Jump to content

поглед отвътре


Freestyler

Recommended Posts

Имам идея за серия интервюта с популярни членове на АКБ и участници в този форум. Целта е каквато е целта на всяко интeрвю - популяризация. В частност на интервюирания, но и на форума и клуба, които стават по-интригуващи и интересни, когато около тях витаят лични истории и откровения със снимков материал. Персонифицира се. Няма да сугестирам повече, предложението трябва да се приема дори без глазура. Ако е така, вече модераторите щe решат какво ще е организационното решение, начина по който ще бъде визуализирано /аз мисля, че трябва да е в отделен раздел/, както и обектите на форумен интерес. Имам и изискване, естествено :hilezh: Като предложител и човек, взел поне няколко интервюта, искам аз да задавам въпрос/т/ите.

Вие сте!

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм 'за'

Ти си "за", но други 40 човека очевидно са "против" или поне са безразлични, което е още по-лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си "за", но други 40 човека очевидно са "против" или поне са безразлични, което е още по-лошо...

Не се сърди :flipoff:

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

популярни членове на АКБ

Как ще се избират популярните членове на форума?

Искам първото да е с КУРО :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

популярни членове на АКБ

Как ще се избират популярните членове на форума?

Не знам. Тоест знам, но твърде авторитарно ще стане така. Ще го измислим заедно, признавам си, че не съм разглеждал този аспект на идеята. Може би чрез анкета или по решение на модовете... :(

-1

Обскурантист. Яд те е, че идеята не е твоя, и че никой няма да иска да те интервюирам тебе... :)

Въпросите на тема ауди, или на тема БГмама ще са?

Въпросите ще са такива, че отговорите им да са любопитни, интересни, информиращи и важни за възможно най-голям брой хора. Нещо като "как се казваш" и "какви са бъдещите ти творчески планове" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...