Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,реших да пусна такава тема тук относно гонките в тази дисциплина.

Нека всеки да сподели тръпката си и това което го вълнува по въпроса "коя кола е по-бърза",защо и т.н.

Както знаете вдругиден се открива драг сезона и идва и първото състезание за годината.

Дано имат късмет всички участници,както и представителите на любимата марка.Аз естествено имам фаворит и не е тайна кой е това-

zIMG_8906.jpg

И естествено сме там за да се даде максимума а в Явор Б. съмнение няма.Който желае може да дойде и да подкрепи UNIFLEXMOTORSPORT

На старта ще застане и една не безизвестна форумна кола,от която ще очакваме също добро представяне и успех а това е Yavor 20V и неговото купе. :rolleyes:

Нека им пожелаем успех и добро представяне.Очаквам вашите коментари,мнения,коли който са ви любими залагате на тях и всичко свързано с гонките на 402метра.

Още веднъж пожелавам успех на всички състезатели от всички класове и автомобили на дългоочакваното състезание.

:bia::stupid::bia::lol::lol::hilezh::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Успех на UNIFLEXMOTORSPORT и на всички автомобили от форума които може да вземат участие, колите на uniflexmotorsport в кой класове ще участват? И да попитам за най доброто време на Явор Б. с с2 което дал досега.

Преди около 2-3 години се пуснах с една астра аз бях със лагерницата :rolleyes: по инерция го бих :hilezh:

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя го дават да вали яката................... :respekt:

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f...5&start=120

Състезанието не се отлага,така че който иска да идва.

Квалификациите са от 8часа и също не са за изпускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много далеко това Лесново значи! :rolleyes: Иначе пълна подкрепа за отбора на Унифлекс, отдавна искам да видя и на двамата Яворовци колите на живо, но уви и сега няма да е. Ще стискам палци от разстояние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да отскоча до Лесново, въпреки, че ми трябва още точно седмица подготовка и май ще съм само зрител...

Ако идваш да се обадиш и обозначиш. Чич...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пожелавам успех на всички ... състезаващи се с марката Ауди.

Както на екипа от UNIFLEXMOTORSPORT и на бат Явор (Yavor20V).

Дано всичко мине безаварийно и вестите да са за победа на нашия тим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, видях в сайта на DragPower следното Ауди - AUDI 80 1800cm3 16V turbo 750hp - http://www.dragpower.bg/archives/27

Някой има ли информация дали ще участва утре тоя звяр? И също ако някой има информация за двигателя, нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който желае може да дойде и да подкрепи UNIFLEXMOTORSPORT

Мисля 2007г беше когато Унифлекс участваха с тва купе

image122um.jpg

тогава май не изпусках кръг от шампионата,но така и не видях колата в действие,дано с новата му въри повече :hilezh:

п.п от ВТ ще дойдем агитка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя "новата" му е всъщност старата.

Ако някой помни на Божурище 2004 или 2005 година Явор водеше сериозна битка със сегашната му кола срещу ТТ-то на Проспийд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление не успяхме да видим потенциала на УНИФЛЕКС :P

Евала на Зъбаря,Банакиев,Косио,Хасковската С2-ка и на чудовището на ДРАГ Пауър бялата Б2-ка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление не успяхме да видим потенциала на УНИФЛЕКС :P

Евала на Зъбаря,Банакиев,Косио,Хасковската С2-ка и на чудовището на ДРАГ Пауър бялата Б2-ка :lol:

Рекордът падна ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...