Jump to content

Тунинг на А6 С5 1.8T avant Quattro


Recommended Posts

10380184_10204646199709286_4739513610324

 

Ето го! Доде! Да му е честита на Иво новата играчка и най-важното, да дойде да си я вземе довечера.

 

П.П. Устройство матхе ин джапен на много интересна цена и бърза доставка, специално за Ивчо. 

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много ти благодаря, Боби, както и на Наско(НСОНСО) за съпорта с части, ремонти и т.н. Без вас, много неща, все още щяха да са само запланувани, но не и изпълнени :respekt:  :respekt:  :respekt:

Между другото, вече е инсталирано буст-контролерчето : 

10906330_341323289393714_765496504577869 ,

 

Мисля, че там му е перфектно мястото, за да може като превключвам на хай бууст,  с едно движение да преминавам и на бензин направо  :dance:

Живи и здрави в събота ремап и ще видим за какво е била цялата "галимация" с това турбо :hilezh:

10857726_341323329393710_131972489486089

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек дори и добре да живее, накрая изхвърля тъпия мотроник :D

 

 

Кирчето да не е свалил обявата за апарати и дискове от Porsche Cayene?  :hilezh:

 

А относно бууст контролера, найс, ама според мен няма далавера, пръста винаги сочи high :D

 

За зимата примерно 1.1 заключено с Vi-Pec-а и ходи давай газ. Приятна ежедневка към 300 и малко магарета на мотор  :hilezh: И да ти се дава газ, НЕМА!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително за спама! Боби, дали може да мъцне една цена и за мен за Гриди-то /може и на л.с./ и някой има ли наблюдения или преки впечатления от това http://www.innovatemotorsports.com/products/scg1.php 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота рано сутринта ще има голямото пътуване (HCOHCO, ivoair и аз)

 

Zcg887M.gif

 

към Варна.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мтакаааа, малко попрецаках Келеша, щот забравих да прехвърля на бензин като пристигнахме там, питах го дали му трябвам (каза: -Не ) и отидохме да хапнем, съответно човекът не е разбрал , че мапва на газ, защото в натоварените режими на газ бензиновите инжектори довпръскват за 2мс и е извадил на газ 207кв, но каза , че така не е добре и е кипнал кулерът и я е върнал на 200кв, съответно като го помолих да измерим колата на газ, той ме попита как се прехвърля на газ и тогава вече се усъмних , че е настройвал на газ.  Показа 166кв на лоу-буст на газ и 220кв на хай-буст на бензин .Като показа 220кв го питах дали не е настройвал на газ и той каза : "-Да , аз се чудя защо толкова време настройвам, а стрелката на бензина не мърда от максимума."  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

 Тогава Тони каза:"- Ми тя си е настроена, просто на бензин показва повече коне." , а имаше и някакво БМВ, дет чакаше за ремап, на Тони му беше писнало явно, иначе според мен , ако си беше поиграл на бензин още малко, щеше да ги докара до 230кв, но и така е добре. 

10393774_343633552496021_621707724398251  1653301_343633575829352_5120414466227040

  :dance:  Мисля да й стига за "ежедневка"  :hilezh:

Само дет му стана гадно на Келеша , че е мапил на газ

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ламерския въпрос, но тези данни на мотор или на гуми са ?

Иначе - честито, много безаварийни КМ да си даваш газ.

Редактирано от HEPBAKA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата газ се раздаваше на газ. Едва ли сме достигнали нивото на Тони, последните рънове бяха брутални.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! В петък ще кача новите спЕрачки и ще видим има ли смисъл от тях  :runningdog:, но не очаквам кой знае каква разлика, защото все пак остава със старите дискове на 312мм. :unsure:

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...