Jump to content

Audi A4 Owner!!!!!!


MuTaKa

Recommended Posts

И аз станах част от клуба вече. Вчера се сдобих а Ауди А4 1,8Т 1998г. От както я взех съм минал около 200км и не ми се слиза от нея. А за вървенето просто нямам думи. Тая кола не върви, тя лети :flehan: На снимките е доста мръсничка, но днес я разходих до витоша и затова е така.

Редактирано от MuTaKa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, да ти е честита колицата!!! Страшно готино А4 е Б5 фейслифтнато, само безаварийни километри с него :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за красавицата, безброй безаварийни километри ти пожелавам и нека дорде я караш все така да И се кефиш :hilezh:

ПП:Волана защо е такъв ? - като гледам е модела преди фейслифта , не зъм виждал тях да ги оборудват с "новия волан"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За волана и представа си нямам защо е такъв. Бившия собственик не е казвал нищо за смяна на волан. Иначе банята е задалжителна, още утре .... Главното, което ме грабна в тази коле е километрите, а те са само 86 000 със италянска сервизна книжка. Колата също така има газов инжекцион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти е жива и здрава :stupid: само бензин и масло да й сипваш :puke:

Ее, да ти е честита колицата!!! Страшно готино А4 е Б5 фейслифтнато, само безаварийни километри с него :hilezh:

Хм, неговата е отпреди фейслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, объркал съм се явно, па нещо не мога да намеря из нета снимка с фейслифта, помня че видима разлика имаше във стоповете...

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата. Това ми е мечтата.

ПП:Волана защо е такъв ? - като гледам е модела преди фейслифта , не зъм виждал тях да ги оборудват с "новия волан"?
Хм, неговата е отпреди фейслифта.

Някои може ли да разясни разликите на фейслифта, защото и аз съм гледал доста снимки и не мога да открия разликите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и като я обслужиш и се видиш с пари вземи и сложи едно чипче при един уважаван от нас съфорумец, та тогава да видиш как върви:hilezh:

Много безаварийни километри с нея и много да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по въпроса за фейслифта в салона се ориентирам по формата на бутоните в средната конзола.Май имаше и някаква разлика в осветлението на таблото-нещо бяло,нещо червено.

Иначе честито,колега.Много радост и емоция с марката.

Сърце не ми дава да вметна,че темата е за друг подфорум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да разясни разликите на фейслифта, защото и аз съм гледал доста снимки и не мога да открия разликите.

Ми аз също незнам за всички разлики, отзад например преди фейслифта надписите 'А4' и двигателя са най-отгоре на заострената част на багажника, докато след фейслифта ги свалят долу, малко над бронята.

Преди фейслифта:

След фейслифта:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз също незнам за всички разлики, отзад например преди фейслифта надписите 'А4' и двигателя са най-отгоре на заострената част на багажника, докато след фейслифта ги свалят долу, малко над бронята.

Преди фейслифта:

След фейслифта:

kaто погледнеш стоповете друго ми идва на ум ,ама може и да бъркам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва до нас някъде снимано бл.215 в Борово?

Комши кога ше туриш лепенки че да те познавам из квартала.

Честита да ти е и само консумативи да сменяш.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да разясни разликите на фейслифта, защото и аз съм гледал доста снимки и не мога да открия разликите.

Не съм 100% сигурен, но мисля, че след фейслифта има фарове за мъгла в бронята, фаровете на колата са с лупи , климатроника е по-новия - с един дисплей, пластмасовата бленда в долната част на задната броня не е от край до край, а само в средата , бялата светлина за задна скорост в стоповете е по-ниско.

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, снимката е в борово. Аз живея в бл. 19А. Мерси за пожеланията. Аааа иначе такива лепенки от къде мога да си взема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, снимката е в борово. Аз живея в бл. 19А. Мерси за пожеланията. Аааа иначе такива лепенки от къде мога да си взема ?

Лепенки зор, от някоя клубна среща евентуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да разясни разликите на фейслифта, защото и аз съм гледал доста снимки и не мога да открия разликите.

След 97ма са новите стопове и волана мисля, а след 99та идва фейслифта, който главно се различава по фаровете - те са сляти заедно с мигачите в една клетка (стъкло). Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...