Jump to content

  

137 гласа

  1. 1. ?? ??? ??????

    • ??
      69
    • ??????
      68


Recommended Posts

  • Отговори 168
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И акат в хола:)

АБСОЛЮТНО СЪМ ЗА .Не сме в детската градина . Никому не е нужно да чете безмозъчните им ПРЪДНИ из целия форум .Отдавна трябваше да бъдат баннати. Две момчета заедно с автора на темата - не са излезли още от пубертета .Мисля ,че ясно трябва да има граница какво МОЖЕ и какво НЕ може да се пише в АКБ .Не може ,един здравомислещ човек да псува на маика на ляво и на дясно .Това ако стане в деиствителност а не тук в форума ,не ми се мисли какво ще им се случи на тези момчета .
За тебе не БАН за АКБ а за сичкУтУ Интернет:) И достъп до комп треа ти се забрани украинска мутро:hilezh: Сметало за тебе, дървено:)
Адрес на коментара

Бих казал, че този трилър беше очакван. Чест прави на тези, които казаха по няколко добри думи, тези двамцата и без тва мисля вече не са част от АКБ...Тва както искате го разбирайте...Некои "обидени" колеги също се включиха гледам. На тех мога да им кажа, че малко даже им дойде "общуването" :) Аз винаги гледам да си решавам сам проблемите по един или друг начин, не че не е по-лесно да пищиш кат ощипана девойка, щот некой ти зел куклата или ти дръпнал плитката :hilezh: Аз лично имам списък с много досадни и скучни лица, който бих изложил в подходящ момент ;) Лица, които имат остра нужда да им се покаже в къв свят живеят, щот не сичко започва и свършва с тех самите...Лица, които са ми толкова безумно скучни, че спорът по един или друг въпрос с тях почти ме навежда на мисълта за ритуално самоубийство. Свещена тъпота един вид...ЗААААЕБИИИИИ :) Ако некой четящ се двоуми дали попада в този списък или не, да прати запитване на лично, ще отговоря еднозначно...

Та сичко хубаво да им пожелаем на момците, които беха емблематични юзери в този форум. Нека огорчените, обидените и емоционално наранените да не скърбят, възмездие оказа се имало ;) Сега сънят ще е приказка, общуването нормално, темите спам-фрий :) Не си и помислям, че някой от въпросните онаправдани чеда Божии ще се замисли и за момент, дали животът е такъв в действителност. Но явно има много хора, които се стремят към стерилност, към идеален ред, към регулация...Ето вече ги имате сичките тия неща, и стана толкова лесно :)

Доближаваме се към идеалния форум си мисля, още некои кат ни изгонят и ше стане кочинка за чудо и приказ тука :) :)

EDIT : Замених думата "колеги" с "лица", с цел акцентиране на дистанцираността ми :)

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Не става дума за точно тези колеги,а за всички.За това е създадена спамилнята,там нека си говорим каквото и да е...всеки да "ака" колкото си иска.Но по другите теми да се намали оффтопика до минимум.Ясно е,че всяко мнение не може да е по темата,но псувни и лични напатки са недопустими.Обичам темата дизел срешу бензин,но искрено се дразня като виждам колеги да спорят и да си подмят глупости на тема бензинджий и дизелисти...мисля си това си е за вътрепна консумация.Не е нужно всички да четат тази простотия.

Нека останалата част от форума да е сериозна,спамилнята да е за разпускане.За всеки го по нешо.За този който иска да попита и да получи що годе сериозен отговор и за тези който искат да разпуснат.

Проблема според мен е,че управниците не са с достатъчно твърда ръка.

за по-лесно, че ме мързи да пиша ...

Адрес на коментара
...Аз лично имам списък с много досадни и скучни "колеги", който бих изложил в подходящ момент :) Колеги, които имат остра нужда да им се покаже в къв свят живеят, щот не сичко започва и свършва с тех самите...Колеги, които са ми толкова безумно скучни, че спорът по един или друг въпрос с тях почти ме навежда на мисълта за ритуално самоубийство...

От утре всички с подготвена програма за Timon,защото както разбрахте му е скучно,а ние както знаете сме тук да го забавляваме!За да не гледаме кървища след ритуалното му самоубийство,предлагам да подходим по-сериозно към забавлението на Негова Светлост Timon!

Адрес на коментара
Прощавайте, колеги съфорумци, но ...

Какъв е смисъла от съществуването на правила, модератори и администратори в този форум,

след като всяко тяхно решение, което не ви изнася се пробвате да отмените с анкети и всенародни запитвания?

ЗА :)

Адрес на коментара

Прочетох цялата тема и на места доста се смях. :)

Не искам да коментирам решението на Хитмана,защото го познавам и го уважавам.Също така познавам и двамата потърпевши,в по-голяма степен Рулза,в по-малка Кипо.И от тримата нищо лошо не съм видял и за това ми е още по трудно да реша/за мене си/ кой прав кой крив. :)

П.П. А кой беше тоя инкози дето вика да не развращаваме новото попълнение. :hilezh:

Адрес на коментара
От утре всички с подготвена програма за Timon,защото както разбрахте му е скучно,а ние както знаете сме тук да го забавляваме!За да не гледаме кървища след ритуалното му самоубийство,предлагам да подходим по-сериозно към забавлението на Негова Светлост Timon!

Кхкхкхккххк, както виждам ТИ отново не си доразбрал :) Ко да направя, че некой сте безумно скучни, не ви обвинявам или нападам, малшанс просто, така сте се "отгледали" :)

За различността идеше реч, като природно явление, като социален феномен, като действителност...

Иначе, ако оставя само на форума да ме заблавлява, начи съм го закинал сериозно :hilezh:

Фактически, нещо се възгордехте некои ми се струва... :)

П.П. Благодаря за уважителното обръщение, моментално минаваш по-назад в списъка, но си все още в първата десятка :)

Редактирано от Timon
Адрес на коментара

Драмата още продължава... Нещо измисли ли се? А нещо промени ли се? Това е сигурно 78 епизод! Па после разни ****** се сърдят, че съм затворил поредната тема :hilezh:

Е, тая няма да я пипам! Забавлявайте се :)

Адрес на коментара
...моментално минаваш по-назад в списъка, но си все още в първата десятка :)

Колеги,ще черпя!!!Аз официално съм минал по-назад в списъка на ..кой беше?!...а,Timon.С огорчение заявявам,че все още съм в десетката,но обещавам да слушкам и да стана поне 11-ти.

Слушай ме сега моето момче!Ако съм се интересувал от мнението на някой драскач в някакъв форум,отдавна да съм умрял от притеснение.Хич не ми дреме кой ти е интересен или не.Ако толкова ти липсват КYPO и рулза има Скайп и т.н.Знам,че не е интересно и няма кой да види каква извисена личност си,или те кви тарикати са,защото публиката ви храни.Когато ви се обръща внимание,ви се дават крила за още мозъчни напъни.

Адрес на коментара

против бана съм, ма без да искам щракнах за :) и двамата мога да ги нарека приятели, приятелите трябва да се подкрепят, но че имат остри езици съм съгласен, но не мога да разбера защо винаги трябва да си ги мериме кой е по по най, ако има отстъпки и от двете страни мисля че проблеми няма да има :hilezh: май дипломация му се викаше някъде :)

Адрес на коментара
Знам,че не е интересно и няма кой да види каква извисена личност си,или те кви тарикати са,защото публиката ви храни.Когато ви се обръща внимание,ви се дават крила за още мозъчни напъни.

:)

По-темата са, много се смях много четох.

Нема да е същото без тях, ама ще има сигурно след време нови попълнения.

Адрес на коментара
Колеги,ще черпя!!!Аз официално съм минал по-назад в списъка на ..кой беше?!...а,Timon.С огорчение заявявам,че все още съм в десетката,но обещавам да слушкам и да стана поне 11-ти.

Слушай ме сега моето момче!Ако съм се интересувал от мнението на някой драскач в някакъв форум,отдавна да съм умрял от притеснение.Хич не ми дреме кой ти е интересен или не.Ако толкова ти липсват КYPO и рулза има Скайп и т.н.Знам,че не е интересно и няма кой да види каква извисена личност си,или те кви тарикати са,защото публиката ви храни.Когато ви се обръща внимание,ви се дават крила за още мозъчни напъни.

Бе не тЪ интересува, ма гледам пишеш, демек припатка нещо :hilezh: Инак те сички дет никой не ги бръсне за слива, разпраат че не ги вълнувало :)

Пошегувах се за десятката бе човеко, аз днес за пръв път ти забелязвам ник-а :hilezh: А тва ква личност съм има кой да го оцени, не бери грижа.

Та списък нЕмааааааа, аз целях се позамислят некои от вас въз основа на какво определят някой за "полезен" или вреден"...На основа лична неприязън се оказва :hilezh:

Въпроса е принципен, тва че някои не могат да комуникират с по-конфликтни личности не означава, че те са излишни, тва исках да отбележа. Тука верно е голема сапунка в тва форумче, некой се позаял нещо, не бил на кеф и става кръв и сополи сичко, бомби падат от небето, шамари летЪт, ужасТТТ...Кво толко за сериозни сЪ зимат некои незнам, тва че не сЪ мноу популярни, не значи че не сЪ готини :)

А пък обращението "мойто момче" най-много ми допадна, въпреки че "Негова Светлост" беше къде-къде по-добре :)

Та се сещам да те приканя за следното : "СТИГА ПРОСТОТИИ БЕ, ТАТЕ !" Кххккхкхккхкхх ;)

Пожелавам лично щастие, дълголетие и кракът климактериум на всички, които съм огОрчИл и обидил, посипвам си главата с пепел, казвам си "СТИГА!" и си сипвам едно гоУемо уиски за ваше здраве :):hilezh:

П.П. longrunner, втори пост пишеш с цел да поспорим некак и вече си ми безумно скучен...Аз напред нали ти казах, че има такива "лица" във форума :hilezh:

Адрес на коментара
Па после разни ****** се сърдят, че съм затворил поредната тема :hilezh:

Да им имам и уважението на модовете към редовите усери, защо после ние трябва да се отнасям е с тях като към кралски особи :hilezh:

ПП: Мерси за скритото/изтритото мнение, големи сте

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Па после разни ****** се сърдят, че съм затворил поредната тема :hilezh:

Е, тая няма да я пипам! Забавлявайте се :hilezh:

Не ти се сърдя бе смешко как да се разсърдя на такова емоционално обременено същество като тебе :hilezh:

Затвори я и тая ако искаш утрепай още някое комплексче па то знае ли се може и да прогледнеш някога

ти нали си МОДЕРАТОР на 77 раздела и 144 подраздела и си си платил членският внос па и си официален ЧЛЕН (като се замисля май винаги си си бил ЧЛЕН)

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
(като се замисля май винаги си си бил ЧЛЕН)

Предполагам на противоположния пол :hilezh:

Адрес на коментара
аз съм против, но без да искам щракнах за, да ме извиняват колегите...

Аз не гласувах защото няма смисъл. Просто леко си промених подписа и вече е видно. :hilezh:

Адрес на коментара
Предимството да виждам IP- тата беше единствената причина да не развалим добрите си отношения с този "още един човек". Защото по мой адрес бяха написани доста откровенно обидни подмятания именно от ника на този колега. Аз също нямам лоши чувства към Борито и Рулза, но ... с тях имахме уговорка да използват пикантния си стил само в спалимнята. Е всички видяха, че те не удържаха фронта.

Малко извън темата, но

този "още един човк" съм аз.

Аз предложих на КУРО да ползва моят ник, тъй като вече нямам възможност да посещавам форума редовно, а постовете му в спамилнята бяха забавни ( а извън нея полезни, с малки изключения ).

За съжаление той навлезе в спорове от мое име с хора които познавам и уважавам, като се получи някаква каша, по моя вина разбира се. Историята приключи с развалени отношения и обяснения които не исках да ми се налага да давам...

Не съм си мислел, че ще заблудянякой, нито, че Хитмена няма да разбере.

Въпреки че няма да има никаква файда от тази анкета, гласувах против. Не смятам, че заслужават перманентен бан, но това има кой да го реши.

Лека ви че стана много късно

Дано се намери компросино решение за изход от ситуацията.

А Митака и Тита трябва да ги черпя :hilezh:

:hilezh:

Редактирано от Jivko_s4
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...