Jump to content

  

137 гласа

  1. 1. ?? ??? ??????

    • ??
      69
    • ??????
      68


Recommended Posts

  • Отговори 168
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ма инак голям кеф да си напишеш ника на енглиш, така някак много fancy става :bia:

Обмислях Свободностилов (от коронната ми дисциплина в плуването), ама нали 'се на запад гледаме, пък аз не искам все да съм източник, искам да съм западник :hilezh:

Адрес на коментара
Обмислях Свободностилов (от коронната ми дисциплина в плуването...

Да опитан да помогна.

Гъзибарев - класика в България.

Квотосисака - Япония.

Янатебещикаем - Корея.

Тинаменелибе - Германия.

:hilezh:

Адрес на коментара
Напоследък ми прави впечатление, че доста хора се оплакват от работата на Таня като модератор. Та се замислих как стана Таня модератор? Аа да, сетих се - ние си я избрахме сами с анкетка, заедно с Марин и Влади. Тук първо щях да кажа - "Ами като сме си я избрали ще си я търпим. Всеки форум си заслужава модераторите"

1. Аз не се оплаквам. Оплакват се моите приятели. Нямам претенции към Таня, като модератор.

2. Когато се избираха новите модератори предупредих във фалшива форма, но не бях разбран.

3. След като е избрана Таня я търпете!!! Аз в интриги срещу нея няма да се замесвам. Дал съм обещание и това е!!

Адрес на коментара

Всъщност

съм забелязъл че всеки като стане модератор ЩЕ БЪДЕ оплют.

Това е неминуемо.

Той и Христос се е опитал да спаси Светът и са го разпнали.

Той е първият модератор.

Останалите са бледо побие. Дори немогат да ходят по вода. :hilezh:

ОСАННА или РАЗПНИ ГО!

Къде е истината?

Адрес на коментара
1. Аз не се оплаквам. Оплакват се моите приятели. Нямам претенции към Таня, като модератор.

2. Когато се избираха новите модератори предупредих във фалшива форма, но не бях разбран.

3. След като е избрана Таня я търпете!!! Аз в интриги срещу нея няма да се замесвам. Дал съм обещание и това е!!

1. Никъде не съм посочвал имена, не съм казал, че ти си се оплакал. Просто споделих впечатление. Аз претениции също нямам.

2. Това не мога да го коментирам.

3. Съмнявам се някой да иска интриги. Поне за себе си мога да гарантирам. Май си имаме достатъчно и без това.

Утре на НИМ може да си продължим дискусията.

Всъщност съм забелязъл че всеки като стане модератор ЩЕ БЪДЕ оплют.

Това е неминуемо.

Всъщност обаче дали си сигурен? Защото пък на мен ми се струва, че хората са доста доволни от част от модераторите. От някой хора не си спомням да съм виждал някой да се оплаче. А не е като да съм от вчера във форума или пък да влизам веднъж месечно.

:hilezh:

Адрес на коментара
1. Никъде не съм посочвал имена, не съм казал, че ти си се оплакал. Просто споделих впечатление. Аз претениции също нямам.

2. Това не мога да го коментирам.

3. Съмнявам се някой да иска интриги. Поне за себе си мога да гарантирам. Май си имаме достатъчно и без това.

Утре на НИМ може да си продължим дискусията.

Всъщност обаче дали си сигурен? Защото пък на мен ми се струва, че хората са доста доволни от част от модераторите. От някой хора не си спомням да съм виждал някой да се оплаче. А не е като да съм от вчера във форума или пък да влизам веднъж месечно.

:hilezh:

Колега, извинявай, но това което правиш/пишеш е именно интрига. Убеден съм, че е несъзнателно, но е имнно това. Човек трябва да застава зад думите си или пък да не говори. Изрази като "някой се оплаква, но не съм аз", "от някои се оплакват от други не" е чиста проба интригантстване. Ако имаш нещо да кажеш кажи го точно и конкретно и застани зад думите си.

Кой се оплаква.

От кого се оплаква.

За какво точно и основателно ли е оплакването. Ако има изтрито мнение то винаги може да се покаже и да се прецени, дали основателно е изтрито.

Адрес на коментара

Нямам нищо против момчетата но в този форум сме за да сме клуб не да плюеме на оня колата каква била или на друг труда ;) Всеки кара това което може да си позволи и не виждам нищо срамно в това,както и не всеки трябва да е компетентен по всеки въпрос нали за това е форум да си помагаме...Нямам против но просто да си имаме уважението :) все пак сме привърженици на една марка и това трябва да е главната цел на този форум ;)

Адрес на коментара
...

Той и Христос се е опитал да спаси Светът и са го разпнали.

Той е първият модератор.

Останалите са бледо побие. Дори немогат да ходят по вода. ;)

...

И по-важното немогат да правят вино от вода ;):)

Адрес на коментара
.........

Той и Христос се е опитал да спаси Светът и са го разпнали.

........

Що в пълен член, бе човек? Нищо, че е Христос, граматиката все още е еднаква за всички. Като в нашия форум бананите. :nixweiss:

Адрес на коментара
Да опитан да помогна.

Гъзибарев - класика в България.

Квотосисака - Япония.

Янатебещикаем - Корея.

Тинаменелибе - Германия.

:nixweiss:

В тоя ред на мисли (съжалявам за оспамването на темата) да допринесем малко за международното положение

Миусука Уя - Япония

Сиготури Накура - пак Япония

Подполковник Болшойхуидзе - Грузия (преписано от еди друг форум)

Адрес на коментара

Пичовете са готини и са големи сектанти.Според мен обаче трябва да оправят малко държанието с другите членове и колите им и всичко ще е на 6 :hilezh:

Адрес на коментара

Държанието им с колите на потребителите е правопропорционално на измислиците дето разправят за подвизите с летни гуми из преспите :P

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...