Jump to content

Телефони


Recommended Posts

преди години (ве4е и аз не помня от кога имам тел......96-97, тъкмо завър6вах) запо4нах с моторола - класика няма6е място в София ,кадето да не съм говорил с нея ..после минах на ериксон - горе долу...после истината - сименс МЕ45 - ползвам го от 4 години ..нема по здрав и хубав тел . както и с доста екстри4ки( за онова време) ,. в момента съм с него и самсунг е330 взех го с полицейската ми карта доволен съм но ми много дамски ..мисля да го сменям с ....СХ 1 (дано дядо коледа да ми го донесе за нова година ) ...абе 1 дума нема по хубави тел от сименс: ка4ество - цена .... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 358
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Nokia 6600 с 50MB качен софтуер на нея.

И аз се радвам на 6600-един наситина прекрасен телефон.

Имам само около 16-тина МВ софтуер.Колега похвали се с нещо интересно като програми за тези телефони.

Може ако имаш възможност по ICQ 330314428.Или milanov@teletek.bg

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета... к'ви са тези софтуери, мп3ки вместо звънене.... вие ТЕЛЕФОН ли имате или нещо мигащо и светкащо с опция да имитира телефон?

Т'ВА Е ИСТИНСКИ ТЕЛЕФОН:

img12553au.th.jpg img12616hd.th.jpg

btw покрай него 8910i-та ми хвана пайжина. Не мога да му се нарадвам на този тукмак!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че телкефона ми звъни с мп3, с какво го прави по-малко телеофн, че не ми стана ясно? :bia: Или това, че като се насвяткам мога да си снимам клипчета и да се хиля на тях цяла седмица?!? Или това, че не е нужно да си нося радио, като съм в планината, примерно, а просто си го имам на телефона? Е, честно, не виждам с какво телефона ми е по-малко телефон от тия екстри... Като звънне си говоря точно по същия начин, по който и ти с монофоничните мелодии... Просто имам и 1-2 екстри в повече :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тукмака ще си остане класика :D Една от малкото Нокии, за които мога да кажа, че ми харесва от всякъде :knuddel: Предполагам, че ще е предмет с колекционерска стойност след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво WIZI. :knuddel:

Знаеш какво е телефон.

Най-добрият до момента,които са излизали на пазара.Не мога да отхвърля и по старите серии на Нокиа-6110,6210.Те също са кучета.Аз съм с 6310и,от 3 год. го ползвам и е перфектен.Много телефони и аз смених,но този се задържа най-много при мен.Вече е за смяна и съм решил да си взема 6230i,мисля че и той ще е добър както 6310.

А за телефон който има най-добър обхват,за мен това е Panasonic GD70.Не съм срещал друг който да е по добър от него.Нека се има в предвид,че преди 5 год. когато го имах,не навсякъде имаше покритие на М-тел.Щото тогава други оператори нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено те съветвам да не си взимаш 6230i.... Доколкото чувам, отстъпва на 6230 по доста неща, като изключим камерата! Т.е. няма смисъл да даваш 100+ лв. за нещо с по-бавен софт и изобщо по-слаб телефон... Препоръчвам ти 6230 :knuddel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета от скоро съм с К750i и трябва да ви кажа, че нищо друго не му трябва на човек. А такава камера до момента няма никой друг gsm. Нощните снимки са като на чис фотоапарат.

Най-накрай нещо много добро събрано в едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава Нокия имам за 4ти път и до сега все я разкарвах за да мога да ти взема някой нов модел с цветен дисплей, с некакви шарени екстри и пр. Този път обаче телефона остава до последно при мен!!! Не го давам за нищо!

... както и 8910i - такъв телефон пак със сигурност няма да има.

За К750i чувам и от други места толкова добри отзиви. Може би наистина да са направили най-сетне нещо прилично за феновете. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам на 6600-един наситина прекрасен телефон.

Имам само около 16-тина МВ софтуер.Колега похвали се с нещо интересно като програми за тези телефони.

Може ако имаш възможност по ICQ 330314428.Или milanov@teletek.bg

Мерси предварително

Нямаш проблеми. Трябва първо да си възстановя данните от стария хард обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено те съветвам да не си взимаш 6230i.... Доколкото чувам, отстъпва на 6230 по доста неща, като изключим камерата! Т.е. няма смисъл да даваш 100+ лв. за нещо с по-бавен софт и изобщо по-слаб телефон... Препоръчвам ти 6230  :D

Аз съм с 6230i и съм мн.доволен, относно бързината, ако не ти се дават още пари за по-голяма мемори карта, намери някой приятел със същия и си ги разменете, ще видиш как полудява тогава машинката.

имам приятел техник и като ме светна за този номер веднага я смених, телефона е направо друг.

А за това , че отстъпвал на 6230 "да ама НЕ", поне аз мисля така.цената от 100лв.горница си заслужава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Siemens SL45i - имам го от около година и скоро не мисля да го сменям :eusa_clap: Невероятен телефон, нещо от рода на 6310 :D Само като си помисля, че през 2000 Siemens са направили телефон с мп3... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди 4 седмици бях с Нокиа N90 а сега минах на Нокиа 8800 а от тази седмица ще мина сигурно на Нокиа Vertu Acsent Black Leather но не сам 100% сигурен че ще си я взема ама ще видиме има време до края на седмицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верту си е Верту. Не е Нокия. По същия начин както Лексус си е Лексус и не е Тойота.

Само внимавай в училище да не ти го свият.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз си карам със старата Нокия 8850, до сега по-успешен, като дизайн телефон, за себе си не съм открил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да се включа тук :wall: , ползвам GSM от 98 година. Първият беше Бош 509 а сега последно съм с Нокиа 6630. Между тези два апарата съм ползвал различни марки (сименс, нокиа, самсунг, моторола, панасоник), най-доволен съм от 6630-ката, оказа се много добър и има всичките необходими за мен функции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми GSM беше Сименс С35, след това минах на Сони-Ериксон Т300 и сега от 10 месеца съм със Смартфон Сони-Ериксон Р910i.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...