Jump to content

mp3, i-pod, gsm...... към AUDI concert, gama,chorus...........


maximoff

Recommended Posts

Ако вече си намерил къде да подадеш сигнал към Chorus-а си почти готов!

Трябва да си намериш регулатор на напрежение от 12 на 5в./може и такъв/

Тъй като консумацията е едва 150mA може да използваш ако имаш някое старо зарядно за GSM за кола,или тези които се включват в запалката и се преобразува в USB.

Свързваш Out R и Out L съответно към ляв и десен канал на входа който си извел на CChorus-а а AGND е масата./общия на двата канала.

Вързваш и антена,ако искаш да ползваш радио и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здавейте,колата ми е а6 2002г.с ауди хорус касетка.Препоръчайте човек от Варна да ми изведе aux.Благодаря.

п.п. Дайте мнения за гром аудио(ако някой ползва),като качество на звук,шумове някакви по време на музика или при смяна на песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Aux всеки, който има поялник и схемата (би трябвало да я има из страниците, на тази тема) ще ти го направи . За другото, качество като на CD Changer, но мисля че има по-добри предложения за сходни пари на по "големи" имена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Aux всеки, който има поялник и схемата (би трябвало да я има из страниците, на тази тема) ще ти го направи . За другото, качество като на CD Changer, но мисля че има по-добри предложения за сходни пари на по "големи" имена

Колега,жокерче по вторият ми въпрос?  Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че повечето колеги ползват това и са доволни. :)

Това по-добро ли е от гром аудио?Някъде във Варна продават ли се или само он лайн?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги доста време си слушах музика от телла обаче и аз реших да се правя на модерен и си купих джаджата на елимекс, да ама не ,махнах жака който бях сложил изкарах кабелчета за ляв, десен и маса сложих едно старо зарядно за 5в вързах джаджата и тръгна обаче се получава едно яко свистене и не мога да го махна. като допра някой от каналите за звука до маса и звука спира махам от масата и свири идеално но 1-2 секунди и пак почва свистене.Въпроса ми е по това обяснение може ли да се каже къде бъркам и по скоро колегата максимоф дали може да помогне с нещо.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни го това зарядно има 5в в касетофона вземи от там. Ама тези устройства са пълен шит.... Понякога са ок, но повечето сдават багажа до 15 дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета :respekt:  ще го разкарам :steinigung:  и си връщам жака поне си имам хендсфрии  :dance: ,някой ако иска мп3ка която чете усб и сдкарта за без пари да свирка ще му го пратя.Поздрави и евала на колегата Максимоф заслужава големи почерпки за това че винаги е готов да помогне на колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Какво мислите за това, радиото е чорус и управлява телефона като чейнджър  :nixweiss:

Също това по-просто но също ефективно! Някой във Варна, който да го направи?

Редактирано от Krisko_A6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям още един Concert към ъпгрейднатите. Звука е страхотен, сега остава само да си свържа NOKIA-та в багажника. Благодарности на колегата Максимов за темата.

post-55060-0-76368200-1388780426_thumb.j

post-55060-0-88403100-1388780433_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Схема,или къде се запояват кабелите за входа?

Ако е второто ето снимка,благодарение на автора на темата колегата maximoff! :zustimm: :zustimm: :zustimm:

Там са двата канала,а масата на корпуса на касетофона.

yzet.jpg

yt8l.jpg

Редактирано от Васил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся помощ от някой да ми помогне да изкараме  AUX или по някакъв начин да вържа телефона си към Concert 2
http://www.dotshop.it/images/DOPPIO%20DIN%20A3%208P.jpg
плащам - София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз имам symphony  и искам попитам дали някой е изкарвал AUX, по този начин със започване на кабела към радиото. Ще съм много благодарен ако някой ми помогне дори и със снимка къде да запоя AUX-а, естествено ако може да се направи така! 

Поздрави!  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам автора на темата maximoff,или някой друг знае ли дали Chorus ll има някакво бутонче/микрета което да превключва от радио на касетофон.

Както старите касетофони имаха на механиката едни микрети които превключваха захранването към радио или касетофон.

Интересува ме защото ще правя малко промяна по средната конзола и панела на радиото ще е отделен от "тялото".

Така че ако "изхвърли" касетката,която всъщност  не съществува няма как да превключа отново към касета защото нямам достъп до отвора в който се поставя тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма!!!

Ако имаше щеше да минава номера и без механика. Има две микрета едното е за реверса другото съм забравил, но 100% няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся помощ от някой да ми помогне да изкараме  AUX или по някакъв начин да вържа телефона си към Concert 2

http://www.dotshop.it/images/DOPPIO%20DIN%20A3%208P.jpg

плащам - София

 

 

Здравейте колеги, аз имам symphony  и искам попитам дали някой е изкарвал AUX, по този начин със започване на кабела към радиото. Ще съм много благодарен ако някой ми помогне дори и със снимка къде да запоя AUX-а, естествено ако може да се направи така! 

Поздрави!  :bia:

 

И към двамата - защо не си извадите касетофоните и не видите на схемата, която е върху тях дали имат вход за AUX? При Concert 2 конкретно според мен трябва да има. Ако да - нещата са относително прости - купувате си съответните пинове (трябват 3 за AUX, т.е. 2 кабелчета) и AUX букса, връзвате пиновете в съществуващия конектор на правилните места, прокарвате кабел до където смятате да сложите буксата и връзвате... После евентуално само трябва да се активира AUX-a с VAG-COM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи честно ти виждАл ли си такива концерти? Правил ли си нещо от рода на нещата писани в темата? Въобще чете ли я?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...