Jump to content

Избор на нова служебна кола - евтина


Recommended Posts

Аз карам вече 3-та година Берлинго 1.6 HDI 75кс купихме го за 26000 лв с клима, ел стъкла, серво и централно мога да кажа, че е сравнително пъргав автомобил с отличен мотор малко се задъхва с климатика на градско, но е поносимо ако не си агрсивен шофер няма да ти е проблем,просторен автомобил с приятно меко, но не стабилно окачване, недостатък са смотаните седалки заради които вече имам хронични болки в кръста, кофти скоростен лост, много скапано серво на волана, тежък съединител и респективно волан, зимата загрява много бавно, разход градско 7.6/8.5л/100 извън градско много зависи от скоростта, но среден с 110км/ч около 6л/100. Моето мнение за този тип автомобил, че е компромис за ползватели без оглед на удоволствието от шофиране защото просто няма такъв момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://optimist.peugeot.bg/ в момента имат УНИКАЛНИ оферти за автомобили на склад... разгледай ги ;)

Абе, що на Audi никога не им се залежават колите на склад ... гейове (;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, що на Audi никога не им се залежават колите на склад ... гейове (;

Защото, както разбрахме от една друга тема, имат 2бр. модела на склад.

Другото е в сервиза :D

Сега сериозно...

Пежо е масов автомобил, нормално е да имат поне двойно повече коли от Ауди на склад.

Далеч съм от мисълта че Балкан Стар имат 10бр. AMG 63 на скад ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа със същата дилема. Колега, надявам се няма да се сърдиш.

Аз кое да избера.

Golf 2,0TDI Highline--- Mazda 3 2,2d PX Plus--- Astra I 1,7CDTI Enjoy Plus pack--- Megane Hatch 1,9dCi Privilege

Интересното е, че получавам на цената на голфа +1000лв

Passat 2,0TDI Comfortline --- Mazda 6 Еxecutive--- Insignia 2.0CDTI Edition + още бая неща

Са ако началството каже, че трябва да карам по-малък клас кола избираме от първите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сичките дънери, само 3-ката е с поръчка. Тва накланя везните в нейна вреда, сред малките колици.

Иначе Инсигнията е много шокарна, ама па е на 18-ки. Ше ги разцепа по Варненската магистрала и по София. Чейте да видим капо-то кво ше окне. За са съм му показал само Голфа, Пасата и Инсигнията. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко, много е нова още да ти кажа как е като здравина - ама е опел - трябва да е здрава :steinigung:

на мен лично управлението ми е лигаво и дизела ми е шумен отвън и при отворени прозорци, иначе вътре е супер обезшумена. В никакъв случай не е Ауди или БМВ, но е по-близо до пасата от вектрата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда нашите бяха преобурудвани като 6+1 автомобили и затова гризнахме дръвцето.

Той колегата е описал за проблемите на Берлингото (аз лично не съм съгласен за сервото), но със съединителя има драми решават се като по гаранция сменят жилото. И мини да му боднат един чеп-тунек мотора започва да дърпа не до 2500-2800 об/мин а се развърта прилично вече до 4500 об/мин. ще останеш приятно изненадан.

От гореизброените марки Жоре със сигурност ти препоръчвам да се опиташ да си вземеш по-голямата на размер Маздата или Опела. Ако си заклещен при малките само съвета е не го гледай рендето, останалото каквото ти е на душа.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Рeндето ще кажа в понеделник. След малко го взимам за тест драйв за уикенда. :flehan:

Jorata обади се да ти дам баси офертата за Insignia, deto дето неможеш и устоиш :flehan:

Ех, Ице, а да видиме па каква цена ше ми дадеш за Insignia Edition 20DTJ със следните допълнения(ще ти дам кодовете от офертата): PH3X; PH2M; 9M2; C25; DWH; T96; QQ5. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко, много е нова още да ти кажа как е като здравина - ама е опел - трябва да е здрава :flipoff:

на мен лично управлението ми е лигаво и дизела ми е шумен отвън и при отворени прозорци, иначе вътре е супер обезшумена. В никакъв случай не е Ауди или БМВ, но е по-близо до пасата от вектрата.

Тва за опел и здраво беше при моделите преди 2003-та. След това големи боклуци почнаха да правят, те за това и фалираха:hilezh:

Сега мисля че би трябвало да са си взели поука и новите модели да са ОК, но както казва колегата, още са нови и не може да се каже;)

Дизела като ти е шумен отвън, стой вътре :hilezh: А прозорците за какво да ги отваряш след като всички коли вече имат климатик:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега Реното е с едни гърди напред от малките. 1,9dCi Privilege ми пасна добре. Днес карах и А3 1,6TDI 105к.с. С него не влизаме в бюджета но с 1,9 е обещаващо. В понеделник ще го тествам и него. Базата на А3 е почти като Privilege на Рено. Сега Хайлайна(Голф) е малко по-скъп и с повече екстри. Тройчето малко постно ама с за тия пари толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете какви недостатъци има 1,9TDI PD 105к.с. освен че е шумен. Днес го покарах и не ми се стори толкова лош, освен че бучи яко. За А3 говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой хал-хабер явно няма от тоя мотор! :hilezh:

Колега този мотор за мене е доста сполучлив. Всички ги дразни звука му, но мене това никога не ми е правело впечатление. Имахме в семейството 2 автомобила с този мотор и да ти кажа и на двата проблеми не е имало. Просто наливаш нафта и караш. Може това да са частни случаи, но при нас проблеми нямаше. Обслужването му е поносимо. А за мен вървеше доста добре. Нисък разход, абе изобщо много добър избор.

Редактирано от Jeff Beck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Мисля, че ще успея да взема Пасат-а, а ако не, ще е А3-ката сигурно. Вчера покарах една такава на една мацка и вървеше доста прилично. Явно като и поулегнат железата, тръгва по-добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

По темата: Шрфа купи Форд Фиеста 2001 1.25 Zetec

Язък за празните приказки за чисто нова кола и темата дето пуснах... Беше ясно, че няма да се вземе А8 ама поне да беше нова кола.. Както и да е, все пак най-хубавата кола е служебната, независимо каква е тя, така че да видим

П.С.: Нета темата остане за другите които имат подобни запитвания :2gunsfiring_v1:

AETV79760536_1b.jpg

Редактирано от sloter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама верно ли с десен волан <_<

Оп, не бях забелязъл. Не, с ляв волан е, обаче ползвах снимка от Гугъл и не обърнах внимание на волана. Но другото си е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...