Jump to content

Recommended Posts

Някой чувал ли е тази марка- Westlake,ако можете да ми кажете дали ще сгреша,ако си ги взема.Спрял съм се на тях понеже са по евтини не ми се дават много пари.Ако някои знае нещо за тях нека да ми пише дори ли са,като качество,на снега как се държат и др.Благодаря предварително.Знам,че ще ми предложите други ама тези са на много добра цена,а пък и зимата имам по малко каране и не ми трябват чак толкова хубави гуми.195/65/15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О как бе колега не си ли чувал за тези гуми?Че те са световно безизвестни :hilezh: колко ще спестиш?Колко ще изгубиш ако се пребиеш някъде недай боже?Потърси ги в интернет да видиме дали ще намериш нещо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее вие ме разочаровахте има ги в нета ама взех да се чудя много сега да ги вземам ли.Абе спестявам около 80 лева с тях затова ме превлякоха, предполагам са по добри от корморан.Ето и снимки на тея гуми.

post-15452-1226777710_thumb.jpg

post-15452-1226777975_thumb.jpg

post-15452-1226777710_thumb.jpg

post-15452-1226777975_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая фирма е мноу яка.

Прави ЯКИ презервативи за костенурки. В Австралия вече костенурките не раждат. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това са точно тая марка гуми. Спестявай!

tire_blowout.jpg

chinese%20tire.jpg

бах мама му сериозен ли си бе човек това както си караш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия марки които изброяваш аз поне чувам за пръв път. Интересно ми е колко пари струва една такава гума ?

america са 85 лева 195/65/15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, не искам в никакъв случай да те обидя или нещо подобно, но ако ти е проблем да си купиш едни гуми 195/65/15 то по-добре го продай това А3 и си вземи една 80-ка Б3. Там гумите са 14" и за 80-90 лева ще си вземеш хубави гуми.

По-добре иди в някоя гумаджииница и си купи втора ръка гуми, ама от рода на Мишлен, Гуд Йър или нещо подобно, отколкото тези джапанки дето си намислил..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой чувал ли е тази марка- Westlake,ако можете да ми кажете дали ще сгреша,ако си ги взема.С

няма да сгрешиш,само виж с какво красиво име са....."Източно езеро"(редакция-"Западно"- :) -спя ве).............,поезия......,романтика и........ :)

Тая фирма е мноу яка.

Прави ЯКИ презервативи за костенурки. В Австралия вече костенурките не раждат. :hilezh:

снасят ве :)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и америката не ви харесват тогава за корморан или дебица какво ще кажете?

Има богато мнения по въпроса в раздела.Потърси :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, не искам в никакъв случай да те обидя или нещо подобно, но ако ти е проблем да си купиш едни гуми 195/65/15 то по-добре го продай това А3 и си вземи една 80-ка Б3. Там гумите са 14" и за 80-90 лева ще си вземеш хубави гуми.

По-добре иди в някоя гумаджииница и си купи втора ръка гуми, ама от рода на Мишлен, Гуд Йър или нещо подобно, отколкото тези джапанки дето си намислил..

Ицка, вече разликата в цените на Дебика от 14 и 15 цоловите е 10-15 лв, така, че не е нещо сериозно.

Що касае Дебика - това е марка на Гудиър от ниския клас, но зимните са по-добри от цената си. В никакъв случай не са долнопробни и опасни.

Аналогично Корморана е такава марка на Мишелин груп. Компромисна гума с много забележки, но не съм чувал да се случват нещастия с тях. :hilezh:

Америка е марка на Континетал груп.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове добрия дух КОКО ми уреди за едно приятелче чисто новички Дебици размер 195/65R15 за 88 лв. цифром и словом. Дебицата е една от най-добрите бюджетни зимни гуми заедно с Малоята. И ако не се бях замотал много щяха да са с DOT4408. сега са с DOT2508 но няма да си го слагам на душата. Клебери в този размер могат да се намеря за по 100-110 лв.

Не я виждам далаверата с тези измислени марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове добрия дух КОКО ми уреди за едно приятелче чисто новички Дебици размер 195/65R15 за 88 лв. цифром и словом.

Евала за Кокича :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой ли пореден път ЕВАЛА. Аз ако му записвах услугите сигурно досега трябваше да са се натрупали повече от болшая советская енциклопедиа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, не искам в никакъв случай да те обидя или нещо подобно, но ако ти е проблем да си купиш едни гуми 195/65/15 то по-добре го продай това А3 и си вземи една 80-ка Б3. Там гумите са 14" и за 80-90 лева ще си вземеш хубави гуми.По-добре иди в някоя гумаджииница и си купи втора ръка гуми, ама от рода на Мишлен, Гуд Йър или нещо подобно, отколкото тези джапанки дето си намислил..
Абе брат ми не ти се сърдя,ама ти както се изразяваш все едно караме S-класа, какви гуми трябва да купя за тези колзети дето ги караме и са на по 10-години.
Ицка, вече разликата в цените на Дебика от 14 и 15 цоловите е 10-15 лв, така, че не е нещо сериозно.Що касае Дебика - това е марка на Гудиър от ниския клас, но зимните са по-добри от цената си. В никакъв случай не са долнопробни и опасни.Аналогично Корморана е такава марка на Мишелин груп. Компромисна гума с много забележки, но не съм чувал да се случват нещастия с тях. :blink:Америка е марка на Континетал груп.
Ами случайно знаеш ли какво произвидство са и трите марки? Редактирано от milenic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами случайно знаеш ли какво произвидство са и трите марки?

Debica се произвежда само в Полша, като на същия конвейр се произвеждат някои от моделите на Дънлоп 13 и 14 цола.

Ако не се лъжа Корморана се правеше май в Чехия.

За Америка при желание ще ти направя утре справка. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...