Jump to content

Предложение за ново правило!!!



Recommended Posts

Мисуиш уи, пиуе?

Мислиш ли, че елементарните и задължителни познания от невръстна детска възраст са приоритет на "литератури и езиковеди с висши санове"!?

Нещо много манипулирате и изопачавате същността на темата! Но нямам представа с каква идея?

Ма ти ся неграмотен ли си или Уеко се обрЪка с тва с? Щот май на първото ми мяза/мяза- чуждица турцизъм синоним на прилича/ обяснявам ти се не напрегаш излишно пази сили за "слово нарушители". Ич ми не требе да ти чета постовете ясно ми е, поредната тема дет некой се дразни на нещо си и го прави достояние на всички, аз па се дразня от дразнещи се.

П.П В една друга тема те бех питал, гледам тук стана лафчето ти некъФ възпитаник на класическа гимназия ли ще дойдеш?

Адрес на коментара
  • Отговори 155
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много добре разбрах за какво иде реч. Мен лично, като ме дразни нещо написано на "шльокавица" дори не си напрягам очите и главата да го чета. Правете и вие така, а не да се пускат някакви ревливи теми. И мен адски много неща ме дразнят принципно, но се съм седнал да ревЪ и да предлагам санкции за еди кой си поради еди що си.

Никой не реве, бе смоте!!! Тука се обсъждат някви мерки с цел ограничаване на свинщината!

И ЯВНО не си разбрал за кво иде реч, защото не говорим за постове на шльокавица, а на кирилица!

..Демек има хора който тепърва се учат да пишат я на комп я на фонетична клавиатура

Я пак прегледай примерните цитати в първия пост и ми кажи, дали са сътворени от хора, които се "учат тепърва" или са начукани от такива, на които въобще не им пука!!! Просто явно само са се старали да налучкват звученето около думите!!!

Ма ти ся неграмотен ли си или Уеко се обрЪка с тва с? ...

Ма верно ли мислиш, че "висше" се пише със "з"!!!! :eusa_think:

..П.П В една друга тема те бех питал, гледам тук стана лафчето ти некъФ възпитаник на класическа гимназия ли ще дойдеш?

Дали ще те притесни, ако ти кажа, че съм завършил техникум и МЕИ? И точно аз никога не съм се славил с правопис?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сега нали се сещаш, че малко не на място се включваш и то с предложение, какво да правим или не!!!

Никой не ти усложнява на тебе живота! Има си анкета в темата, свободен си да си изразиш съгласието или несъгласието!

Я ме сФетни сега аджеба, което не му е мястото да дам приятелски/колегиален съвет?

Баце, там е проблема на целия ни български животец!

Щот около нас нищо не е наред, а философията ни е "Свиркай си! То и без това нищо не може да се направи"!

Смеем си се на вола, докато не е станало твърде късно! После всеки гледа тъпо и успоредно, вдига рамене и вика: "Емии що никой не се сети по-рано"!

Ами ще си сФиркам, т.к. никой не се е замислил за мен! Няма да обвинявам този, че ме дразни и онзи, че не си продава колата за 3300, а и иска 3400!

П.П. Отпивам от чашата с надпис "S Line", слушам ето тази песен Frank Sinatra - Strangers in The Night, с която ви поздравявам и най - вече теб ЦорцинкУ и продължавам да следя темата с интерс :eusa_think:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Дали ще те притесни, ако ти кажа, че съм завършил техникум и МЕИ? И точно аз никога не съм се славил с правопис?

Много бате направо си велик ;) , ма некой друг ще трябва явно да впечатлиш мен не успя. ;) И вече е ТУ бъди моден, не се излагай така, некси не е cool. ;)

П.П Що не се кандатнеш за мод отговарящ за лингвистичната част. Така и така ти правят впечатление тия работи, редактирай, оправяй. Ето нещо градивно, щот с пръст да сочи всеки може. :eusa_think:

Адрес на коментара
И Вие всемогъщи искате да ни върнете в училище ли ве...........извинете за правописа всемогъщи ;)
Гледам добре се справяш! Може да те върнем в по-късен клас! ;) Не, без майтап! Не знам защо така се заяждате безсмислено, явно тва е некъв спорт, но ще го напиша за 6-ти път, надявам се го забележите: ПРОЧЕТЕТЕ ЦИТАТИТЕ В ПЪРВИЯ ПОСТ, ЗА ДА РАЗБЕРЕТЕ ЗА КАКВИ ПОСТОВЕ ГОВОРИМ ТУКА!!!Тука не говорим за "някви си" правипосни грешки, а за "СВИНСКО отношение към езика"!!!
..Ами ще си сФиркам, т.к. никой не се е замислил за мен! Няма да обвинявам този, че ме дразни и онзи, че не си продава колата за 3300, а и иска 3400!
Е кажи ми сега, кво общо има тва с ГЛОБАЛНИЯ проблем с непредвидими последици, който съм повдигнал тука?!
Много бате направо си велик ;) , ма некой друг ще трябва явно да впечатлиш мен не успя. :eusa_think: И вече е ТУ бъди моден, не се излагай така, некси не е cool. ;) П.П Що не се кандатнеш за мод отговарящ за лингвистичната част. Така и така ти правят впечатление тия работи, редактирай, оправяй. Ето нещо градивно, щот с пръст да сочи всеки може. ;)
Я ми кажи в твоите постове, какво "градивно" има точно, че аз не се сещам!?!Да не говорим, че въпреки явно вродения ти талант за язвително отношение и безсмислено заяждане, не притежаваш особен мозъчен багаж, след като не разбра, че споменах образованието си с цел точно обратната на "впечатляване"!Ти кво предложи, че не ми стана ясно, пак?! Редактирано от corso
Адрес на коментара

Хайде спрете се-не е час по Български и Летература.

Всеки греши правописа и за това искате да триете мнения ли- :eusa_think:

Адрес на коментара

Цитираш ме избирателно, но явно не можеш да схванеш смисъла! Петрол Рулез ин ьор майнд :eusa_think:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Хайде спрете се-не е час по Български и Летература.

Всеки греши правописа и за това искате да триете мнения ли- :eusa_think:

Не не е за това , колега Hard.

Става дума за постове, които са явно неграмотно написани и без никаква яснота в тях, без това и грам да притеснява писалите ги хора.

ПП: Прочетете цитатите в началото на темата ;)

Адрес на коментара
Хайде спрете се-не е час по Български и Летература.

Всеки греши правописа и за това искате да триете мнения ли- :eusa_think:

. ПРОЧЕТЕТЕ ЦИТАТИТЕ В ПЪРВИЯ ПОСТ, ЗА ДА РАЗБЕРЕТЕ ЗА КАКВИ ПОСТОВЕ ГОВОРИМ ТУКА!!!Тука не говорим за "някви си" правипосни грешки, а за "СВИНСКО отношение към езика"!!!
Адрес на коментара

Корсо всеки допуска грешки,волни или неволни-не може да се трие мнение на човек неволно прегрешил.

Адрес на коментара
Корсо всеки допуска грешки,волни или неволни-не може да се трие мнение на човек неволно прегрешил.

Е да, де:

Тука не говорим за "някви си" правипосни грешки, а за "СВИНСКО отношение към езика"!!!
Адрес на коментара
!Я ми кажи в твоите постове, какво "градивно" има точно, че аз не се сещам!?!Да не говорим, че въпреки явно вродения ти талант за язвително отношение и безсмислено заяждане, не притежаваш особен мозъчен багаж, след като не разбра, че споменах образованието си с цел точно обратната на "впечатляване"!Ти кво предложи, че не ми стана ясно, пак?!

Аз за разлика от теб не съм тръгнал да оплювам ве, светецо святи, и да язителен съм защото ми е писнало от мрънкячи и аз съм недоволен от много неща, но не ги соча тъй, като не мога да намеря адекватно решение. Ти също не намираш, "решенията" ти са некви общи бла-бла санкции. Тва всеки го може, всеки може да мрънкя малцина са тези, които след като са недовеолни от дадено статукво дават реални и адекватни решения за промяна, а ти не си от тези, темата е типичен пример. Умствен багаж хмммм кой го казва. :tear: Точно ти да даваш мнение за умствения ми багаж :D ще си затрая тактично. По темата с образУванието. Лекинко се поназнайваме мой, при теб нищо не е случайно, всЕко нещо при теб е с цел Уеко изпЪк, де безуспешно де още по-безуспешно. ;) По последния ти въпрос, отговорих ти в началото.

Адрес на коментара
Лекинко се поназнайваме мой, при теб нищо не е случайно, всЕко нещо при теб е с цел Уеко изпЪк, де безуспешно де още по-безуспешно. :tear:

Започваш да се издаваш ми се струва... :D;)

Адрес на коментара

Темата се измества в даване на лични оценки.

Jagermeister, всички разбрахме тезата и позицията ти. Моля, не превръщайте темата в чат.

Един от начините да намалее грозното използване на езика ни е - нашето лично игнориране на подобни потребители. И това, както всички сме се уверили, дава резултат.

Адрес на коментара
Един от начините да намалее грозното използване на езика ни е - нашето лично игнориране на подобни потребители. И това, както всички сме се уверили, дава резултат.
;) И аз същото го написах по-нагоре. Като си пусна темата на "шльок" и никой не ми отговори ще се замисля що аджеба е така, в един момент, като ми просветне ще се коригирам, и всички са доволни. Един вид естествен подбор.
Започваш да се издаваш ми се струва... ;):lol:
Познаваме ли се млади господине? :D:tear:
Адрес на коментара
всеки може да си пише както си иска. ;)

Не мисля! За това има език! Езика е съставен от правила! Правилата са точно за това за да има ред, а не секи да си праи квот си иска!

Това е цивилизацията!

А който иска може и да не пише, а да рисува с въгленче в пещера, но тука не му е мястото!

Аз за разлика от теб не съм тръгнал да оплювам ве, светецо святи, и да язителен съм защото ми е писнало от мрънкячи и аз съм недоволен от много неща, но не ги соча тъй, като не мога да намеря адекватно решение. Ти също не намираш, "решенията" ти са некви общи бла-бла санкции. Тва всеки го може, всеки може да мрънкя малцина са тези, които след като са недовеолни от дадено статукво дават реални и адекватни решения за промяна, а ти не си от тези, темата е типичен пример. Умствен багаж хмммм кой го казва. :tear: Точно ти да даваш мнение за умствения ми багаж :D ще си затрая тактично. По темата с образУванието. Лекинко се поназнайваме мой, при теб нищо не е случайно, всЕко нещо при теб е с цел Уеко изпЪк, де безуспешно де още по-безуспешно. ;) По последния ти въпрос, отговорих ти в началото.

На теб ли ти е писнало от мрънкачи, бе, г-н Хейтър!!!

Е как па точно на теб!!!!???

И тва ако не е лицермерщина яка!

Че то на теб работата ти е да мрънкаш!

Когато някой предложи нещо, твоята работа е да го оспориш!

Твоя типаж ми е ясен! Присъства по форумите от 15 години насам!

Нищо, полезно, нищо конструктивно! Просто КОНТРА! Винаги, на всичко, на всеки!

Всеки който предложи нещо, за теб или се зима много на сериозно, или се праи на велик!

Баце, много силен комплекс за малоценност те гони!

Не знам къв ти е проблема, ма май се сещам и ако си този за който те мисля, кът те видя следващия път ще ти ударя един чимбер по високата тимба!:))))))))))

Започваш да се издаваш ми се струва... :lol::lol:

И на мен!:)))))))

Адрес на коментара

Аз също съм за правилния правопис :tear: - не става въпрос за неволни грешки и ядене на букви (в бързината :D ). Мен лично много ме дразни ползването на 6 и 4 вместо "ш" и "ч" и т.н. В крайна сметка не всеки може да пише без грешки, но в някои постове направо е страшно. Ако човек не е сигурен може да ползва spelling като първо си напише поста в Word например и после го копира в темата. Не е толкова сложно, а и написаното се чете от много хора. Все пак сме Българи и всички са ходили на училище, най-малкото трябва да имаме уважение към собствения си език ;)

Адрес на коментара

първи с цялото ми уважение към всички,но не мога да остана безпричастен.значи 1-во ролята на форума е да си помагаме(поне според мен) по проблеми свързана ГЛАВНО с нашите автомобили т.е. това е място където уж с тая цел сме се събрали общуваме и контактуваме.а това дали примерно светлина си написал или сфетлина няма абсолютно,ама абсолютно никакво значение според мен.2-ро това кой до колко е запознат с бг. език и до колко го владее се оценя и гледа на съвсем други места.3-то аз ако имам проблем и колега от форума е минал през това и го е разрешил,ако ще и на майминуца,както вие му казвате,ко ще и на патагонски да го напише пак ше се разбремер,ако има нещо което не разчитам примерно(а това според мен е пълна глупост,тъй като все пак сме бългати и на 1 език пишем и приказваме) ше го попитам на лично и готово-всичко е окей

:tear:

Адрес на коментара

в крайна сметка ако се загледаме във всеки пост има поне по 1-2 такива грешки,дали от бързина,дали от това,че самите букви са една до друга и понякога човек неволно греши,дали от друго...в такъв случай какво правим?ше тря да бдя над поста си,рзбираш ли, от 5 реда и 5 пъти да го проверявам за грешки...как пък не

не е само тая дума :tear:
ми така е,неграмотен съм :D
Адрес на коментара
неграмотен съм :tear:

Първият признал! Евала колега!

Аз имам проблем пък с пълния и краткия член! Please help me :D

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Първият признал! Евала колега!

Аз имам проблем пък с пълния и краткия член! Please help me :lol:

елементарно е

да ти го обяснявам ли като колега на колега (неграмотен на неграмотен)

:lol:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...