво и надясно.

БРАВО! Да живее веселото!

Адрес на коментара
Абе много ми е интересно.

Има 150 човека обидени от Рулза. Малко по-малко от Кайпо. И това ви се струва нормално ли?

Че заради тях спряха да пишат/четат тук поне още 100 човека е ОК?

Те са "нежни души" и не им е мястото. Важното е да е ВЕСЕЛО на 10-15 човека и да гледат сеира на няколко други "цапнати" в клавиатурите как дрищат наляво и надясно.

БРАВО! Да живее веселото!

Ти няква статискика ли водиш?Като си толко обидчив и ти и засегнат,що говориш с нас по срещите и идваш?Е така за Инфото питам?

Адрес на коментара

АБСОЛЮТНО СЪМ ЗА .

Не сме в детската градина .

Никому не е нужно да чете безмозъчните им ПРЪДНИ из целия форум .

Отдавна трябваше да бъдат баннати. Две момчета заедно с автора на темата - не са излезли още от пубертета .

Мисля ,че ясно трябва да има граница какво МОЖЕ и какво НЕ може да се пише в АКБ .

Не може ,един здравомислещ човек да псува на маика на ляво и на дясно .

Това ако стане в деиствителност а не тук в форума ,не ми се мисли какво ще им се случи на тези момчета .

Адрес на коментара

А ти кво предлагаш?

Да се обръщам на другата страна, да се правя че не те познавам, да се бием или да не идвам на срещи защото си напсувал ХХХ?

---

Това беше за Рулза...

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
А ти изобщо не обиждаш и псуваш, не малко твои менния са по-брутални дори от тяхните, но до сега не си баннат, не знам защо?

Ти у ред ли си ,

Я ми покажи само едно :(

п.с. АХА видях ти приятелите в Профила ауди рулз и Куро ,ясен си ми .

Персона нон грата ставаш за мен

Редактирано от audi a6 2.5 dizel
Адрес на коментара

Аз съм си съвсем наред, не ме мисли :( .Ето - цялата тема и всички твои мнения в нея - ТЕМАТА.Това е от скоро - преди имаше доста теми с твои изцепки, щеше да напускаш форума по едно време, беше се засегнал нещо, такива разни драми имаше, ама те гледам пак си тука за сега........А дали съм ти ясен не съм сигурен, как точно ти се изясних без никакъв контакт да си имал с мен, няма значение, какво ми пише в профила.....Ако искаш и теб да те адна като приятел?

Редактирано от shavo
Адрес на коментара

Аве тук гледам пак се трие и покриват мнения, евала на власт имащите, що ми скри мнението ве, нещо нецензурно ли казах или кофти истини.

Вижте се кви сте жалки ве, именно за тези неща хората ви храчат и пак продължавате.

ПАЛЯК, тва към той си знае.

Адрес на коментара
....

п.с. АХА видях ти приятелите в Профила ауди рулз и Куро ,ясен си ми .

.......

Аз пък мога веднага да приложа линк където ТИ ЗАПЛАШВАШ ... и си знаеш къде, там съм ти писал

Ама нали и мойте приятели са като на шаво - та и аз съм персона нон грата. Добре си беше и без теб.

Адрес на коментара

4 страници чета, отварям прозорец за ново мнение и го затварям...

Сигурно 5 пъти съм го написал, но пак ще го напиша- хора, форума е да си помагаме, не да се караме!

Идеята на Васко да броите до 30 преди да напишете каквото ви е на ума е добра. Не сме на по 6 годинки.

Винаги има различни мнения, винаги има сърдити, не може да се харесва всичко на всички, това е факт.

Факт е обаче, че именно тук намерих приятели, на които винаги мога да разчитам.

Сега ще кажете, че спамя, затова ще си кажа мнението, без да гласувам- кефя се на двамата баннати, че казват каквото мислят, че не се стахуват и срамуват от мнението си.

Но и се дразня на много невъзпитнаия начин по който го правят, особенно напоследък.

Определено няма да е същия форума без тях, ще е малко по- 'сух', но времето ще покаже.

Не искам да обидя ниокй, не искам да има никой наказан по принцип.

За съжаление разликата между свободата и свободията е голяма, но някои не могат да я направят- не визирам двамата колеги, говоря принципно, както казах отчасти ги защитавам, отчасти съм съгласен с решението на ХИТМАН.

Адрес на коментара
Коко имам една молба като по-нов тук.Разбирам,че повечето се познавате и е нормално да си говорите на малки имена,но много от нас ги познават само по никове.Та кои са Васко,Марин и Анди?

Забележката е съвсем коректна, но бързах да изляза по работа и не изписах никовете та:

Васко = tsvet40

Марин = audi200avant

Анди = Wizi

Що касае забележката ми за членовете на АКБ исках да кажа, че модератора не е задължително клубен член. :(

Адрес на коментара

Винаги съм пропускал да се изказвам по такива теми,но този път ще го направя.

Не става дума за точно тези колеги,а за всички.За това е създадена спамилнята,там нека си говорим каквото и да е...всеки да "ака" колкото си иска.Но по другите теми да се намали оффтопика до минимум.Ясно е,че всяко мнение не може да е по темата,но псувни и лични напатки са недопустими.Обичам темата дизел срешу бензин,но искрено се дразня като виждам колеги да спорят и да си подмят глупости на тема бензинджий и дизелисти...мисля си това си е за вътрепна консумация.Не е нужно всички да четат тази простотия.

Нека останалата част от форума да е сериозна,спамилнята да е за разпускане.За всеки го по нешо.За този който иска да попита и да получи що годе сериозен отговор и за тези който искат да разпуснат.

Проблема според мен е,че управниците не са с достатъчно твърда ръка.

Поздрави!

Адрес на коментара
...Така че дали имат бан или не ... за мен те така или иначе отдавна не съществуват ... все ми е тая!...

Точно така.Ако всички обидени ги бяха отсвирили,накрая щяха да си говорят сами.Аз съм против бана по принцип,не защитавам мозъчните им диарии.В случая администратора е прав,при положение че е имало оплаквания е трябвало да вземе мерки,друг е въпроса дали бан върши работа.Жалко за тези,които са се оплаквали от тях,ако единственият начин да се разбереш с някой е чрез помощта на друг.

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
В случая администратора е прав,при положение че е имало оплаквания е трябвало да вземе мерки,друг е въпроса дали бан върши работа.Жалко за тези,които са се оплаквали от тях,ако единственият начин да се разбереш с някой е чрез помощта на друг.

Наистина ли мислиш, че оплакванията на потребители са причината за 2та бана?

Адрес на коментара
Наистина ли мислиш, че оплакванията на потребители са причината за 2та бана?

Не.Сигурен съм че е лично,ама не исках да го казвам.Оплакванията са били повод и оправдание.

Адрес на коментара
Колата ми мени обороти на празен ход, когато загрее. Къде да търся причината?

Дано не съм объркал форума... Ауди е ... Б4 ...

В кардана моли тръбата на гърнето да се завърти вместо него.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...