Jump to content

Recommended Posts

за да бъде модерирано "при нас" на един модератор му трябват близо 3-4 часа дневно , за да изчете всичко ново и да отсее това, което трябва да бъде махнато (а през това време има друго написано, което също трябва да се прочете :unsure: ).

Кой от сериозните и авторитетни хора тук, може да си позволи да отделя по 2-3 часа дневно ВСЕКИ ден ? - няма такъв предполагам.

Нали и аз това се опитвам да кажа с разделянето между повече модератори - ако те чакат 2-3 раздела, а не цял форум, е по-лесно да отделиш 15-20мин няколко пъти през деня, за да ги прегледаш и да си спокоен, че си си свършил работата. А ако преглеждаш форума веднъж на 3 дни, вечер преди лягане, каква е ползата? Просто трябват хора, които имат време, възможност и най-вече - желание.

Адрес на коментара
  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е те на този потребител лично аз му обясних в ЛС, какво и къде бърка. Отговора му можете да видите сами ... ТУК

Не говорих конкретно за него, такива като него има колкото искаш.

Адрес на коментара
Не говорих конкретно за него, такива като него има колкото искаш.

Точно така. Този е просто най-пресния пример.

Иначе много подобни отговори съм получавала до сега. И какво казвате е решението - повече модератори.

Нека се дадат права за още подфоруми на модераторите по региони, защото като гледам те са често онлайн тук.

Адрес на коментара
Точно така. Този е просто най-пресния пример.

Иначе много подобни отговори съм получавала до сега. И какво казвате е решението - повече модератори.

Нека се дадат права за още подфоруми на модераторите по региони, защото като гледам те са често онлайн тук.

Ми както казаха вече някои, по 2-3 мода за 2-3 раздела.

Адрес на коментара

Тоя може да са го ебали група цигани и затова като ти в видял аватара е полудел . :hilezh:

то и аз като те видях първият път се изплаших . :hilezh:

За страх си е аватара :puke:

Адрес на коментара
Не може да се сере само под предтекст, че така или иначе всичко си е е*ало мамата, та едни 10-20 спама на ден не са от значение. Още повече мисля сме единствените толкова толерантни с онова "долу". Или греша?

Тц в грешка си, има и то в доста форуми, даже някой по-популярни и по-посещаеми от този. Даже са видими за всички, явно хората не са такива псевдо моралисти, като тук. :hilezh: Да си кажа ли мнението какво губи и какво печели форумът от видима спамилня, офф топик секция или както и там го наречете. Такива индивиди, като дЪ менн, митьо итн веселушки имайки некво вопющо и крещящо желание да псуват и серЪт, при видима спамилня биха се насочили на там, а не у техническата част, както единия от героите се изака. Една от малкото що годе показващи поне нещо тема и стана сранье си бало мамата. И аз участвах в срането, белки ответникът се отакже, но уви млад, тъп и упорит, защото с добро не става то се е видяло, много по-възпирателен ефект за такива би бил общо посиране, направи го смешен пред половината форум и сам ще се откаже. С рестрикции не става, даже много често има обратен ефект. Та тва ми е мисълта за видима и невидима спамилня, такъв смех, като тук няма никъде по нета, както винаги сме новатори ма в някакви пълни безумия, достъп за определени лица до спамилнята Заеби!!! И тва, ако не е олигофрения зарежи, знам и помня защо се получи така, даже гледам, че въпросния и в тази тема се е изказал и пак за санкции и строг контрол споменава. :hilezh: Преди, като не му харесваше "долу" защо се завираше? И той не знае ма успя да направи интригата и да ореве орталъка. И сега сме феномен форум с невидима офф-топик секция. :puke: Ми има хора дет заради единия спам биха се регнали тук, аз лично посещавам доста форуми да си попиша неангажиращо и да се посмея пишейки си с някой. Минусът на видима спамилня, тва за мен не е минус, но примерноразни "нежни душици" и псевдо моралисти биха се отказали да посещават форумът. Ми хууу всеки си има право на избор, но не ограничавайте изборът на останалите. :hilezh:

Не става само с мачкане.

Нали KYPO и Rulz?

Тия ги нЕма отдавна ги баннаха и форума заспа и Фръкна.

Адрес на коментара

Не взех участие в дебатите около създаването на спамилня/тогава не гонех бройката от 1 000 поста :hilezh: /.Понеже сега се засягат горе-долу същите основни положения,искам да споделя вижданията си.Тогава разсъждавах,че спамилнята няма да намали кой знае колко грозното разводняване на темите.Каквото разводняване се наблюдава и сега.И не поради установените ограничения за достъп.А тъй като винаги е имало разлика между хумор и сатира/което положение даже е залегнало в името на един театър :hilezh: /.И винаги е било по-лесно да твориш сатира,отколкото хумор.Примерно казано,престореното заяждане с приятел явно не носи такова удоволетворение,колкото поставянето на място на поредната новобранка,попитала нещо тъпо или пък неграмотно.И понеже съм възпитан да не споря с глупави и да не ритам паднали,бях решил,че ще допринеса за световния мир,като си наложа самоконтрол да подминавам подобни дразнители.Още повече,че съм забелязал,че малко хора упорстват,ако не срещат взаимност в желанието си за комуникация /изключения се наблюдават в Купува-продава/.За това, че не съм успял съвсем,говори броя изтрити мои постове/но това е нещо между мен и модераторите и нещо,за което обвинявам само себе си/.

Действително,сега се наблюдава бум на дебилни изпълнения.Моля,отдайте го на сезона,мислете за хубави неща и оставете лечението на модераторите.Иначе заприличваме на разпадаща се империя,в която всеки е център на власт.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
...Примерно казано,престореното заяждане с приятел явно не носи такова удоволетворение,колкото поставянето на място на поредната новобранка,попитала нещо тъпо или пък неграмотно....

На мен конкретно пък не ми носи удовлетворение, ами ме ВБЕСЯВА :) Щот ми писна да се ровя из куп тъпанарщини, за да открия нещо интересно...Или пък нещо, за което да съм полезен (мое и да се случи някога, де да знае човек)...И понеже ЯСНО се вижда, че почти няма тема малоумна, която да не е пусната от човек регистрирал се преди 14 минути, затова се поде дебата, как да се ограничават подобни человеци :)

Лично аз мисля, че модераторите не са достатъчни, предвид обема на "пълнене" на форума...Докато се почисти на едно място, вече мирише на друго, физически трудно е явно да се подържа някакъв ред там където е необходимо...Ами най-добре е да се разкара подфорума "Главен" щот там освен препратки към други подфоруми и съответните им "грешно" пуснати теми, няма нищо друго :flehan: Не може за пръв път човек да посети този форум и да не се удиви от тва на кво прилича "Главен"...На нещо като гара-разпределителна. Ако има нужда от него, да се трие всичко излишно моментално от там...Аз даже не бих препращал темите...Както и да е.

По въпроса със спамилнята съм също на мнение, че се получава малко изкуствена ситуация с ограничението за ползване и виждане. Проблема със спазване на добрия тон винаги ще е актуален, но е факт, че откакто пишат ограничен брой хора, определени за "спамери" аз не съм станал свидетел на нито едно кръвопролитие там...Факт, че проблема винаги идва от едната страна, която е явно психически непригодна да общува освободено във форум среда...Съответно дълбоката душевност на тази лесно ранима персона пали червена ламба и всички търчат да носят носни кърпи, белезници, бухалки,....според случая. Прави впечетление, че подобно място за "свободно" общуване е необходимо, тъй като поне 3-4 превърнати на дреб "невинни" теми в съвсем близкото минало, бяха "накацани" от хора с подобни нужди. Изобщо проблема с дълбокото нараняване на чуствата е нерешим, освен ако не се направят раздели, които да се посещават от определени хора. Което вече си прави един форум съставен от различни хора, почти не общуващи един със друг. Накъдето и отиват нещата. Още преди се знаеше за какво иде реч в тая спамилня, и въпреки това упорито там се набиваха мазохистични душицим които да бъдат наранени и после защитени. Което е едно много благородно и демократично положение, което обаче защитава сбъркана кауза :)...Но със спамилнята въпроса е стационарен отдавна, затова не е и толкова належащ...Но на останалите места трябва да има накакъв ред, щото съгласете се, не може да си мислиш, че не е необходимо да се спазват правила и като резултат да бъдат обвинявани тези които правят забележка, пък макар и в по-свободен стил...Щом не се реагира навреме, "форума" като цяло трябва да се защити и по-универсален начин от това няма. Та незнам как да е, аз само си споделям разни неща...Дано сЪ опрайте :hilezh:

EDIT : Относно първото ми изречение в поста....

ВБЕСЯВАТ ме малоумните новопуснати теми, затова винаги когато имам възможност ще им обяснявам както намеря за добре на сички хухавели, как да си правят нещата :hilezh:

Пък оправданието, че сега разбирали как действал форума, и затова били пуснали 18 теми, е повече от смешно :)

Редактирано от Timon
Адрес на коментара

Не че се хваля или нещо ама "Poll: Минимален брой постове за новите потребители"

Та така ще е. свиквайте и си пазете нервите, щото дебилите са повече и се множат :hilezh:

Адрес на коментара

Аз имам простичко предложение- Нека ръководството направи форума платен. Примерно с СМС - 1 СМС на стойност 2.40 лв и право на достъп за месец. Хем ще има пари в клуба, хем новите "звезди" ще внимават- БАН и гориш с парите...

P.S. Това е просто идея- не ме псувайте много :hilezh:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Аз имам простичко предложение- Нека ръководството направи форума платен. Примерно с СМС - 1 СМС на стойност 2.40 лв и право на достъп за месец. Хем ще има пари в клуба, хем новите "звезди" ще внимават- БАН и гориш с парите...

P.S. Това е просто идея- не ме псувайте много :hilezh:

:hilezh: Колега ще останат 20-30 човека,тия дето се познават с регистрация от преди две години и повече.А тези дето си питат и пускат обяви пак ще си пратят смс-а,разликата е че глупостите ще са платени.Принципа на тъпите предавания трябва да важи,ако не ти харесва,сменяш канала.В нашия случай не четеш.Хора различни,не можеш да вкараш всички в калъпа който ти харесва.Стане ли стерилно място с куп правила ще последва масов отлив.Ама на някой си не му харесвало да прехвърля куп "глупости" (според него) за да стигнел до не знам какво си...голям труд няма що.И как ще се ползва моето левче например като не ме вълнуват сбирки,флагчета и стикери,а информацията която ме интересува я получавам от квалифицирани хора.Много хора са само за разтоварване тук.Мисля че се взехте много на сериозно,това е само форум.А тази глупост с правилата за новите регистрирани..не ми се коментира.Ако това е затворено общество и права имат само определени хора си го напишете на главната страница за да не губите времето на хората да се регистрират.

Редактирано от 部首目录
Адрес на коментара
:) Колега ще останат 20-30 човека,тия дето се познават с регистрация от преди две години и повече.А тези дето си питат и пускат обяви пак ще си пратят смс-а,разликата е че глупостите ще са платени.Принципа на тъпите предавания трябва да важи,ако не ти харесва,сменяш канала.В нашия случай не четеш.Хора различни,не можеш да вкараш всички в калъпа който ти харесва.Стане ли стерилно място с куп правила ще последва масов отлив.Ама на някой си не му харесвало да прехвърля куп "глупости" (според него) за да стигнел до не знам какво си...голям труд няма що.И как ще се ползва моето левче например като не ме вълнуват сбирки,флагчета и стикери,а информацията която ме интересува я получавам от квалифицирани хора.Много хора са само за разтоварване тук.Мисля че се взехте много на сериозно,това е само форум.А тази глупост с правилата за новите регистрирани..не ми се коментира.Ако това е затворено общество и права имат само определени хора си го напишете на главната страница за да не губите времето на хората да се регистрират.

Аз пък си мисля, че нещо от цялата ситуация не ти е станало ясно :) За какъв калъп говориш изобщо ? Тук иде реч за спазване на елементарни правила от НОВОРЕГИСТРИРАНИ потребители..."Труда" си е голям...Щот в резултат на пасивната мозъчна дейност на някой си, или на желанието му да се радва и да си прави весело в някой сериозен подфорум, настава батак НАВСЯКЪДЕ :flehan: И да, ГЛУПОСТИ са, щото АЗ даже знам колко много има изписано по всички ежедневно задаващи се въпроси, а даже колата ми не е от тази марка, кво остава за модели и.т.н. :hilezh: Но примерно, ТЪРСЯ, чета, интересувам се, незнам-си-кво...И знам, че нещо ВЕЧЕ ГО ИМА...И аз съм тук предимно за разтоварване, и не се взимам на сериозно хич...Има други неща, с които мога да съм полезен примерно и други, които са ми интересни извън чисто техническите. Именно поради тази причина не заливам форума с теми, понеже го правя когато вече съм събрал всичката възможна информация...И въпреки, че мойта първа тема я пуснах в неправилния раздел :) , поне бях близко до истината :)

А последното ти изречение пък няма нищо общо с разисквания проблем :)

Виж темата която е постнал stani76, дал е и линк по-горе...Ако и тогава мислиш, че поста ти отговаря на ситуацията по която дискутираме, моля да ме извиниш за неразбирането :)

Адрес на коментара
А последното ти изречение пък няма нищо общо с разисквания проблем :)

Виж темата която е постнал stani76, дал е и линк по-горе...Ако и тогава мислиш, че поста ти отговаря на ситуацията по която дискутираме, моля да ме извиниш за неразбирането :hilezh:

Е точно защото е дал линк с неговата тема,та реших и това да коментирам.Без да съм я чел даже,не ми е интересно.В случая коментирам само заглавието,защото и намек за разделяне на нови и стари прави този форум абсолютна смехория.Аз може да имам опит с Ауди много повече от някой с регистрация преди мен,ама нямам неговите права защото той знаел как и къде се пускала тема?!Е ако бяхме литературен форум щеше да има значение,ама не сме.

Адрес на коментара
Е точно защото е дал линк с неговата тема,та реших и това да коментирам.Без да съм я чел даже,не ми е интересно.В случая коментирам само заглавието,защото и намек за разделяне на нови и стари прави този форум абсолютна смехория.Аз може да имам опит с Ауди много повече от някой с регистрация преди мен,ама нямам неговите права защото той знаел как и къде се пускала тема?!Е ако бяхме литературен форум щеше да има значение,ама не сме.

Не мисля, че една седмица невъзможност да пускаш тема би повлияло на знанията ти или доброжелателството ти :hilezh: Естествено след седмица НЕползване на форума отново би имал възможността да пуснеш БЕЗУМНА тема :) Но се предполага, че един заинтересован човек, ще си е отговорил на много от въпросите или поне ще знае как да попита за всичко което го вълнува в една темичка. И не говорим за никакво ограничение на права за "нови" и "стари"...Говорим за някакъв разумен ограничителен срок...90% от темите в "Как и Какво Аudi да си купя", явно не са от хора много знаещи за тези коли, но пък на 90% са пуснати от хора регистрирани преди час...Сега като се замисля, точно тези подфоруми могат да се четат и от нерегистрирани потребители, което вече отправя нещата към деменция и слабоумие...Именно щото е можело много да се види преди да се пита...Аз просто споделих какво ми е неприятно и кое мисля, че пречи на форума, и го задръства а не както някой би казал "отваря"...Иначе ми е все едно принципно. Вярно, че не е литературен форумът, даже имаше тема засягаща "литературата" преди време :flehan: Това нали не значи, че всичко може да е на който както му се харесва...Факт, че много сериозни форуми имат подобни ограничения, без това да пречи да имат и "свободна" зона. Но даже в най-аматьорския футболен отбор има определено време, в което да влезнеш в ритъм и да усетиш атмосферата. Никой не те пуска директно "титуляр", никой не ти иска мнението как да се построи защитата, никой даже не става, за да ти направи място на скамейката.

Ти сам трябва да усетиш кое как е добре да направиш, за да може играта да е в екип:)

П.П. Футболът е спорта, който ми е възможно най-безинтересен :):) :)

Адрес на коментара

Не ми е в приоритетите,да не кажа че ми е...да се доказвам и тук за да получа някакви имагинерни права и уважение(?!)Аз го виждам като място за споделяне и развлечение,ако някой живее тук...съжалявам за него.

Адрес на коментара
Не ми е в приоритетите,да не кажа че ми е...да се доказвам и тук за да получа някакви имагинерни права и уважение(?!)Аз го виждам като място за споделяне и развлечение,ако някой живее тук...съжалявам за него.

Оставам с впечатлението че не си разбрал какво искам да кажа :hilezh: Както и да е, има хора които решават тия неща, ние мисля понахвърляхме някои мнения и идеи :flehan:

П.П. Аз не живея тук, аз даже едвам "влизам" :)

Редактирано от Timon
Адрес на коментара

И тая тема ще се изроди.....Интересно защо никой друг от модератори и администратори освен Тита не взима мнение по въпроса - странно дори че този път сме и почти на едно мнение с нея :) Да вземе така нареченото управление да пусне една-две анкети по въпроса да видим какво мислят ората и да се решава проблема.

И един въпрос към колегата Цун Кай Хуй - Вие млади господине каква кола карате, в кой град живеете и какво по-точно тъсите в този форум, с какво бихме могли да си бъдем взаино полезни!?Всички тук сме споделили тази информация за себе си, предполагам няма да Ви затрудни и Вие да направите същото?

Адрес на коментара
И един въпрос към колегата Цун Кай Хуй - Вие млади господине каква кола карате, в кой град живеете и какво по-точно тъсите в този форум, с какво бихме могли да си бъдем взаино полезни!?Всички тук сме споделили тази информация за себе си, предполагам няма да Ви затрудни и Вие да направите същото?

Въпросите ти много ме затрудниха.Ще помисля малко и ще ти отговоря.

Адрес на коментара
П.П. Аз не живея тук, аз даже едвам "влизам" ;)

Аз в допълнение бих добавИл: Опрай те се, в първия си пост по темата го казах вече, ценната в допълнение бих казаАл забавна и всякаква полезна информация която преди макар и рядко получавах от форума, вече ми протича по телефона или скайпа, често даже и наживо. Така, че кой кво и как сере у форума ми е в десния крачол, за много хора от "ТУК" също, така че вълнуващите ги процесите у форума да си се оправят, мен отдавна не ме ебе. ;)

Адрес на коментара
Не че се хваля или нещо ама "Poll: Минимален брой постове за новите потребители"

Та така ще е. свиквайте и си пазете нервите, щото дебилите са повече и се множат ;)

Не е решение това, колега. Народа ни е проЗ, това е.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...