Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Счупих една част за парното, никъде немога да я намеря по магазините, само с поръчка става, някой даможе да помогне случайно, за А3 е джаджата 1,8 AGN

Редактирано от seazar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най- добре отиди там където е слагано, иначе има вероятност да не ти обърнат въобще внимание. Пък и трябва да имат софтуер за него, ако слагат друга марка слаб шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора трябва ми някой майстор за газовия инжекцион, СТАР газ ми е газовото!!! :flipoff:

На околовръстното , точно над Цветния - Еврогаз 3000 - Марин се казва единия от шефовете, питай там.

По-важно е да имат необходимия софтуер за настройки.

Има едни момчета по пътя за новия хлебозавод ( точно над МИР) в дясно - едни ламаринени гаражи - имат табели , те май слагаха точно Старгаз (но не съм сигурен)

Зад Гюрлата до входа на Терапията има още едни - виж и тях ...

Късмет. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега, точно на мир ходих ,че ми е близо, обаче нямат софуер за тоя инжекцион :flipoff:

пробвай при останалите два или питай ... предполага, че все някой ще знае кой работи със СтарГАЗ ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчайте ми майстор да ми залепи и опъне увисналият кожен таван :f_ck_you:

Естествено да не е някой скъпчия :D

Някой може ли да помогне по моя проблем :2gunsfiring_v1: Вече ужасно много дразни и скоро от това слънце,направо ще падне и ще ме завие някой път :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате проблем с климатика и някой ви препоръча Веско от 45 блок в Чайка-не отивайте!!!Бях при него, оправи ми климатроника(ще видим за колко време), прецака ми колата нещо с газовото стана,а и работи супер скъпо, направо през кръста ме взе с голямата брадва...255 лева за един фреон и отваряне и почистване на компресора !!!

Редактирано от seazar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен за климатици горещо ми препоръчаха сервиз Стренд, който се намира в двора на бившия завод Елпром. Имам записан час за 25.07. и после непременно ще дам отзиви. Взимат по 10 лв / 100 г за дозареждане с фреон :respekt:

www.strend-bg.com

Редактирано от A6 future owner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един номер в телефона,0897909850,не съм писал име,само тавани коли,бях го вземал за един мой авер!

Някой може ли да помогне по моя проблем :hilezh: Вече ужасно много дразни и скоро от това слънце,направо ще падне и ще ме завие някой път :hilezh:
Имам един номер в телефона,0897909850,не съм писал име,само тавани!

Търся някой който разбира от спирачни помпи?

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Проблем със спирачките.... :lol:

Реших да се ремонтирам задните дискови спирачки, понеже от едната страна ми беше блокирала ръчната спирачка и от година си стои откачено от жилото. ;)

Та.....прочетох няколко пъти темата за ремонт на задни спирачни апарати, купих си ремонтен комплект гумички и разглобих апарата. Резултата -сменени гумички и смазани елементи по апарата. ;)

Дотук всичко ок, нооооо след 5-тото дърпане на ръчната ми потече спирачна течност отзад от лоста за ръчната спирачка. Разглобих, почистих, смених с нова гумичка, обезвъздушх и отово теч!!! :lol:

Сега като натисна спирачката (като създаде налягане) ми прокапва спирачна течност от гумичката на въпросният лост. Като натисна към 10 пъти и педала клеква.....

Давайте координати на читави сервизи( проверени) за ремонт на спирачни апарати.

Имати ли некви отзиви от ТЕХ-Ко до Практикер? ;)

Поздрави

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,къде във Варна могат качествено да ми проверят дюзите на дизела 1.9 тди,налягане ,впръскване и т.н.и да ми ги подменят ако се налага.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Искам да дам отзиви за автосервиз Стренд в град Варна. Ходих при тях за ремонт на климатика, перката беше блокирала заради някакво клеясване и някакви неща се бяха навили в нея, в следствие на което изгорял някакъв предпазител, компресора започва да се товари значително и не се охлажда в колата. Оправиха ми този проблем, допълниха ми 100 г фреон и ги бях помолил да ми обезвъздушат спирачките, защото при последния ремонт не ми ги бяха обезвъздушили добре. За всичко това ми взеха 25 лв. Климатика духа студено като за световно, спирачките коват идеално. Момчето ми обясни всичко подробно, показа ми всичко.

Занимават се с кар-аудио, аларми, климатици, ходова част, стартери и динама. Сервизът се намира в двора на бившия завод Елпром. Управителя се казва Божидар Атанасов - 0899 175 008; 0885 839 545; web - http://strend-bg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Някой да знае новите координати на Ицо Мерсинков, че имам токов проблем.... :)

Ако се сещате добър елкон с подходяща апаратура и доказана работа...моля....пишете!!! :(

Благодаря предварително!

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре работи един срещу Пикадили Чаталджа, май Ицо се казваше пак.

А за токовете - чувал ли си за бай Марин в Цветния квартал? Аз съм много доволен от него, малко дядка-палачор, цапа повече, обаче работи много качествено и за всичко взема по 5 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега звънях на този номер и нещо май не е актуален ? ? ?

Аз звъннах на домашния - казаха ми че Красьо е починал преди 40 дена :bia: Не го познавах , но е кофти като се случват такива неща. Така че недейте да безпокоите хората на домашния телефон

Редактирано от BeOnEdge
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да видим ,някой сменял ли е съединител във Варна-къде,цени и наблюдения

говоря конкретно за А4 1.8Т quattro

предварително :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бря , в чудо се видях :) Днес цял ден ровя из различни форуми и не мога да изкопая някой във Варна който да тапицира волани . Най - близко до това което търся е че някъде около "Света Петка" някой тапицира някакви волани. Ако някой знае кой е този и евентуално сподели някакви координати ще съм много благодарен :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бря , в чудо се видях :lol: Днес цял ден ровя из различни форуми и не мога да изкопая някой във Варна който да тапицира волани . Най - близко до това което търся е че някъде около "Света Петка" някой тапицира някакви волани. Ако някой знае кой е този и евентуално сподели някакви координати ще съм много благодарен :hilezh:

Волани тапицира Радо,караш по 27 юли посока църквата,преди нея завиваш надясно и по улицата в ляво пише шивашки услуги,търсиш Радо,работи перфектно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега :lol: И други ми го похвалиха ,даже ми дадоха GSM-a му ,но днес цял ден му беше изключен , а моите познати не знаеха къде работи. Утре ще го навестя да видя дали ще свърши работа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...