Jump to content

Recommended Posts

няма да е лоша идея ако се забрани на всеки който се е регистрирал да пуска обяви

Предложението е супер ;) да доразвием идеята,да се спрат и всякакви постове,ще играем виртуална мълчанка.

Адрес на коментара
  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Guest Guest_Бранди_*
Предложението е супер ;) да доразвием идеята,да се спрат и всякакви постове,ще играем виртуална мълчанка.

За теб това ще е полезно , стига си писал глупости :)

Адрес на коментара

"Нова вълна идиоти?"............Ха,те дори и казармата премахнаха......, как да научиш хлапето да си държи езика зад зъбите и да помисли поне три пъти,преди да каже,направи,или просто изцвъка нещо.......Къде има вече такава институция,където "момчето да стане мъж" и да се научи да си сдържа и премисля емоционалните изблици и изобщо поведението?В днешното семейство ли,в училището ли...,в запалянковската бандичка ли........,едва ли тука във форума ще се озапти някак вече повреденото "младо" поколение.

Не знам дали гледате това "шоу" Мюзик айдъл,та там какви ги има само......... :hilezh: ,едва ли форума е защитен от такива екземпляри,но преди като че ли бяха по-малко,в последните години "идиотизма" като че ли стана нормално поведение с всичките му негативи-невъздържаност,плитки емоции и мислене.....,недоразвита и изобщо липсваща ценностна система.....

Абе модериране на МАХ и това е :lol:

Адрес на коментара

Явно проблема е много дълбок и емоционален,аз като по нов юзър на Ауди и на форума съм изпуснал зараждането му,ама вече съм тук и пак не мога да схвана каква е тая скръб и тъга?!Какво е било и в какво се е превърнало,ако може някой по-стар да ме въведе в драмата.

Адрес на коментара
Явно проблема е много дълбок и емоционален,аз като по нов юзър на Ауди и на форума съм изпуснал зараждането му,ама вече съм тук и пак не мога да схвана каква е тая скръб и тъга?!Какво е било и в какво се е превърнало,ако може някой по-стар да ме въведе в драмата.

изчети темата отначало и няма да имаш нужда от разяснения(а и постой във форума порядъчно време, поогледай се надълго и нашироко из стари теми и прашасали ъгли и вероятно сам ще стигнеш до някви изводи,кое,що и как).Де пък видя "скръб и тъга"....?

Адрес на коментара
Явно проблема е много дълбок и емоционален,аз като по нов юзър на Ауди и на форума съм изпуснал зараждането му,ама вече съм тук и пак не мога да схвана каква е тая скръб и тъга?!Какво е било и в какво се е превърнало,ако може някой по-стар да ме въведе в драмата.

Не се прави, знаеш всичко, стар юзъре! :hilezh:

Уфф, ак101 ме изпреварил :lol:

Редактирано от doc_mc
Адрес на коментара
Виж го, че се прави на ударен много добре знае всичко

значи още един довод "За" така оформеното заглавие на темата на Визи.Къде нова,къде не толкова,вълната си е факт :hilezh: .

Адрес на коментара

Колеги моя съвет е като видите прясно изакано аки - докладвайте го или пращайте ЛС и недейте и вие да се изпускате в аканата тема.

Адрес на коментара
Не са всички идиоти, ве ... Ей го на - вижте ТУК!

:hilezh:

Ама тези потребители остават незабелязани обикновено.

Е как да ги забележи човек, при положение че като се появи аки и всички мухи го накацват?

Адрес на коментара
Моля ви кажете ми как да стана модератор,администратор!!!??? :lol: Понеже аз не знам :lol:

Ето нещо от старата "вълна идиоти".

Като се има на предвид,че това е бил първия пост на колегата...

А Сиса още я няма.

:hilezh:

Адрес на коментара
Ето нещо от старата "вълна идиоти".

Като се има на предвид,че това е бил първия пост на колегата...

А Сиса още я няма.

:lol:

Кога дойде, кога админ стана :hilezh:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...