Jump to content

Порше БГ


kokonai

Recommended Posts

Благодаря на Edinak за линкчето...работи перфектно. Благодаря и на всички които помогнаха и удариха по едно рамо за поправяне на непсраведливостта касаеща карти и навигация.

Писмото до АУДИ коментиращо оплакванията и предимно гаранциите се твори в момента. Като (ако) получа отговор ще го споделя тук.

Работи ли? Супер :hilezh: В мен е - на който колега му трябва - да казва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Коко, що не кажеш на шефа на "Порше Бг", че следващия път ще ме заведеш при него ;) Ама преди мен да влезе Стефан (Сумиста). От него биенето, от мен пеенето. :o

Padre ... :hilezh::hilezh::flehan:

@Ivo Dinkov ... Това трябва да е на челно място в следващата ти компилация.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратени са две официални писма до Порше Интер Ауто Австрия и Ауди. Оставам в очакване на достоен за марката отговор...Поне без правописни грешки този път :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг проблем:

- българина е пословично мързелив, тва дет бил работлив е мит и фолклор от Татово време. Колкото и висока заплата да му даваш той па нема да работи, все ше му е малко.

Точно.

.....за огромно наше съжаление........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коко , моят диск би трябвало да е по - нов ,при първа възможност ще го копирам / ако въобще стане / и ще ти го дам чрез митко. за съжаление си прав за това ,че ни правят на маймуни в тази ебана държава бълваща некадърници , бюрократи , нихилисти и зависници. това е положението с наща татковина. чудя ти се на мерака да се бориш с вятърни мелници , но те подкрепям напълно и чакам да видя отговора на ауди аг.

п.п. аз може би щях да си купя новата версия , да щях да изхарча някой лев но щях да си спестя нерви и време , които за жалост не се възтановяват.

Редактирано от sveto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харчете пари за глупости - дискове и не знам кво си. Има си нет, има торенти, те не са длъжни да ти дават всяка година новата версия. Но цървулите от ПОРШЕ е трябвало да дадат актуални карти а не отпреди 2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста от колегите в ново Ауди само са се снимали, но набързо определиха вносителя за "пералня", а служителите за измекяри... Нека не започваме с лошо, все пак нито ги знаем нито ги познаваме...

Мдааа, доста са ми позатрили гневния пост срещу теб защото употребих думата "цървул", но наистина ме ядоса в събота вечерта.

Това, че си служител на Порше Бг не значи, че в този форум ще поучаваш или се подиграваш.

Във форума на БМВ имаше едно твое подобие с ник turturelo, което спамеше и пишеше пълни глупости, а освен това беше обладано от мании за величие.

А най малкото ще ми съпереничиш, защото дори А8 е недоразумение в сравнение със ЗИЛ-а на членовете на Политбюро на КПСС. Е, вярно такъв автомобил просто им е разрешено да имат (не да си купят) само на някои. Но аз съм се возил, а ти не!!!

В събота работите ли и защо, когато звънях по спешност за част след половинчасово чакане нито чух глас, нито получих отговор. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коко , моят диск би трябвало да е по - нов ,при първа възможност ще го копирам / ако въобще стане / и ще ти го дам чрез митко. за съжаление си прав за това ,че ни правят на маймуни в тази ебана държава бълваща некадърници , бюрократи , нихилисти и зависници. това е положението с наща татковина. чудя ти се на мерака да се бориш с вятърни мелници , но те подкрепям напълно и чакам да видя отговора на ауди аг.

п.п. аз може би щях да си купя новата версия , да щях да изхарча някой лев но щях да си спестя нерви и време , които за жалост не се възтановяват.

Умно казано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, доста са ми позатрили гневния пост срещу теб защото употребих думата "цървул", но наистина ме ядоса в събота вечерта.Това, че си служител на Порше Бг не значи, че в този форум ще поучаваш или се подиграваш.
Не го познавам и незнам дали е служител на Порше,но винаги се е държал супер културно тук,когато някой пита за нещо винаги е отговарял доста компетентно,така че Кокич в случая изобщо не си прав.Иначе доста се смях на изказването че Порше са пералня.
Пратени са две официални писма до Порше Интер Ауто Австрия и Ауди. Оставам в очакване на достоен за марката отговор...Поне без правописни грешки този път :hilezh:
Както казва колегата - бориш се с вятърни мелници.И двете писма ще ги препратят автоматично към Порше БГ,без да ги прочетат даже.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коко , моят диск би трябвало да е по - нов ,при първа възможност ще го копирам / ако въобще стане / и ще ти го дам чрез митко.

Копирал съм диск с навигация от Порше 911 (997) и бачка перфектно на Порше Карера (997), така че гарантирам. Копирай го с CloneCD (копира и DVD-та, споко) и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе доста се смях на изказването че Порше са пералня.Както казва колегата - бориш се с вятърни мелници.И двете писма ще ги препратят автоматично към Порше БГ,без да ги прочетат даже.

Много ,ама много си в грешка .Нама вариант в които да ги препратат без да им обърнат нужното внимание тва да не ти е Бугарско.

А за пералнята :bia: Не са пералня ОГРОМНА пералня са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ,ама много си в грешка .Нама вариант в които да ги препратат без да им обърнат нужното внимание тва да не ти е Бугарско.

А за пералнята :bia: Не са пералня ОГРОМНА пералня са.

Бате айде точно той да не е в грешка , че ако знаеш от колко години работи за официален вносител , лошо ще ти стане , и гледай да не клатиш толкова пръсти наляво надясно........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате айде точно той да не е в грешка , че ако знаеш от колко години работи за официален вносител , лошо ще ти стане , и гледай да не клатиш толкова пръсти наляво надясно........

Аха и за кои вносител работи на ТАТА ли

Аз лично съм писал оплакване до Германия за нещо доста по малко от това и ефекта беше поразителен.

Ауди 200 за пръстите кво да ти кажа ако ми беше пред очите щях да ти се извиня от сърце и да те почерпя биричка че да не се чувстваш изклатен от некое пръстче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Иначе доста се смях на изказването че Порше са пералня.....

Ок! Тогава са луди, или са вътрешни хора на Ssang Yang, които се опитват да сринат единствената си останала конкуренция в лицето на Ауди или са будисти, които не държат на материалното или са мулти-милионери, които всъщност си доставят удоволствие като виждат намусените хора които излизат и тръшват вратата на шоурума или просто са екстравагантни и надути или най-вероятното - толкова обичат Ауди, че не могат да се разделят с колите си, камо ли някой друг да има такива като техните... :)

Ти поне с това се занимаваш - позволяваш ли си подобно отношение?Съмнявам се! :bia:

Не съм съгласен,че българинът е мързелив. Вече не. Просто тези, които са - не оцеляват. Виж, българинът да е прост - да!

Имам оферта от автокъща за "чистак-бръсак" която е с -7% от цената в Германия, като имате предвид, че ми дават такава отсъпка, "натоварвайки ме" с тяхната печалба. Направете си сметка, колко иска от българина Порше. И малките деца знаят, че печалбата идва от оборота,а не от надценката. Защо тогава не търсят оборот? Защо позволяват на автокъща забутана м/у 2 олюпени блока и "простираща се" на 500кв.м., да им дърпа клиентите!?

Може би защото единствените клиенти, които са им останали са дебелаци, дето слагат 100е. банкнота около пачката с десетолевки и след 3 месеца карат мерцедес или Бентли(щот мноо гу карат...) или руси едрогърди палавници, които "ходят трудно", но следващите няколко седмици ще карат чисто ново ТТ...

Дайте да се стегнем и да изградим едно здраво българско общество! Това ще стане,като за всяко нещо си тъсим правата и не се отказваме въпреки абсурдите скоито се сблъскваме докато го правим! И най-важното - да си помагаме, защото в единството НИ е силата!!! (за справка Дончо от енергото, дето веднъж спря един абонат от кв.Христо Ботев... :rolleyes: )

Редактирано от ma4x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха и за кои вносител работи на ТАТА ли

Аз лично съм писал оплакване до Германия за нещо доста по малко от това и ефекта беше поразителен.

Ауди 200 за пръстите кво да ти кажа ако ми беше пред очите щях да ти се извиня от сърце и да те почерпя биричка че да не се чувстваш изклатен от некое пръстче.

На Лада вносителя,по точно Лада Нива.Съгласих се - нечовешка пералня са и Порше и ВАГ, само им дай прах за пране и гледай сеир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се стегнем и да изградим едно здраво българско общество! Това ще стане,като за всяко нещо си тъсим правата и не се отказваме въпреки абсурдите скоито се сблъскваме докато го правим! И най-важното - да си помагаме, защото в единството НИ е силата!!! (за справка Дончо от енергото, дето веднъж спря един абонат от кв.Христо Ботев... ;) )

:bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Получих отговори на другия ден още от Порше Австрия и от Ауди Германия. И в двете казаха, че ще направят всичко възможно. От БГ се обади лично г-н Пулев по телефона обеща един диск подарък (чудя се що само 1 като колите са 2 ама ще си го менкаме ;) ), обеща да изпрати условията по гаранция (изпрати ги по е-поща) и се извини за неудобството. Тона му бе коренно различен мил и сговорчив. Все едно друг човек.

В края на крайщата всичко се реши но като се разсмърдях нависоко и ги натиснаха отгоре. Иначе остана въпроса сМобилитетната гаранция която съм си купил но се оказва че в БГ я няма, а в Европа я има но не знам как се ползва. Но ще пиша и за това до Ауди за да разбера как и с какво ще бъда компенсиран.

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се чудя, докога и защо, трябва по "другия" начин да се действа в тази наша "държава"????

Иначе, евала Коко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих отговори на другия ден още от Порше Австрия и от Ауди Германия. И в двете казаха, че ще направят всичко възможно. От БГ се обади лично г-н Пулев по телефона обеща един диск подарък (чудя се що само 1 като колите са 2 ама ще си го менкаме ;) ), обеща да изпрати условията по гаранция (изпрати ги по е-поща) и се извини за неудобството. Тона му бе коренно различен мил и сговорчив. Все едно друг човек. В края на крайщата всичко се реши но като се разсмърдях нависоко и ги натиснаха отгоре. Иначе остана въпроса сМобилитетната гаранция която съм си купил но се оказва че в БГ я няма, а в Европа я има но не знам как се ползва. Но ще пиша и за това до Ауди за да разбера как и с какво ще бъда компенсиран.
това ще помоля deliveryman да го прочетещот се прави на батка а като казах на коко да прати писмо до ФРГ СЪМ ИМАЛ НЕЩО ПРЕДВИД
.Както казва колегата - бориш се с вятърни мелници.И двете писма ще ги препратят автоматично към Порше БГ,без да ги прочетат даже.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха и за кои вносител работи на ТАТА ли

Аз лично съм писал оплакване до Германия за нещо доста по малко от това и ефекта беше поразителен.

Ауди 200 за пръстите кво да ти кажа ако ми беше пред очите щях да ти се извиня от сърце и да те почерпя биричка че да не се чувстваш изклатен от некое пръстче.

Не бе братко в пръста ти няма нищо лошо , ама като не го познаваш момчето , много грубо звучи , най-малкото щото да не ти казвам колко години работи за TATA ;) , пък и да не ти казвам колко писма точно тея от ГФР-то са си ги слагали на чура та и от горе , за бирата да не се отметнеш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих отговори на другия ден още от Порше Австрия и от Ауди Германия. И в двете казаха, че ще направят всичко възможно. От БГ се обади лично г-н Пулев по телефона обеща един диск подарък (чудя се що само 1 като колите са 2 ама ще си го менкаме :bia: ), обеща да изпрати условията по гаранция (изпрати ги по е-поща) и се извини за неудобството. Тона му бе коренно различен мил и сговорчив. Все едно друг човек.

В края на крайщата всичко се реши но като се разсмърдях нависоко и ги натиснаха отгоре. Иначе остана въпроса сМобилитетната гаранция която съм си купил но се оказва че в БГ я няма, а в Европа я има но не знам как се ползва. Но ще пиша и за това до Ауди за да разбера как и с какво ще бъда компенсиран.

:bia: Направо не мога да повярвам.....В голяма заблуда съм бил.

От сега нататък oбещавам да слушам оракул SLAF за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката с нищо не е виновна! Порше БГ (слава богу) нищо не произвеждат. :bia:

Рано или късно ще си загубят договора. Не са първите.

Редактирано от MJay_z
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно произвеждат ... излишни нерви, неуредици и загуба на време на клиентите си ...

Дано да се намери поне един там, на който да му пука за това ... Поне един ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...