Jump to content

Разделяне на под форуми  

110 гласа

  1. 1. ???????? ?? ??? ? ??????????????

    • ??!
      74
    • ??!
      35


Recommended Posts

  • Отговори 86
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Засега нещата вървят на приемане на предложенията както са в поста на Уизи, 31:10 за момента е доста показателен резултат че повечето хора не искат форума да се превръща в битак.

Ма тва 31:10 е за предложените абсурдни промени,описано е повече от ясно как всички биха искали...?Кво толко е баси,се едно ше преместваме Scylla!??!

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

Аре модовете разделяйте купува продава на продажби само на коли и всичко останало, че ми писна да гледам как някой ми предлага да си купя" памперси втора употреба" примерно!Много е селско честно!

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Темата я има от 6 месеца и все още нито един от модераторите не направил нищо? Толкова ли е трудно да се направят 4-5 подраздела? Не е казано че веднъж променен раздела ще остане така за винаги.

И защо не разкарате платените обяви и не ги сложите където им е мястото. Все пак си имат цял раздел ?!?

Адрес на коментара

Не сте прав колега, беше свършена неимоверно трудоемката задача да се орежат подписите, "само" 3 дена им отне докато го направят като хората. По-добре да не барат раздела продава/купува, че като ги поназнайваме кви са гламчовци и разбирачи, поне месец ще сме без такъв. :lol:

Адрес на коментара

и аз съм за разделянето на купува/продава, но както и други колеги казаха-да се разделят авточастите от битака/маратонки, вибратори, часовници..../

по-скоро купува/продава авточасти и купува/продава други; така или иначе "купува" и "търси" почти няма.

също така давам и един глас за оставането на възможността за коментар-все пак това е форум :hilezh:

Адрес на коментара

Аз не моо разбера,защо въобще пишете в тая тема??Фактът,че още не е заключена говори много.... :hilezh:

Точно никога нищо никой няа промени в тоя раздел!

А за подписите беше много интересно на кой му дойде тая весела идейка?

Адрес на коментара
Аз не моо разбера,защо въобще пишете в тая тема??Фактът,че още не е заключена говори много.... :hilezh:

Точно никога нищо никой няа промени в тоя раздел!

А за подписите беше много интересно на кой му дойде тая весела идейка?

на мене :hilezh:

за промените в продава купува - не се заричай, ще има разни промени в форума в близко време.

Адрес на коментара
Какви бе батя? :hilezh:

ше забраняват обяви за продажба на стари зъбни протези и на жълти цигански зъби втора употреба

Адрес на коментара
ше забраняват обяви за продажба на стари зъбни протези и на жълти цигански зъби втора употреба

Което ше удари веднага при тебе,щото ти ползваш само такива ,ште ева у Владиславовския подут цирей ! :wub:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Аре модовете разделяйте купува продава на продажби само на коли и всичко останало, че ми писна да гледам как някой ми предлага да си купя" памперси втора употреба" примерно!Много е селско честно!

:wacko:

Адрес на коментара
квот' и да си коментирате/гласувате в скрития раздел, истина е една:

1.Продава коли

2.Продава авточасти

3.Продава други...

те това е...

Имах предвид да гласуваме на парламентарните избори, Любе!

Инак си прав де, все за реформи говорим и все към добро :birthday:

Адрес на коментара

Сцепете го на две, но единият да бъде - "Купува-Продава-Автомобили" ,а другият "Купува-Продава-Резервни части и Всякави останали лайна".

Че сега като го отворя - направо ми се повръща от тип обяви - продавам:" три броя ключодържатели","4 броя тениски","5 броя фанелки","задна дясна джанта за Ауди 80-малко крива" и "леко пукнат преден ляв мигач за Ауди 100".

P.S.И ако може да е като в БМВ форума - В "купува-продава автомобили" само Ауди,за другите марки си има други форуми или mobile.bg

Редактирано от deliveryman
Адрес на коментара

в Алфа форума е :

Автомобили

Части и аксесоари

Гуми и джанти

Други

всичко е много прегледно, ориентирането за най-търсените неща е лесно и бързо

Редактирано от Toledo
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...