Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

Владе, я кажи коя Астра си избрал, ако се спреш на нея, пък да видим каква цена ще измислим. Ако искаш и на лизинг, пак звънни. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много ми харесва новата мазда 6

това е колата за мен, с 2.5 бензинов мотор, ускорява за 8 сек и харчи средно 8литра бензин

Няколко пъти вече се разминавам с такива, предимно вечер, изглежда яко. Много по-красива от извънредно грозната нова Лагуна и от странния поне за мен Пасат. Само това с разхода, някой мармот го е тествал :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Вертер, Етоя я твоята кола!

Пежо 308 ГТ, ще бъде показано в Женева, началото на март.

1.6 Турбо мотор, 175 кс. Купе.

0-100 8.3 сек, 225 км/ч, ср.разход 6.3 л/100 км.

Незнам само цената как ще е.

Ето и линка:

http://www.drive.ru/peugeot/news/2008/02/2...renniy_pil.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен Mazdata няма конкуренция от дотук изброените модели и за тези пари.Уникален дизайн и страхотни технически показатели.Номер 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чакайте бре...

Момчето доколкото разбрах иска КУПЕ!!!

Пък и вървежно. А тая Мазда с 2.5 едва 170 кс. Хем ще харчи яко хем няма да върви.

Ми те дизелите вече с по-малко кубатура имат повече коне.

Иначе да, Маздата има страхотен, много як дизайн и е супер надеждна, обаче май само това са и плюсовете.

Маздите са скъпи съпоставими с Опел,Форд, Пежо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога една такава мазда да отнеса, забравям за купето.

Пежото с 1.6 Турбо и 175 коня излиза наесен и струва с 800 Евро повече от 150 коньовата версия.

Оказахте се прави за масовостта на тази 308. Всеки ден срещам вече такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ценови клас с всяка кола ще е така...

Ако това, което човек търси в една кола е "да го забелязват", ще трябва да се насочи към Bugatti. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей не се ебавайте с Италианските коли :hilezh:

Ако мога една такава мазда да отнеса, забравям за купето.Пежото с 1.6 Турбо и 175 коня излиза наесен и струва с 800 Евро повече от 150 коньовата версия.Оказахте се прави за масовостта на тази 308. Всеки ден срещам вече такава.
Ама каква е цената на тая Мазда? Иначе е много яка, да. Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е цената на тая Мазда? Иначе е много яка, да.

имам представа само от страниците на Ауто Билд, там почва откъм 40хил за по слабите двигатели. 2.5 мисля беше към 55хил.

странно защо в БГ сайта на мазда, няма оферти още за новата 6-ца, след като вече е излезнала.

незнам защо се чудите на среден разход от 8 литра, при положение, че на моята кола й дават среден 9,5литра, ако беше с предно щеше да е 8,5л

нормално е за съвременен двигател да дава такъв разход. Само не разбрах дали е 6-так или е 4-цилиндров големия мотор.

иначе е яка, много яка тази шестичка!

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам представа само от страниците на Ауто Билд, там почва откъм 40хил за по слабите двигатели. 2.5 мисля беше към 55хил.

странно защо в БГ сайта на мазда, няма оферти още за новата 6-ца, след като вече е излезнала.

незнам защо се чудите на среден разход от 8 литра, при положение, че на моята кола й дават среден 9,5литра, ако беше с предно щеше да е 8,5л

нормално е за съвременен двигател да дава такъв разход. Само не разбрах дали е 6-так или е 4-цилиндров големия мотор.

иначе е яка, много яка тази шестичка!

4 цилиндров е. Много е арна наистина там шестичка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам защо се чудите на среден разход от 8 литра, при положение, че на моята кола й дават среден 9,5литра, ако беше с предно щеше да е 8,5л

нормално е за съвременен двигател да дава такъв разход.

Щото трябва да я караш със 100-120 поне през половината време, за да го докараш до толкова :bia: 2500м3 в града под 10 забрави, ако я ръчкаш / а нали все пак започна с уговорката за спортна кола / мисля поне 12, извънградско ако ще я галиш може да го докараш до 8 и сега сам си сметни средният :bia: големичък ше излезе :eusa_boohoo:

Редактирано от Toledo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш желание да пробваш 308 1.6 150к.с. на 5 март ще докарат една в СФА, но premium pack...

На Fiat Bravo интериора са го издялкали доста по-добре отколкото на 308цата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам защо се чудите на среден разход от 8 литра,

В последният ТГ има тест точно на този двигател, ако не се лъжа, средният разход, включващ задръствания градско и юркане по магистрала, е около 12/100 :hilezh: И според тестващия тия 170кс въобще не са бургия неква :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами супер, с моят начин на каране и под 8 среден ще падна. градско и юркане по магистралата, не са в мой стил...

на тия от Топ Гиър и 200 коня са им малко, те тестват всичко. Важното е на мен да ми хареса.

Ще чакам да излезне тази мазда и ще я погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве, не ме разбирай грешно, мен тая кола ми харесва много на визия, писах ти за разхода, щото останах с впечатление, че ти трябва пила за спортно каране :hilezh: А там, както казва вуйчето, за да върви, треа да арчи :hilezh: А ти ако успееш да докараш среден разход под 8 на 2500см3 бензин, ше те черпя квото кажеш :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, във връзка с това, което си говорехме на живо, почвам да си мисля, че ако се абстрахирам от голямата разлика в размерите, Астра купе (1.9 CDTI, 120 к.с.) дори и за мене би била доста добър вариант. Единствено ме спира странния факт, че при дизелите на Астра не се предлага автоматик, НО забележи - само за източна Европа. Демек тая комбинация, за да я имам трябва да си я закупя директно от Германия. Ще взема да се простя с Фтоматичните скорости на края. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в аутобилд тестват точно такава астра 200000 км и се представя отлично. Най ме впечатли ,че пластмасата в салона е доста издръжлива, а двигателя дал само няколко микрона износване. В заводско състояние двигателя развива 120 коня, а след 200 хиляди километра вече е 128 коня :)

значи няма какво да се чудиме, опел след всеки изминат километър става по-мощен.

ако искаш мини някой ден през работата ми и да отскочиме до Булвария и да питаме момчето дали може автоматик, че мисля има варианти :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има я и автомат, но само с мега мега двигателя 1.3 CDTI 16V (90 к.с.). Аз обаче по-скоро бих си я взел с него, отколкото да си купя нова кола с ръчни скорости - никога не бих го направил. Автоматът е мания, Зафирата като я поръчвах това беше единственото MUST и не съжалявам :)

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...