Jump to content

Бихте ли ме посъветвали за джанти?


k0ck0

Recommended Posts

Здравейте колеги , пред голяма дилема съм кой точно модел джанти да избера. И затова се обръщам към вас ,

за да видя и вашето мнение кои джанти по добре биха ми подхождали на колицата.

Колата е Audi 80 B3 седан.

Единия модел е Alutec KYRO 17" , 7J , ET25

kyro.gif

Ето как излглеждат Alutec-четата качени на кола

Другия модел е Borbet BS 17" , 7J (офсета все още не го знам)

48177_felgi_borbet_bs_big.jpg

Ето как изглеждат Borbet-ите качени на кола

Благодаря Ви предварително колеги!

Редактирано от k0ck0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пред голяма дилема съм кой точно модел джанти да избера...Колата е Audi 80 B3 седан...

Не пишеш с какво окачване е колата - ако е с оригиналното ще изглежда като пернишки голф независимо от модела на джантата.

Не пишеш и с какви гуми ще ги обуеш тези джанти - ако не са подходящи пак ще е голямя смехория.

Джантите (гумите) не трябва да опират никаде по калниците (подкалниците) при никакви условия. Иначе се откажи.

Джантите проверил ли си дали са прави, заварявани, боядисвани. Все пак предполагам, че ще ги вземеш от някой кочина от моргата. Щото ако ги купуваш нови темата е за раздел психодиспансер.

Редактирано от radulan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Не пишеш с какво окачване..................

Колата е с цяло спортно окачване свалящо с 40/40. Гумите смятам да са 205/40 отпред и същите отзад ( в момента съм на 215/40/16 и имам още около 3-4см. разстояние м/у гума и калник и искам да го запълня по някакъв начин,защото ме дразни)

Джантите не са заварявани , не са и пребоядисвани, не са и криви. И няма да ги взема от кочина от моргата,ще ги взема от лице което ги е карало на своята кола,за съжаление в България....но важното е че са запазени.

За сега гледам повечето мнения клонят към Alutec-a, за което благодаря много за вашите мнения! ^_^

П.С Съвети за гуми от ваша страна също така биха ме ориентирали :)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С Съвети за гуми от ваша страна също така биха ме ориентирали

ако питаш за размерите,ето един ценен калкулатор,пишеш дименсиите на старите си гуми,пишеш на новите и калкулатора ти изчислява доста хитри подробности,сам ще видиш.

http://www.carbibles.com/tyre_bible_pg4.html

За марка не знам.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с цяло спортно окачване свалящо с 40/40. Гумите смятам да са 205/40 отпред и същите отзад

Евала.

В такъв случай един глас за Борбет.

Все пак мислил ли си дали няма да изглежда диска смешно малък с тази 17" джанта.

Надявам се отзад да не си на барабани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не диска няма да изглежда смешно малък , ще издглежда доста смешно малък ... :lol:

И нелепата истина е ,че отзад съм с мощни барабани и ще изглежда малко смешно ... ама ще се преживее... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Джантите са на лице .... Alutec KYRO 7J ... но тъпото е , че ET-то е 37 :icon_arrow::)

И явно ще се търсят за отзад фланци поне 20мм ;)

Ето как беше преди :

019472797-big.jpg

А ето сега как е ...

019472802-big.jpg

019472803-big.jpg

П.С Вече имам чувството, че + климатика и джантите колата има мощните 30 HP :);):hilezh:

Редактирано от k0ck0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...