Jump to content

Recommended Posts

К'ва е тази нова мания да има такова количество ограничени постове из темите? К'ва е тази нова сбирка улигофрени, които си губят времето тук в остри напатки, убиди и безсмислени мнения?

Митро отиде на почивка за 7 дена. Следващия път с удоволствие ще добавя още хора.

Адрес на коментара
  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

К'ва е тази нова мания да има такова количество ограничени постове из темите? К'ва е тази нова сбирка улигофрени, които си губят времето тук в остри напатки, убиди и безсмислени мнения?

В същото време се наблюдава и отлив от качествени и добронамерени хора ... жалко ... наистина жалко! :flipoff:

Адрес на коментара
В същото време се наблюдава и отлив от качествени и добронамерени хора ... жалко ... наистина жалко! :flipoff:

Е току що това си писахме с едно приятелче от форума, а и с други хора. Напоследък качествената и нужна информация протича през скайпове и телефони, вече никой няма желание да я прекарва от тук. Защо така се получи не знам, но е неоспорим факт. :hilezh:

Адрес на коментара
Странни аномалий, а? :flipoff:

Е добре де, и ти си прав за тва, което каза. Но и аз съм прав. Нещата са някъде по средата. И най-лошото е, че са необратими или поне във видът в, който бяха някога.

Адрес на коментара
Не, не е това най-лошото.

Ми? Айде тук да го напишеме, в скайпа ясно, винаги можеме, ма си остава за нас си. Тоя път нека е тук. Знам ти мнението, абстрахирам се, че сме приятели и до някъде го споделям. Но до някъде, за мен лично нещата станаха такива, каквито са поради ред причини. Ще ги изложа някъде по-надолу в дискусията/ако се получи такава/. :flipoff:

Редактирано от АЗИС
Адрес на коментара
Търсия си AUDI A4 2002-2003TDI 131k.s. Limo.

Какво мислите за избора ми , защото само ме плашат с подръжката?

Търсия си AUDI A4 2002-2003TDI 131k.s. Limo.

Какво мислите за избора ми , защото само ме плашат с подръжката?

Търсия си AUDI A4 2002-2003TDI 131k.s. Limo.

Какво мислите за избора ми , защото само ме плашат с подръжката?

Не съм се объркал изобщо, темите са си ТРИ :hilezh:

Малко след днес очаквам съшият този да навлезне из другите теми......и да се получи сичко онова за което се говори в ТАЗИ тема...

Просто щото си личи от пост НАМБЪР УАН, че нема никво желение господина да се съобразява с нищо :flipoff:

Редактирано от Timon
Адрес на коментара

Наистина допреди година не се забелязваше такъв наплив на рогачи. Дълго време бях само читател във форума, впоследствие се регнах когато си купих ауди, ама такова чудо преди можеше да се прочете само в някои от по-баварските форуми. Явно простотията се е прехвърлила и тук... :flipoff:

Адрес на коментара

Баноса ли го,или с предупреждение се размина?Днес е празник и пиенето му може да е в повече а може да иска да се извинява утре.

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Баноса ли го,или с предупреждение се размина?Днес е празник и пиенето му може да е в повече а може да иска да се извинява утре.

Няма файда от предупреждения... Ще почине 100-ина дни :flipoff:

Адрес на коментара
К'ва е тази нова мания да има такова количество ограничени постове из темите? К'ва е тази нова сбирка Улигофрени, които си губят времето тук в остри напаТки, Убиди и безсмислени мнения?

Митро отиде на почивка за 7 дена. Следващия път с удоволствие ще добавя още хора.

за кой Митро става въпрос,...да не съм изтървал шоуто

Редактирано от mitro
Адрес на коментара

нема никво желение господина да се съобразява с нищо ;)
Ако знаеш колко подобни съм засичал. ;) Един тип за 2 часа даде 4-ри Up-а защото го интересувало човечето ДОТ на гуми от миналия век. След, като му направих сериозна забележка и предложих подобни наглости да се санкционират оня ми написа огромен отговор покозвайки завидни умения на писател-сатирик и способност да ме подиграва. :bia: Та същия тоя образ за 5 мин. щеше да получи отговор от чичко Гугъл, но напук реши да тероризира форума. :flehan:
за кой Митро става въпрос,...да не съм изтървал шоуто
Да бе и аз си викам може ли такъв виден колега като теб да бъди санкциониран, като ново бръмбарче, но явно са ти объркали ника. :)
Адрес на коментара
но явно са ти объркали ника. :flehan:

абе и аз тъй си помислих,но в първия момент реших,че някой ми е разбил паролата и е писал от мое име,....имаше такъв случай наскоро ,уж не ми е лесна паролата ама знам ли. ;)

Адрес на коментара
Ми? Айде тук да го напишеме, в скайпа ясно, винаги можеме, ма си остава за нас си. Тоя път нека е тук. Знам ти мнението, абстрахирам се, че сме приятели и до някъде го споделям. Но до някъде, за мен лично нещата станаха такива, каквито са поради ред причини. Ще ги изложа някъде по-надолу в дискусията/ако се получи такава/. :steinigung:

Ами проблема според мен е в това, че цари абсолютно безхаберие. В това число се вкарвам и аз, но до някъде бих могъл да се обосновя. Ако започна да режа никове наред няма да има толкова много позитивен ефект, колкото негативен. Ще почнат едни още по-остри лични убиди, едни истории... а целта на едно "наказание" е да бъде взета поука от него. Нали така?

за кой Митро става въпрос,...да не съм изтървал шоуто

Обърках се, не съм направил copy+paste на ника. За Mitio ставаше дума. Мерси за spell-check-a, страхотен беше! :bia: Ще ме извиниш, ако ефекта от него не е достатъчно дълготраен :bia:

Адрес на коментара

Ето още няколко интересни съобщения от усер-а расист The_Mann, който ме разкри че съм мангал :)

neshto si mi gledal profila li we mangal4e rqzano maika ti i 4eren glist da eba az marshhhhhhhhhh wednaga ot tuka izrud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF::fuck oFF:
hahhahahaa mrysen gey 4eren znaesh maika si we 4itak :gmorning::hilezh::):D maika ti 4erna rqzana da eba s teq 4ernite priste natiska6 li kop4etata we grozen maika ti da eba otvratitelna da eb a mrysna dolna smeshna protivan nasrana 4ernilska da eba az

btw napravih si new acc. just 4 you!

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=14426

4eren ne dei mi sa prai na interesn 4e kato doidem pak do ofisa 6ta razglobq ot tuanici toa pat sme6ko kazah 4ernite bokluci da izlizat ot tuka mrysen si i miri6i6 we mangall :bia:

da se izmiesh malko da swetensh we 4ernen glist! maika ti da eba le6oqdska skapana da eba i mrysen gei da eba

4erne pri tova. otvrat si we tashak mirishish na selsko we muruk 6itnqr smotan mnogo si zle we grozen 4erne smom. spko az 6e ti kaja na tebe koi znae6 i koi plashish mrysna 4ernilka smotana otwratitelna :LoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL: ne6tastnik mnogo si prost i mnogo 4eren 4esno mnogo ta mrazq glist mrasen!!! ae fakai sa f gaza i da ma 4aka6 uzrud 4eren

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...