Jump to content

Audi A4 изплащане, нова и подобни въпроси... :)


Recommended Posts

Здравейте момчета и момичета, ако има :P

Пиша Ви, да попитам и тук. Изчетох доста статии и документи и други подобни книжа... Но не знам до колко са актуални и винаги е хубаво да попиташ някой, който е минал през това нещо или разбира повече... ;)

Карам старата кола на баща ми - Opel Astra 1.4i combi 1992~3(не знам точно коя е... реални 120к км в момента...) 82 кончета, искам да си взема моя собствена кола. На 20 години съм, работя си и съм от София.

Иска ми се да попитам как стоят нещата с кредитирането, какъв шанс имам да успея да взема ново ауди А4 за не повече от 350лв/месечна вноска или прилично карано? Гледам навсякъде са доста повече над 600лв на месец и почти няма да ми стигат и трябва да се озоря...(гледам в сайтове най-вече, не съм ходил никъде фейс to фейс да разглеждам)

Хубаво ли е да се набутам с buy-back, ако успея да хвана кредит? Иначе другата възможност е банков кредит и ауди на старо... Не ми харесва тази възможност, защото и банката прибира и не знам дали ще имам късмета със стара кола...Не искам да оставям в сервиз бонуси само... Определено ми харесва първия вариант повече, да... Ако може някой да ми разясни нещата малко, че да взема, ако стане, най-после мечтаната кола... :)

Мечтата е: А4 1.8T(този мотор ми хареса най-много - дизел никога не съм пипвал не знам какво е и дали си заслужава); не повече от 150к.с., дори ако са по - малко още по - хубаво; ръчна скоростна; всичко друго е добре дошло... - да не е "бегачка" от страшни висоти, защото съм по - консервативен, по - добре да ме вози повече, отколкото да е по-бързо :P Залагам на стабилно и сигурно не на бързо и безотговорно. Като цяло така си представям нещата... Кажете как са реално.

Благодаря много предварително!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ново Ауди А4 за 350 лева на месец :) Това лизинг за 160 години ли е? Ако все пак някой успее да намери такава оферта, да ми звънка веднага :P

А сега сериозно, с така вноска имаше някакво Пежо 206 Седан версията. Дори май беше 280 на месец, ама сигурно някакъв базов модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Ново Ауди А4 за 350 лева на месец ;) Това лизинг за 160 години ли е? Ако все пак някой успее да намери такава оферта, да ми звънка веднага ;)

А сега сериозно, с такава вноска имаше някакво Пежо 206 Седан версията. Дори май беше 280 на месец, ама сигурно някакъв базов модел.

Мда... При заплата ~1200лв трябва да остава нещо и за мен и за университета... Ама явно няма да се кара още ауди :P Дай боже някой ден... :P

ПП: или да се оглеждам/ослушвам за нещо карано и на по - добра цена :)

Редактирано от ventsislav_chochev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то, колега, май само вноската за ново А4 ти е 1200 лева :P Абе все пак 1000 лева не са това, което бяха преди 3 години. Според мен по-разумно е да си заделяш по нещичко няколко месеца и да си купиш някое покарано Ауди. Много по-добре, отколкото с кредит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кола втора ръка с кредит аз лично не бих взел .....

имаш си кола за придвижване, или си спести левец за кола втора ръка, като си оставиш едни 1000 - 1500 лв. за обслужване /може и повече в зависимост от избрана ползвана кола/ или инвестирай за първоначална вноска за някоя нова корейка, опел или шкода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушай a3_karam_a3 спести някакви пари и си купи карано, ще го постегнеш ако се налага и пак си с 4-те кръга :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За подобни сума на месец, един мой приятел си взе чисто нова Опел Астра Седан: ~ 8000лв първоначална и около 270-280 лева на месец му идва вноската - за 5г лизинг. Това с някакви отстъпки за налични автомобили на склад.

Не те навивам за Опел, просто те ориентирам в цените. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добрият вариант е да си вземеш някое на 5-6 години спрямо данъците в нашата мила родина а за лизинг доста ще се озориш ,ще трябва да сменяш консумативи в тяхен сервиз което си е резачка също и каско и гражданска ще ти се вклучват към лизинга другото което е ти докато го изплатиш то ще стане за по 2500 лв :P успех все пак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... Разбирам. Идеята беше да взема едно от 2001 с новия фейс лифт, бях го спазарил от Германия, но докато дойде до тук му бяха изпокрали всички неща по него и се отказах... Значи отивам си пак на старата идея - малко парички за старо и това е :P Аз ги имах, но малко тук малко там и сега съм ги намалил... :/ Значи ще Ви послушам определено. Иначе се бях загледал по мазда 6 - за 16 500лв на 57 245 км беше... Помислих, че е удряна много за да е тая цена, но като разгледах видях, че повечето такава цена държат.. Чудно ми е дали е скъпа поддръжката или нещо друго има...

Добре, благодаря, определено помогнахте да си помисля кое е най - изгодно за мен :) Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ти предлагам да вземеш карано Ауди и върнато,тоест buy back. Свържи се с Deliveryman ( http://audibg.com/forum/index.php?showuser=140 ) Демир .Той оправлява върнатите на Аутотехника коли и спокойно от него можеш да си напазаруваш много читаво Ауди на 100% реални километри и добре поддържано.Пускаш си един лизинг и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше някакво Пежо 206 Седан версията. Дори май беше 280 на месец, ама сигурно някакъв базов модел.

Правят ги в Иран,седана специално и доста се оплакват от тях,но пък е евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, мисля си че с тази заплата спокойно можеш да си купиш едно Пежо 207 с 1.6 120 коня мотор, със спортна визия и готин салон или Опел Астра GTC. Според мен ще ти се вържат на около 30000лв и вноската ще ти е поносима.

Отиди до автосалоните, влез и разгледай въпросните коли.

ново ауди абсурд. Втора употреба може нещо да ти хареса, но 150коня хич не са малко на А4.

Ако искаш мазда - имат промоция на старата 3-ка с топ оборудване и 1.6 105 коня бензин за около 30000лв. Ще ти хареса и тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20 години съм, работя си и съм от София.

Иска ми се да попитам как стоят нещата с кредитирането, какъв шанс имам да успея да взема ново ауди А4 за не повече от 350лв/месечна вноска или прилично карано? Гледам навсякъде са доста повече над 600лв на месец и почти няма да ми стигат и трябва да се озоря...(гледам в сайтове най-вече, не съм ходил никъде фейс to фейс да разглеждам)

Хубаво ли е да се набутам с buy-back, ако успея да хвана кредит? Иначе другата възможност е банков кредит и ауди на старо... Не ми харесва тази възможност, защото и банката прибира и не знам дали ще имам късмета със стара кола...Не искам да оставям в сервиз бонуси само... Определено ми харесва първия вариант повече, да... Ако може някой да ми разясни нещата малко, че да взема, ако стане, най-после мечтаната кола... :)

Мечтата е: А4 1.8T(този мотор ми хареса най-много - дизел никога не съм пипвал не знам какво е и дали си заслужава); не повече от 150к.с., дори ако са по - малко още по - хубаво; ръчна скоростна; всичко друго е добре дошло... - да не е "бегачка" от страшни висоти, защото съм по - консервативен, по - добре да ме вози повече, отколкото да е по-бързо :lol: Залагам на стабилно и сигурно не на бързо и безотговорно. Като цяло така си представям нещата... Кажете как са реално.

Благодаря много предварително!

Поздрави

ехеее,сегашните 20 годишни как разсъждават.......,евала човек :lol: ,едно време на тая възраст ни мачкаха в казармата и изобщо не мислехме за пари,кредити....,лихви....,коли....,консервативност и прочие витиевати понятия :lol:

Иначе щом си спокоен шофьор и не търсиш "бегачката",твоят двигател е ADR-чето на едни прилични 125 кончета,събери парички и си вземи една изпъната ADR-ка някъде 99-2000 година и си ТИ.Дори и се срещат с куатро,ако водиш жената на комшията из нивята и горичките помага тая екстричка,много помага дори :lol:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че нямаш шансове дори за Киа :flehan: Като си сметнеш оскъпяването, допълнителни сервизни такси и огромната задължителна застраховка .... Вземи си някоя гледана кола с повечко екстри и си свиркай.

Аз много се мислех за нов Опел , нова Киа ... докато не се качих на 1.8Т .. :lol: На купето на А3 е невероятен КЕФ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и един друг момент: важно е на колко пари го осигуряват момчето. Щото може и да взема 1200 лева, ама ако го осигуряват на минимална заплата примерно, не знам кой ще му даде кола на лизинг :flehan:

Иначе колегите са прави, че то не е само едната вноска по този лизинг. Поддръжката също струва пари :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тфа е българина.С 1000 лева иска да кара и подържа кола за 60 000.Колега ти ме съмнява,че и първата а4-ка ше можеш да подържаш с тия пари.Взимай 80-ка и си я карай с кеф,че с тия пари си за никъде :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 1200 лева заплата не бих ти препоръчал Б5, още повече че си понавъртяха годинки и километри и все ще има нещо за правене. А то хич не е евтино, нищо че са стари.

Вземай някоя количка под 10 години която можеш да си позволиш да издържаш, карай и си свиркай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е :unsure:) аз съм с толкова заплата но моята колица ми гълта всичко :steinigung: само едни ремонти ми излизат по за 500 лв тъкмо си помисля че всичко е наред и изпищява нещо :wall: така е като не съм гледал какъв дарак си купувам сега ще патя досега съм сменил следните неща: 1. гнп - 1000 лв, 2 -турбо ремонт 500 лв. два пъти предно стъкло предница 680 лв ,тръба някаква 70 лв сега и климатроника му гръмна компресора и там едни 500 лв а също и съеденитела е за смяна абе въобще филм отделно консумативи и така иначе като цяло е супер но като искам да карам трябва и да подържам все пак не съм италянец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стари 10+ г. коли на много км, неизбежно е.

Аз се убедих - ако е Ауди най-много до 7-8 годишно и до 150 000 км. Иначе бездънна яма. Не е като добрите стари коли дето за 1000 лева ги правиш нови:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...