Jump to content

Ремонт на задни спирачни апарати за VW Group, Опел, Хонда и др. (3 годишна гаранция за ремонт на апарати)


Recommended Posts

  • Отговори 531
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз искам да благодаря на buzzi! Препоръчвам на всеки да си прави профилактика на спирачките при него. Открива нередни неща които не всички намират. В моя случай  - откри, че ми е пукнато казанчето за спирачна течност. А бях сменял дискове и накладки предния ден в друг сервиз! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес изкарах мноооого ползотворен ден с Пепи. Отидох за една диагностика, а си тръгнах с нови дискове и накладки за няма и 100-ина лева и като бонус 2 реновирани спирачни апарата.  От къде ги вади тия цени тоя човек - хич не ми става ясно :gruebel: . А за какво старание при почистване на главините за новите дискове....нямам думи. :respekt:  Перфектно извършена работа от абсолютно точен човек!  :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лъжи ,съдрах ти кожата :rock:  или по точно кеф цена няма :bia: ,ако ти си доволен ,то аз съм си свършил работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдрал си - друг път. Само като те гледах се препотих поне 3 пъти. Представям си на теб какво ти е било. Да не говорим за разходите за дефламол.... Помина ли ти ръката? Знам, че със ледена бира се оправя  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ.забравих отново че работиш в сервиз на официален вносител на коли и имаш представа за нещата,нищо ми няма ,на дърт мангал какво може да му стане :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Пепи, както винаги свърши отлична работа по смяна на предни и задни накладки на А4-ката - за по-малко от час. Щерката е много доволна, отиде на кафе без да губи много време :hilezh:!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какви са показателите от стенда за спирачки предни и задни на 30годишна кола.Това се получи след интервенциите които направи Пепи.post-1546-0-26387300-1371630749_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако имаш тест на твойта кола от стенд на спирачки качи го за да видим разликите.Мойта спира перфектно.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

програмата за прегледа няма да пусне колата при разлика повече от 30 %,ако някой забелязва спирачно усилие над 5000 е за бус,колата по горе е над 30 год,от зад е с барабани,има сменявани опреди време спирачни магистрали,в общи линии по добре от това ,здраве му кажи :balloon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много назад в темата бях обещал да сложа инфо ... Там мисля че имаше инфо за преди и след !

Мога и на пдф да ги направя протоколите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи няма ли да има скоро мобилна група нещо за ПлоЙф  :D
Така да ми се иска да пипнеш спирачките и на моя буджак,пуста му работа нямам време за дълги пътувания и разходки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колко му е,само да се организираме е и съм при вас,миналата година  в АСЕНОВГРАД ходих.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде де и аз искам да прегледат как е положението при мойте апарати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега двама,поне още двама мисля,че ако се навият може да станат нещата :)
Пепи кажи колко човека горе долу да се съберем,че да си струва идването от твоя страна  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,в едната посока съм аз,обратно сте вие,тоест около 8 литра нафта  ,приблизително  20 лв,по важно е да снаем какво ще правим,за да нося необходимото.

 

ПП от първи съм почивка 1 седмица :bandit:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен ми се иска пълна ревизия на предни спирачни апарати + смяна на маркучите ако се налага :) 
Съответно ме вълнува и финансово какво да приготвя,освен нафтичка  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,в едната посока съм аз,обратно сте вие,тоест около 8 литра нафта  ,приблизително  20 лв,по важно е да снаем какво ще правим,за да нося необходимото.

 

ПП от първи съм почивка 1 седмица  :bandit:

 

 

Прави сметка и на мен да ми отделиш неколко часа на маса :bia:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ти Владиславе,жив да си,инструмента за скобите на холцер е магия :respekt: ,радвам се че те познавам :bia:

 

пп подробностите относно пътуването н  на лични

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти Владиславе,жив да си,инструмента за скобите на холцер е магия :respekt: ,радвам се че те познавам :bia:

 

пп подробностите относно пътуването н  на лични

Аз немам ЛС :bia:

 

пп: ония железа, над В4-ковите пружини са готови, ама на пеесе процента  :hilezh:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...