Jump to content

РАЗПРОДАЖБА -ХОДОВА ЧАСТ И ФИЛТРИ


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здр. колега интересува ме за подмяната на ангренажен ремък,ролки и там какво имаше още някакъв оптегач ли беше цени.благодаря предварително :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравеи искам да те попитам имаш ли предни тампони на двигателя ляв и десен за A4 1996г. 1.9TDI 90к.с. номер на двигателя AHU061445 и да ми кажеш марка и цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся дръжка за багажника на Ауди Б4 комби 94г. По възможност ми трябва само пластмасовата дръжка, а не цялото устройство. Интересуват ме и цените и на двата варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да попитам стелки за А3 2005 г. комплект 4 броя на каква цена и ако може снимки или къде могат да се видят. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш ли стелки за А6 95г. в сиво или бежаво?

Очаквам доставка днес, но цвет е само един - Черно антарцит, което леко сивее като цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да попитам стелки за А3 2005 г. комплект 4 броя на каква цена и ако може снимки или къде могат да се видят. :gmorning:

???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

???

Колега има ги стелките , но не мога да ти пусна снимки защото не съм в София. Има човек в магазина който може да ви ги покаже. Цените ги имам в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има ги стелките , но не мога да ти пусна снимки защото не съм в София. Има човек в магазина който може да ви ги покаже. Цените ги имам в темата.

А къде точно се намира магазина???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина е в Студентски град,на бул.Академик Стефан Младенов №72.Това е малко по-надолу от арката на НСА ,точно срещу обръщалото на автобуси 280,94,102 :respekt:

Редактирано от KARINA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Зрасти колега - имаш ли клапан за обратната нафта /този над горивния филтър/ на Ауди А6 2.5 ТДИ /АКН е кода/ 2001 ва година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега, интересува ме цената на преден носач за ауди б4 авант 95г., АДА двигател, както и дали се продава в комплект с тампоните или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега искам да попитам имате ли предни подкалници за audi b4 2.0 16v ace 1995 и каква цена са

мерси!

Редактирано от Julian_rock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...