Jump to content

Колко тежи ауди ТТ


shpeksi

Recommended Posts

Някой който има Ауди ТТ 1.8Т 225 кс дали се е замервал колко му тежи аудито ? Според този сайт ТТ-то тежи 1390 кила. Мен ми се струва много. Моето тежи 1400, мерих го в Надин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който има Ауди ТТ 1.8Т 225 кс дали се е замервал колко му тежи аудито ? Според този сайт ТТ-то тежи 1390 кила. Мен ми се струва много. Моето тежи 1400, мерих го в Надин.

Трябваше теглийки го,там да си го оставиш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който има Ауди ТТ 1.8Т 225 кс дали се е замервал колко му тежи аудито ? Според този сайт ТТ-то тежи 1390 кила. Мен ми се струва много. Моето тежи 1400, мерих го в Надин.

Твоето ТТ :bia: или газовата совалка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше теглийки го,там да си го оставиш !

Мерси както винаги си безполезен.

Твоето ТТ ;) или газовата совалка?

;) ;)

1368 e по книжка мойта!

Предполагам не си ходил да се замерваш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който има Ауди ТТ 1.8Т 225 кс дали се е замервал колко му тежи аудито ? Според този сайт ТТ-то тежи 1390 кила. Мен ми се струва много. Моето тежи 1400, мерих го в Надин.

Е, разлика от 10 кг. не е съществена. Моето е кабрио, така че би трябвало да е значително по-леко, но трябва да проверя в книжката какво пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия по книжките не лъжат грам.Мойта я мерих преди няколко дни и по-книжка е 1560 кг и на кантара изкара толкова :flehan:

Абе,а Ц5 е бая по-лека от Ц4 май :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТТ и S3 найстина си тежат :flipoff: толкова, исках да взимам S3 и доста се бях ровил по нета и разните му форуми, та според англичаните S3 8L тежи около 1380-1420кг според зависи от оборудването.

Само за пример ще дам какво има в S3 в повече спрямо А3 куатро, 312мм дискове, 17ки, по-широки следа отпред и отзад, по-широки предни калници и задни панели т.н., 6степенна ск.кутия вместо 5, 2 малки интеркулера вместно един, ел. Рекаро (което тежи да си ебе майката), повечето имат люк.

Така, че няма нищо чудно в това, че колата тежи колкото А6 1.8Т на предно или повече от А4 1.8Т на предно, дори мисля, е по-тежка и от Б5 1.8Т куатро с около 20кг.

Е, разлика от 10 кг. не е съществена. Моето е кабрио, така че би трябвало да е значително по-леко, но трябва да проверя в книжката какво пише.

Твойто като гледам на снимката е на предно предаване с мотор 150 или 180коня, ако е така е доста по-леко от 225коньовия 4х4 вариант, демек ако не беше кабрио щеше тежи почти колко братята си Голф 4 или А3 с 1.8Т мотор :hilezh:

Един въпрос къде мога да си измеря в София колата предпочитам в източната част на София да се намира кантара?

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Един въпрос къде мога да си измеря в София колата предпочитам в източната част на София да се намира кантара?

Надин, ама им знам само офиса у Суходол, даже номерче си взех :runterdrueck::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че кабриото трябва да е доста по-тежко, заради усиленото с греди шаси.

Хм, не бях помислил за това. Но пък и покривът си е фактор.

Наистина къде из Младост може да се премери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарантирам ти, че кабриото тежи повече.

Точно заради липсата на покрив колата е огредена много повече, като доколкото съм запознат най-много на подът на колата.

Затова и всички кабриолети са с значително по-нисък център на тежестта, от съответните им по модел купета, комбита и седани :blackey:

Дори от купе, кабрио, седан и комби, кабриото винаги е най-тежко :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Ето малко инфо за модела, според тях тежи 1465кг.

http://www.automedia.bg/catalog/car_6/mode...58/cartech_691/

а кабриото е 1515

http://www.automedia.bg/catalog/car_6/mode...58/cartech_724/

Редактирано от pepinokc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...