Jump to content

Recommended Posts

Ето още няколко интересни съобщения от усер-а расист The_Mann, който ме разкри че съм мангал :)

Не плачи Мацко :) Той лошият батко не знае че ти си си направил няколко пластични операции и сега си почти като Майкъл Джексън :gmorning:

P.S. Не му обръщай внимание на тоя малоумник батенце :)

P.S.2 Какво като си Ром - и ти душа носиш :hilezh::bia::)

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

изражда ни се нацията момчета........,не физически(там цъфтят и вързват лапетата).....,интелектуално,социално,културно и психически.....,все повече отявлено емоционално сакати хора бълва обществото ни......,днес посрещах една позната от влака София-Пловдив-Варна.....,разказа ми чутовни неща за невероятни простащини от "народа",нещо неописуемо се случва в държавицата ни.....,трагичното е,че млади и на вид нормални момчета и момичета имат например речник от около 100-тина думи и не могат да вържат едно смислено съставно сложно изречение......,иначе знаят кой е Азис,цялата му "дискография" :gmorning: и всички начини да си купят евтини и качествени екстази.....

Адрес на коментара
Ето още няколко интересни съобщения от усер-а расист The_Mann, който ме разкри че съм мангал :)

Леле, пак съм изтървал шоуто :gmorning:

Откъде ли се намират такива Хинтелигентни мамини ХуваФци :hilezh:

П.П. Колега, мЪ верно ли си толкова црЪн? :bia::):)

Редактирано от johnny_
Адрес на коментара
Леле, пак съм изтървал шоуто :hilezh:

то най-странното е че в шоуто и аз не съм участвал. Просто кат ме е видял къв съм сиган и нещо в него се е преобърнало. ама и аз тва питам - кво кът съм ром...с кола(ауди)? :gmorning:

Адрес на коментара
Може ли новите звезди да ги пускате първоначално за два три дни долу? Това е към правоимащите.

:):bia::gmorning:

Подкрепям напълно :hilezh:

P.S. Админа? Вярно , не може ли да го пуснете тоя за ден -два долу?

Адрес на коментара
то най-странното е че в шоуто и аз не съм участвал. Просто кат ме е видял къв съм сиган и нещо в него се е преобърнало. ама и аз тва питам - кво кът съм ром...с кола(ауди)? :hilezh:

Ми явно заради силния контраст. Црън циганин с бяло Ауди :gmorning:

Адрес на коментара
Може ли новите звезди да ги пускате първоначално за два три дни долу? Това е към правоимащите.

Според мен, след ден долу чиляка, ще забрави даже и форума, камо ли да пише в него :bia:

Адрес на коментара

Мнението ми , ако въобще някой се интересува от него е , че безкрайната толерантност на власт имащите тук доведе до въпросното положение... VW форума няма такива проблеми, Wizi знае по-добре... Е, оправия има, но за съжаление с доста по-скромно ценно присъствие...

Адрес на коментара

Общо вчето, със задружни усилия може да се постигне нещо или поне да се ограничи спама и неграмотността във постовете, но има нужда и от по-строг модераторски контрол и правила.Като влезе човек във форума и като прочете 2-3 теми и види как след втория пост всичко се превръща в спам и безмислици и му става ясно че може да преоткрие нови хоризонти във развитието на оф-топиците. Явно повечето посетители се възползват от това и го правят безнаказано. Идеята за "правило правопис", като за начало би свършила, добра работа. А всеки би могъл да отправя забележки към по-разпуснатите и отявлени спамери и неграмотници, а да не се оставя цялата тежест и отговорност да пада върху модераторите. Най-добре ще е и модераторския контрол, да е анонимен и да няма личностен характер.Ако се подкрепят модераторите в упражняването на правата им , то посетителите ще гледат на правилата във форума по-сериозно, а не само като на измислица, която някой ги кара да спазват, незнайно защо.

Адрес на коментара

Трябва по-строг модераторски контрол и никакъв толераз към спама извън спамилнята !!!

Звезда Дикси продължава с акането по-всички параграфи....

Адрес на коментара

Според мен трябва да направим още едно гласуване за модове,не да се махнат сегашните,просто да се добавят нови. Оставте тея приказки много баби хилаво бебе или там какво е ... според мен все още мод тийма е малък за да се справи напиращите все повече и повече идиоти в интернет пространството...

Адрес на коментара

Долу нема нужда от модове,щот там вече са определна група хора и за ся не се допускат нови.. но за форума като цяло си трябват още хора.. може например хората които са модове по клубни събития в отделните региони да имат права за целия форум.. тъй като вече би трябвало да имат малко натрупан опит..

Адрес на коментара

Трагичната истина е , че в раздел "извън темата", има повече мнения отколкото в "главен форум".Това означава, че има повече спамери във форума отколкото фенове. Аз имам една идея, която за някой може да се стори малко радикална, но също ще свърши добра работа.Да се дава достъп до "извън темата", след определен брой мнения или по усмотрение на модератор. Така ще се ограничат до голяма степен и темите от рода на "как смятате, какво ще е времето утре?" и "дали ще ми се скъса първо левия чорап или ще е десния?". Просто след като се види ,че и в останалите раздели можеш да пишеш грамотно и четливо и да спазваш добрия тон, тогава да ти се дава и право да пишеш в спамилника. По този начин ще се ограничат за в бъдеще хората, влизащи само за да поспамят , без да допринасят с нищо за форума и информацията в него.

Адрес на коментара

Абе....,кой има "право" да скива тая прословута "спамилня" и да "цвъка" там,че за 4-ри годинки не ми стана ясно що е туй и има ли почва във форума? :hilezh: (относно моя милост <_< )

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...