Jump to content

Водороден генератор


Recommended Posts

Младежо, бих те помолил след като ти мине ентусиазма да споделиш резултатите. След 3-4 месеца. Ама честно.

За момента няма гаранция на достоверността на измерването.

Поздрави, твой Гризли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колко пари си хвърлил?

Николко!!! Ако прочетеш внимателно постовете ми по нагоре, ще разбереш че цитирам. А като искам икономия, ще си направя колата на метан. Със 6-7 лв ще минавам 100 км. Като знам че годишно минавам не повече от 5000 км, ти сметни колко време ще ми трябва да си избия разходитеblink.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Заредих ОМВ НИМ за 5 лв. газ което тогава беше 3.98л. и с нормално градско каране, 6-7 часа следобед (без по инерция и такива Фокуси,2300,2700обр. ),по околовръстното до "Симеоновско шосе" нагоре до "Бистрица",обратно надолу до "Г.М. Димитров" и по него до 4-ти километър,Цариградско,Карфур,обратно по същия маршрут до околовръстното и чак на детелината на бул.България горивото започна да свършва,и в същия момент реших да изключа пробно клетката,и изненада колата нямаше достатъчно гориво да се изфорсира,камо ли да се кара.Пак я вклучих и колицата тръгна нормално 80-90км/ч. и обратно на ОМВ НИМ!

Играч, само да те открехна небрежно че за разход може да се говори единствено и само след поне 5-6 зареждания "пълно-пълно" и то в един сезон (т.е. при що годе едни и същи температури)

Направи това а не тънкач номер с 5 ле'а........

А и не е зле да си погледенеш правописа все пак, за да имат някаква стойност приказките дето ги изписа......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играч, само да те открехна небрежно че за разход може да се говори единствено и само след поне 5-6 зареждания "пълно-пълно" и то в един сезон (т.е. при що годе едни и същи температури)

Направи това а не тънкач номер с 5 ле'а........

А и не е зле да си погледенеш правописа все пак, за да имат някаква стойност приказките дето ги изписа......

Играч,тънкач,шмъркач или нещо друго.. Все тая!

Тази кола е при мене вече 4-та година и знам колко харчи във всякакви условия.

Четири месеца съм със с-та,от които три са ми зад воана!

Оправи си твоя правопис и тогава говори за моя!Аз знам,че куца на места и правя всичко възможно да го поправя за разлика от 80% мързели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежо, бих те помолил след като ти мине ентусиазма да споделиш резултатите. След 3-4 месеца. Ама честно.

За момента няма гаранция на достоверността на измерването.

Поздрави, твой Гризли.

Вече минаха близо 4 месеца.

Нищо не печеля ако ви излъжа нали??

Щом настоявате,ще го имате инфото!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колега! В крайна сметка обясни със точно колко пари като сума минаваш 100 км. Кажи ни факти. Преди и след поставянето на устройството. От кой град си? Все ще намерим някой колега да дойде при тебе, да направите тест за да се убедим в това което ни говориш. След като така категорично твърдиш, мисля че няма да имаш нищо против. Резултатите ще покажат. А това дали ни лъжеш, ми е все тая. Просто има и други колеги, които се мъчат да хващат останалите за слушатели. А тогава ме хваща ядmad.gifДано не си от тях. И така съгласен ли си на това, което ти предложих, или не? Говоря сериозно и не се базикам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен се монтира клетка на Опел Астра Ф хеджбег 1.7ТДИ. Честно ти казвам, ефекта беше "никакъв". Пускане спиране все тая. Тука отговарям на въпроса, че газа бил катализатор който оправял горенето. ПУлни глупости. Човека който я монтира обясни обичайните неща за намаляване на основното гориво. Честно ти казвам ефекта беше нула. Карахме колата малко не се забеляза никаква разлика и я махнахме. Почти съм убеден. че ти си със същата клетка в по-големия си вариант :hilezh: Засечи и виж, но трябва добре да си познаваш колата. Аз също познавам моята, но понякога специално при спокойно каране ме изненадва :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим,защото 6-дни в седмицата съм на работа,като патък,събота и неделя съм на лекций.

Януари ще имам отпуска,най-вероятно тогава.

От година и кусор се каня да се кача на НИМ за сбирка и просто не мога!Да не говорим и за Националния Ауди събор 2011!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично познавам двама човека дето си поразсипаха колите с подобни начинания :hilezh: ,иначе отначало викаха че много сваля разхода......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лекций

Tоя ще да е древногръДСки бог на нАуката!

То и аз да дам петстиЙн леа и аз ще разправям, че ми пада разхода, щото в противен случай излиза, че съм ги дал на вятъра => съм будала. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

будала е този,дето си виси в тях,и вярва на всичко което му дрънкат по телевизията!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз телевизия не гледам от поне една година! :bia:

Слушам предимно акъла си и вземам такъв от постовете на хора като Гризли например.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тоя Гризли. Казват че му плащат от петролните компании за да пише глупости по форумите че не ставала работата.

Бачка за шейховете и са щял да си купува златен Q7.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим,защото 6-дни в седмицата съм на работа,като патък,събота и неделя съм на лекций.

Януари ще имам отпуска,най-вероятно тогава.

От година и кусор се каня да се кача на НИМ за сбирка и просто не мога!Да не говорим и за Националния Ауди събор 2011!

явно ми се струва, че почваш да шикалкавиш. Ама айде добре, ама айде не днеска. До януари я камилата я камиларя. Дотогава повечето от колегите ще са я забравили тази тема. Ако искаш да го докажеш това, ще намериш време. Я след работа, я след лекции. И не уточни с колко лв минаваш 100 кмstupid.gifА ако се опитваш да ни баламосваш, кажи си го направо. Нито някой ще ти се разсърди, нито ще те упрекнеcool.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако се опитваш да ни баламосваш, кажи си го направо.

Пич,за да ви баламосвам трябва да ми вярвате,а това очевидно не е така :bia: !!!

И за пореден път ще го кажа!Нямам полза ако ви излъжа!

Ако щете ми вярвайте,все ми е тая.Само си изгубих времето и пръстите!!

713074210114850936313109206183WcpbHS2HUqNVLD2jgnO.JPG

8248063617315091701322342325kqSLe5qNAb451oG3gTaH.JPG

7331869461701470241322342357iHiIk9gKR9ObIw37U1DH.JPG

191055462711268643881322342387tFSYJns62rtOWUtnDYeX.JPG

872451870623914511322342404i1utiKUJt2nsUxmKsjOh.JPG

снимките са на няколко месеца ама са мои!!! И колегата Гризли ги знае!!

И на 100км. не съм я мерил!

Редактирано от Au(90)di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за работвне ще работи, това е сигурно. Въпроса е дали ще има така блянувания келипир от него!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,за да ви баламосвам трябва да ми вярвате,а това очевидно не е така :bia: !!!

.......

И на 100км. не съм я мерил!

Виж, като човек с обширен опит в измерванията ще ти кажа че всеки който започне експеримент си вярва. За това и го прави. След първоначалния ентусиазъм го обземат съмнения. И след време се оказва че не става.

Аз ти вярвам че си вярваш. Но аз не ти вярвам.

И като не си мерил данни как реши че имаш полза от "набълбукатора"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100км. не съм я мерил!!!!

И Ок,оставете лудия да си вярва! :bia: лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ще се раздваме ако след време, след реални измервания, реалните впечатления на колегата са положителни!

Така, че чакаме the real resilts!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те хората го правят това нещо. И карат на водород. Но само в някои страни, където имат изградени водородни станции за зареждане. Имат даже заводски произведени прототипи на водород. Но ние тука сме много далеч от истината. Това да си го заредиш готов е едно, но да го произвеждаш и да караш-забрави!!! Не става!!!rotcol.gifПрекалено е сложно, крайния резултат е нулев. Колегата Гризли го е обяснил в по предните си постове точно и ясно. А снимките които си качил не доказват абсолютно нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и на мен ми го хвалеха набълбукатора. От човек , дето си ги прави сам в София. Кара астра 1.9 CDTI вика " разхода ми падна от 9 на 7 градско :zustimm:" Дай да видя тая пущина - :hilezh: в багажника едно казанче от ауди 80 с неква течност, от което излизаше един маркуч, водещ към двигателния отсек. Като запали, започна да бълбука постепенно. И в този момент требваше да кажа :" А-А-а-а-а ;):gruebel: " . "щот' си ми приятел ще ти го монтирам само за 400 лв." ми вика. Отказах му с усмивка. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...