Jump to content

минали сме 2000


zorba

Recommended Posts

гледам че наскоро сме минали 2000 регистрации.

а колко са реалните потребители на сайта и какво става с "мъртви те души"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а на срещи и на събори бройката е още по ниска. Тия 2000 регистрации са горе-долу 90% мъртви души. Обаче количеството от моя гледна точка е по-маловажно от качеството. А в нашия форум качеството го има в изобилие! ;)

Редактирано от Magnus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде реалните членове могат да се хванат по бройката на продадените стикери.... Все пак човека си е направил труд да дойде на някоя сбирка и да даде 1-2 лева за стикер.

А другите са си просто сърфисти в нета....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде реалните членове могат да се хванат по бройката на продадените стикери.... Все пак човека си е направил труд да дойде на някоя сбирка и да даде 1-2 лева за стикер.

А другите са си просто сърфисти в нета....

Ами няма проблем бре Лорде дай ми 160 лева за бенз и къв е проблема да дойда на някоя сбирка ако трябва на всичките ще идвам ;)

П.П Бъзик си прая да не са ...............Обаче за бенза си е така не че нямам желание да дойда да ви видя да ме видите да се изкъртим да си направим веселото .

Ето снимки на моето бебче ;)

post-2136-1127070456_thumb.jpg

post-2136-1127070471_thumb.jpg

post-2136-1127072722_thumb.jpg

Редактирано от audibabe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се преброим;)

Аз съм от тия

10-тина плямпала приходящи и изходящи
не знам дали ще ме броите ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се преброим:dance:

епа язе сам под номер 2004 така че нене знаем дали ке ме броите ама не сакам да ме броикате кам умрелите оти още се чувствам у кондиция ;);););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее и аз си имам стикери,но май се хващам,че повече чета :dance: и по малко пиша,предимно като имам проблем или за нещо с което мога да помогна,ако ми се е случило вече.признавам си,че не съм от най-активните,но се надявам да не ме пишете в списъка с мъртвите души ;) следя почти всички теми най-редовно ;);););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много "мъртви души" като мен, които просто само четат и се забавляват и се обаждат само когато имат проблем (поради това, че са не до там компетентни да се включат с отговор).

Не ни отписвайте ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че все пак целта е да бъдем полезни . Това не означава, че всеки ден трябва да се чудим каква поредна мисъл философска да повдигнем , та видите ли колко сме активни ;)

Който има какво да напише съм убеден , че няма да си трае.

Аз лично много бих искал да помогна , но като гледам няма на кого, поне що се отнася до колите, тъй като почти не разбирам от тях. Виж за жените -

с удоволствие ще дам съвет :dance:;)

Аре наздраве от мен ... и умната ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям фен съм на марката...обаче как да сложа на Фолксвагена си емблемата на Ауди-форума(кубЪ)...Искам Аудиии ;) Ама няма...не съм дорасал! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се причислявам от плямпалата в клуба с1 110 мнения( 3.4 мнения/ден / 1.54% от всички мнения във форума ) ...имам амбицията да съм редовен....имам си и стикерче...в моя регион никои няма ;)

;) Много се кефя на форума,при възможност с удоволствие бих дошъл и по срещите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... 10-тина плямпала приходящи и изходящи ....

Май поне за сега съм от тия ;) Знам ли ..... от скоро съм регистриран ама като влезна в тоя форум и 1 час не мога да излезна!

Предполагам, че има и много "Гости" без регистрация. Аз поне 1 месец само четях без да се регистрирам докато се уверя , че този форум не е нещо от сорта на data.bg където 12 годишни си мерят пи**ите и си говорят глупости.

За щастие не е така ;)

Но със сигурност не съм "мъртва душа"!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да се похваля с много мнения ама все ми остава време предимно да чета пък и съм споменал няколко пъти, че не съм от най-разбиращите по колите, а виждам че има доста хора напред с материала. С една дума включвам се предимно като мога да споделя нещо което ми се е случио касаещо даден проблем и евентуално по този начи на да помогна на някого, чрез моя скромен опит с Аудито ( има няма година ). Инъче сряда идвам в София и ще се сдобя със дълго мечтания стикер ;). То без това всяка втора кула тука в шумен е Ауди ( да не говорим за такситата ) ама ще съм единствения от клуба. Инъче именно тона който се поддържа във форума и темите ми направиха впчечатление. Където и да съм влизал по други места освен да се хранят здраво по-между си друго не знаят. То един сподели " Аз ако не тегля три майни на някй днеска няма дами върви деня " и т.н. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си че предимно чета, а само от време на време пиша, но като цяло съм заклет фен на мараката /с 4-ри Аудита през годините/, така че се надявам да не съм сред мъртвите души ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И, сега какво, ние по-траещите си ще ни отлюспите ли? Мисля, че никак не е коректно да се поставя въпрос за "мъртви души". Някак неетично и много превзето звучи. Значи - 5-6 сте супер, останалото сме плява. Не искам да поучавам никой, но е малко странно поведението и изказванията на някои светила. Моля, върнете се към коректния тон. Ще бъде от полза за всички ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не мисля че някой от горните постове използвали "мъртви души" има за цел да обиди някой..и никъде никой не е казал , че ще се отлюспват тези с под 1000 поста..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам че наскоро сме минали 2000 регистрации.

а колко са реалните потребители на сайта и какво става с "мъртви те души"?

Gogo, а това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И, сега какво, ние по-траещите си ще ни отлюспите ли? Мисля, че никак не е коректно да се поставя въпрос за "мъртви души". Някак неетично и много превзето звучи. Значи - 5-6 сте супер, останалото сме плява. Не искам да поучавам никой, но е малко странно поведението и изказванията на някои светила. Моля, върнете се към коректния тон. Ще бъде от полза за всички ни.

Значи, бай Любо, да се включи и моя милост. Колегата с терминът "мъртви души" най-вероятно е визирал хора, които са регнати, но никога не са чели/писали повече. А на бас, че поне едно 300-400 са от тоя тип. После, има и ботове-спамери, чиято работа е от време на време да пускат по някоя реклама на съмнителни сайтове. По едно време бяхме луднали тука от едни такива "руснаци". Те пък не ми се мисли, колко са.

Сигурен съм, че на никой не му е минавала мисълта за никакво отлюспване. А дори да е така, това ще си остане само лично мнение и изказване - гарантирам ти. Админите и модовете едва ли дори ще се замислят да отлюспват когото и да било, само защото не е много активен. Пак казвам - в този форум повече май се цени качеството, а не количеството, което е и много радостно и позитивно, поне за мен - иначе и аз не бих влизал.

Тъй че, пиши си, когато си искаш, гледай си кефа и не се засягай от такива неща. Най-вероятно е недоразумение. Бъди здрав, :bia: и :blink: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,

От няма и една седмица съм регистриран в сайта и мога да кажа само едно:

- :blink::) Страшно ме е яд, че чак сега научих за този страхотен Audi Club :bia::bia:

Адски полезни неща има и продължават да се публикуват във форумите. Мога да се похваля, че за краткото време (има-няма пет дена) изчетах около 50 % от темите дискутирани в сайта. Не съм някакъв спец по колите, но винаги съм готов да помогна с мнение по проблем, който съм изпитал на гърба си. Определено смятайте 'Потребител No 2200' за реален потребител!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gogo, а това?

"Мъртва душа" значи потребител, който не е написал нито 1 пост и не е влизал във форума да чете няколко месеца.... Споко, ти не попадаш в тази група :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,

От няма и една седмица съм регистриран в сайта и мога да кажа само едно:

:bia:  :D Страшно ме е яд, че чак сега научих за този страхотен Audi Club :bia:  :)

Адски полезни неща има и продължават да се публикуват във форумите. Мога да се похваля, че за краткото време (има-няма пет дена) изчетах около 50 % от темите дискутирани в сайта. Не съм някакъв спец по колите, но винаги съм готов да помогна с мнение по проблем, който съм изпитал на гърба си. Определено смятайте 'Потребител No 2200' за реален потребител!

Добре дошъл, 'Потребител No 2200'! Пожелавам ти само интересни, ползотворни и забавни минути сред нас! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...