Jump to content

как си направих предния капак карбон с фолио и таблото


Recommended Posts

браво колега, добре е станало на мен лично на черно и на сиво ми харесва как стои тази интервенция ... казвам цветовете ш`от и на червено съм го виждал и беше УМОПОМРАЧИТЕЛНО гадно, но при тебе ми харесва ...

и евала че си се занимавал с гадната средна част на таблото, дето сигурно няма а3 дето да няма проблеми там ...

ПП. Запознат ли си дали е възможно да се продава и друг вид фолио, в смисъл друг цвят - черно, сиво ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... гадната средна част на таблото, дето сигурно няма а3 дето да няма проблеми там ...

И какви точно проблеми има там :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е станало , само че фолиото на предния капак колко ще издържи? Някакво по специално ли си използвал или от тея дето хората ги ползват да си освежават старите мебели и ги продават в магазини от сорта на практикер и мусю бриколаж.Иначе наистина изглежда добре и на двете места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх колега.....зел си ми идеята :stupid::lol:;) аз на мойта и бях запланувал фолио на какпака и нова решетка :stupid::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано не е тайна, но бих искал да занм от къде си го взел това фолио :hilezh:

Да ако може да кажеш от къде си го взел,и евентуално да обясниш процедурките който си направил на таблото за да стане толкова добре :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а вътрешната страна на капака облепил ли си я?щото се пак като вдигнеш капака,тря да има естетически вид :rolleyes:

иначе и на мен ми допада как излгежда тва фолио на сивия цвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магазина за фолио се намира на ъгъла на ботев и сливница като идваш от люлин по сливница отдясно преди ботев а за поставянето ми отне около 4 часа за капака и 2 за таблото абе голяма играчка си е ама пак си стана супер :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все едно си слижил капак от друго А3 с друг цвят.не виждам смисъл в цялата работа,но щом си ти харесва. :dance:

И аз съм на това мнение относно капака, а иначе в интериора стига да не е прекалено много, ми харесва. Най-важното на автора да му харесва, браво за качествената работа, голяма играчка е било...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централната конзола се е получила готино, ама предното табло е като сложено от друга кола, тамън преди боядисване :stupid:

:bia:

А иначе отвътре ме кефи как се станало,може би ако фолиото беше чисто черно щеше да е още по-добре!Мен също много ме дразнеше в мойта кола,освен че се драска и цвета беше някаквъ неопределен,лъскав....синьо,зелено,сиво черно.Аз минах конзолата на много ситна шкурка и я пръснах черен мат.......стана добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо се трият негативни мнения?

Как беше-всеки има право на лош вкус.

По тази кола няма циганийка която да липсва-вежди, мигли и прочее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо се трият негативни мнения?

Как беше-всеки има право на лош вкус.

По тази кола няма циганийка която да липсва-вежди, мигли и прочее.

не се трият (всъщност нищо не се трие,само се скрива) негативни,а чисто вулгарните и саркастични такива,разликата между едно градивно отрицателно мнение и нещо от рода на -"таа грозотия си я заври незнамкъде ,КАК можа да окепазиш така убаата кола ве лишей?!?" са меко казано нежелателни.

Иначе вкуса си е демократично право :lol: ,пък бил той и лош.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...