Jump to content

Честито на всички!


Recommended Posts

Ами имаме си шампион на България по драг :box: Поздрави на Явор за успеха и голямо евала за вложеното старание :bia: Да ни радваш все така :bia: Направо РС2-ката ги разцепи :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уникална кола с уникални времена. Честито на Явор, заслужаваше тази победа :bia:

честито и от мен разбрах как е разплакал поршето ,ниакои ако има снимки или видео нека сподели, от бмв могат само да мечтаиат да имат такива коли :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и от БМВ си имат :box: Стига си злобял ами го давай по- спокойно :wall: Бавареца на Али направо унищожи конкуренцията с резултати от рода на 12,8-9 и то за група Б! Е това ако не е постижение ти на кое викаш? :bia: Или М6 било слабо, защото даваше 13-ки? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен много се радвам за тези високи постизения на колегата.Много бих искал да видя снимки или видео за да покажа на нашите Ямболии какви коли има в бг.Щото тука в нашия краи има много заблудени момчета.Още веднъж поздравления и едно ГОЛЯМО БРАВО :box::bia::bia::box::box::box::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и последните дино-графики на Ауди-то, които качих преди малко:

http://www.prospeed.bg/galery.php?g=12

:bia::wall::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и последните дино-графики на Ауди-то, които качих преди малко:

http://www.prospeed.bg/galery.php?g=12

:bia:  :box:  :bia:

Благодаря за поздравленията.Време беше да покажем че на АУДИ много му отива да е на върха :box: Да ни е честита победата :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно всички устати потребители на tuning.bg форума с разни известни бегачки - къде потънаха без коментар? А тооолкова сладко да си говорехте преди състезанието, направо да ви се ненагледа човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

m6  коиа година  е  а аудито коиа  е  даже  13  ми изглежда  смешен  резолтат  за  кола  коиато  е  водеща спортна при  бмв :bia:

Добре де, ами ти едно сток рс6 което е от същата година като м6 колко мислиш че ше даде на 400м??И аз съм фен на Ауди ама тва е малко прекалено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

m6  коиа година  е  а аудито коиа  е  даже  13  ми изглежда  смешен  резолтат  за  кола  коиато  е  водеща спортна при  бмв :bia:

колега ти въоб6те оценяваш ли какво е време 13сек, за 400м? Все пак при М6 става въпрос за един съвременен автомобил, наблъскан с всевъзможни екстри, да не говорим за активна и пасивна безопастност.. М6 не е драг кола.

Евала на Явор и заради това 4е е единствения който изкарва автомобил4ето си и по улиците, 4е въпреки страхотните резултати, аудито все още предлага комфорт и не е направено само и единствено за драг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ами ти едно сток рс6 което е от същата година като м6 колко мислиш че ше даде на 400м??И аз съм фен на Ауди ама тва е малко прекалено

Мани другото, ами и си вози сладката щерка до морето (4-ма възрастни, бебе, багаж и музика) ;-)) В Ахтопол и в Созопол 2 седмици тероризираше туристите със звук. Както вече писах - това е най-бързата стрийт кола ;-) - стрийт, щото това не е драг кола. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Само да попитам, тази кола, за да се движи с 90-100 км/час (колкото си е нормално на обикновен път, още повече и със семейството) на 2-ра предавка ли се движи ? И какъв разход дава? (че гледах с 550сс дебит инжектори била) Редактирано от koko_stz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, днеска се появи на срещата и ни показа малко, определено правеше доста над 90 на втора предавка ама асфалта много хлъзгав й идва на тая кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните постигнати резултати показват, че спрямо предишното състезание, колата е постигнала прираст от 58Nm и 21к.с. на колелата.

Финалните за сезона показатели на автомобила са 657Nm и 486к.с. на колелата, които се постигат след приспадане на механичните загуби по трансмисията. Това ще рече 821Nm и 607к.с. на коляновия вал!

Евала! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се самоубия, честно :bia::box::box: Ако знаех, че ще идва и тази кола щях да стана от смъртния одър, а аз само се правех на болен и лежах вкъщи :bia::wall::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо сте в грешка, колеги...това не беше кола, а самолет - както каза някой, ако го снимаш, ще ти се размаже на фотоапарата. Ебати самолета. Само дето много прекъсва :bia:

Пълен шок...като ги мине 280 на скоростомера какво се случва??? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо сте в грешка, колеги...това не беше кола, а самолет - както каза някой, ако го снимаш, ще ти се размаже на фотоапарата. Ебати самолета. Само дето много прекъсва  :bia:

Пълен шок...като ги мине 280 на скоростомера какво се случва???  :bia:

Какво и прекъсва на колата? Питам, щото след последните настройки е мазна и се реже без плетене и прекъсване...Има проблем с нитрото и като го пусне започва да плете, но без нитро е просто красота.

Иначе колата си харчи много нормално - около 2 пъти по-малко от моята А8-ца, с която аз си возя бебето... ;-)) А и когато имаш 600 кончета, защо ти е да караш с 90 на втора? Можеш да си караш на 4-та и да не пържиш колата, а ако трябва да ръчнеш - сритваш една бърза трета и си в космоса :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, че има толкова мощност, че не са и необходими високи обороти дори на ниските предавки за да върви колкото други коли на 5-та примерно. Иначе рс2-ката е страшно бърза кола, но това, което я слага класи над другите (скаперите визирам) е професионалното изпълнение,съчетано с комфорт и изпипването на всеки детайл, за което само :bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Иначе колата си харчи много нормално - около 2 пъти по-малко от моята А8-ца, с която аз си возя бебето...

Vassko, ние за тебе и твоите разходи знаем :bia:) Дай А8-цата на Явор да я кара 1 седмица, пък тогава ще сравнявате разходите.. просто при теб минимален, среден и максимален разход се припокриват, ама ша знаеш невярвам да е само от колата :bia:

п.с. А8-цата стига ли до морето, или и на нея са и на рядко ОМВ-тата? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...