Jump to content

къде да си подменя изтърканите копчета по таблото?


Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Знаете ли Ауди А4 В7 дали има същия проблем с копчетата? Гледам в ebay.de копчетата за стъкла ги дават за В6 и В7. Аз съм се замислил за този вариант Цък

Редактирано от yorg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този вариант и на мен много ми харесва, ако поръчваш може да направим партия и да разделим доставката, само където аз съм с ел. стъкла само отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми е интересно някой, който е виждал такива реновирани копчета да изкаже мнение как са.

Днеска се видях,с момчето което оправя бутони.Показа ми един бутон и го снимах,според мене добре се е получило но качвам снимки всеки да си прецени.Тези дни като разбера как да си сваля капачето около джойстика на ел.огледалата ще му го оставя да го направи да видим какъв ще е резултата :irre:

П.П Ако някой знае как да сваля капачето да драсне едно ЛС :bia:

Благодаря!

dsc06683v.th.jpgdsc06675v.th.jpgdsc06678o.th.jpg

П.П2 Извинявам се за фокуса,но апарата от време на време се базика.Обещавам като направим капачето да кача по добри снимки :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са станали,като фабрични. :lol:

Другият пут, ако има и можеш, снимай и копчето за аварийни и за фаровете. :lol:

Колеги казах Ви , че крайния резултат е добър няма значение дали е за ел . стъкла , климаторни аварийни или каквито се сетите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги, искам да похваля колегата PKovachev, който ми оправи копчето за фаровете на А4 В6.

Копчето е като ново вече и цената е разумна. Благодаря на колегата за добрата и бърза работа.

Човека е точен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

А колко време трае процедурата? И примерно за копчетата на климатроника съвсем ли трябва да се разглоби управлението на съставни части?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчетата на климатроника са от две части външното което се вижда е закопчано с две зъбчета за вътрешната си част.Ако много внимателно издърпаш външната част без да одраскаш около нея ще стане.Съмнявам се само при закопчаването и накрая дали няма да се нарани платката.Разглобяването не е толкова трудно има около 20 винта и става по финно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А колко време трае процедурата? И примерно за копчетата на климатроника съвсем ли трябва да се разглоби управлението на съставни части?

колега ако те затруднява свалянео на копчетата може да ми пратиш целия климатроник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият вариант значи остава да се свалят ида се изпратят на пича във Варна?За съжаление не бих се наел аз да ги чопля да ги свалям значи тука по София си оставам с обелени копчета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 1 month later...

При възстановяването ,което Ви предлагам няма проблем със символите . Всичко си е така , както е била колата когато е излязла от магазина.Лека вечер!!!

колега дай номер да се свържа с теб!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги,аз също реставрирам такива копчета и дръжки на всички видове автомобили и ще ви кача малко снимки за да видите крайния резултат!Ако някой проявява интерес ,телефонът ми е 0887713103! Качих само малка част от снимките,защото няма възможност за повече,а и някой файлове са по-големи!

post-68920-0-88938400-1360784413_thumb.j

post-68920-0-87507400-1360784424_thumb.j

post-68920-0-09206400-1360784433_thumb.j

post-68920-0-35916100-1360784442_thumb.j

post-68920-0-72275300-1360784449_thumb.j

post-68920-0-35998200-1360784457_thumb.j

post-68920-0-42445900-1360785044_thumb.j

post-68920-0-39978600-1360785555_thumb.j

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайния резултат наистина е добър,а ще има ли гаранция че лятото няма да предобият стария си вид?

Редактирано от G .G.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a някаква цена ?

само копчета ли реставрираш?

примерно основата на климатроника с копчетата на ауди а4 б6 колко ще излезе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми снимка на имейла и ще ти кажа с точност ivakadivaka05@abv.bg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...