Jump to content

минали сме 2000


zorba

Recommended Posts

"Мъртва душа" значи потребител, който не е написал нито 1 пост и не е влизал във форума да чете няколко месеца.... Споко, ти не попадаш в тази група  :hilezh:

10х колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм като част от хората, предимно питам ... все още не ми достигат познанията по колите че да отговарям компетентно, .... но пък си имам стикери :blink: благодарение на krum. Сега имам един проблем да изгладя по черния ми звяр и ще се появя на някоя среща :hilezh: . А това че има много регистрирани, но по малко пишещи е нормално явление за всеки форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша рядко. Повечето само чета и мисля, че е по-добре така. казваха ми хората, че като мълча изглеждам по-интелегентен хахаха това в кръга на майтапа. Ма не съм мъртва душа това искам да кажа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не 4е и аз пи6а много но вервайте ми не сам пропуснал нито 1 пост вси4ко 4ета и полу4авам невероятно много информация ..за което благодаря на вси4ки ви ...обе6тавам в наи скоро време да се видим на някоя от сбирките :bia: 4ао за сега :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то при мене като ме напъне от вътре и не мога да се сдържа да не плюна поне веднъж във форума в някоя тема. :bia:

Следя от самото началото темата и направо ти казвам, че сме като "сиамски близнаци" по отношение на форума :bia::bia:

:bia::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,на вниманието на модераторите,можете да изтриете

никовете vich;vichkopa те са мои и не ги ползвам! Извинявам се за

неудобството,което съм създал с тези мои действия!!!

А ето и историята: Извиквам опцията за регистрция във форума и ми

излиза обяснението че,трябва да съм над 13 год. за да мога да се

регистрирам. Кликам аз и си пускам данните,чакам меил в пощата

и о чудо,в него пише че,трябва да питам мама :bia: дали мога да се

ргисрирам.Викам си грешка, :bia: ще опитам отново с друг ник но,се оказа че,

не мога да ползвам същата поща. Направих си нова поща и се регистрирах

с тозисегашния ник VIPAUDI. :bia: Това е,извинете но съм при вас!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм от сравнително новите потребители... щом съм с номер 2000+ така мисля :bia:

на всичкото отгоре немам време да влизам редовно, но се старая да не отсъствам дълго, че да не изтървам юздите и после по 1 час само да чета :bia:

и мненията са ми малко, но па за сметка на това вече успях ЦЯЛ един спор да заформя... хихихихи :bia: който пък в последствие като информация се оказа много полезен за мен и за другите потребители надявам се, за което още веднъж съм благодарен на "капацитетите" :bia:

майтапа на страна - за в бъдеще винаги когато мога ще помагам и винаги когато имам питане на тема АУДИ - тук ще е първото място където ще питам!!!

живи и здрави пичове :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз какво да кажа в мое извинение :bia: като толкова много време съм в този клуб и съм писал толкова малко( и то все глупости). А и стикери си нямам ама пък си имам фанелка от единствената среща на която съм бил. Много ме е срам от мене си :bia: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,аз от скоро разбрах за сайта и много ме радва как всички си помагат.По принцип не разбирам много от коли но сьм голям фен на AUDI и с голям интерес преглеждам всяка една тема и ще помагам с каквото мога. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата есен една неделя се каня да ходя на среща на клуба. Малко по-рано минавам през Макдоналдс на Цариградско и на паркинга гледам едно В3 със стикерчета. Викам си "Намерих компания". Приближавам се към момчето с 30-на карата усмивка и му викам нещо от рода на "Ше ходиш ли днес на среща?", а той ме гледа неразбиращо... Уточнявам сочейки стикерите, че и аз съм от клуба, а той "Ааа, ми един приятел ми ги даде. Аз даже не знам за какво са, ама си ги лепнах"... :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата есен една неделя се каня да ходя на среща на клуба. Малко по-рано минавам през Макдоналдс на Цариградско и на паркинга гледам едно В3 със стикерчета. Викам си "Намерих компания". Приближавам се към момчето с 30-на карата усмивка и му викам нещо от рода на "Ше ходиш ли днес на среща?", а той ме гледа неразбиращо... Уточнявам сочейки стикерите, че и аз съм от клуба, а той "Ааа, ми един приятел ми ги даде. Аз даже не знам за какво са, ама си ги лепнах"...    :D

:D Е нема лошо ! Има и такива моменти! Важното е да си в бизнеса. :D:angry::angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мъртва душа" значи потребител, който не е написал нито 1 пост и не е влизал във форума да чете няколко месеца.... Споко, ти не попадаш в тази група  :respekt:

Добре бре аз като бех на мурйето цело лето, и не съм влизал мноо мноо,да не съм станал мртва душа и аз.Ся кво да напраа че нямах условия,па и си намирах други занимания,освен бачкането? :bia::box::bia::box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...