Jump to content

Идея за подфорум "Пътешествия с любимата марка"


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Как ви се струва идеята да има място, където можем да съберем темите за пътуванията с нашите коли, да обсъждаме маршрути из страната (постоянно има запитвания). Там може да се споделя информация за забележителностите из страната и т.н.

Това което ми хрумва е примерно:

Заглавие: "Пътeшествия с любимата марка."

Описание: "Пътувания, маршрути и забележителности в страната и чужбина."

Доста съм зает, но това което можах да направя последните няколко седмици е да разгледам резултатите от форума с ключови думи за търсене "Чужбина", "Гърция", "Турция", "Румъния" и "Сърбия".

Прочетох доста теми и реших да отсея тези, които не са точно за пътувания, или където не се отговаря на човек, задал въпрос за даден маршрут.

Ето го и филтрирания списък с теми, касаещи пътувания в чужбина подредени по дата, който мисля че е добър старт като за начало:

Юли 6 2010 Разходка в Одрин ( Турция ) с Audi Coupe, разказ в картинки

Май 31 2010 Пътуване в Турция - Истанбул с Audi А4

Май 19 2010 Пътуване до Виена с Audi Coupe, разказ в картинки

Май 19 2010 Пътуване с кола до Турция за Формулата, малко информация

Май 5 2010 Пътуване до Унгария, съвети?

Апр 22 2010 LPG/GPL в Европа

Апр 14 2010 пътуване в чужбина с любимата марка

Мар 2 2010 Пътуване до Букурещ, питане към ходилите там

Сеп 8 2009 Малко инфо от пътуващите колеги през Румъния..., Колегите от Видин.. :>

Юли 1 2009 Пътуване през Румъния

Юни 28 2009 Пътуване в Македoния с Audi Coupe, разказ в картинки

Юни 2 2009 Плащане на глоба за превишена скорост в Гърция, понаписала съм доста, ано ви се чете...

Апр 24 2009 Документи за пътуване до Гърция, какво ми е необходимо ?

Мар 13 2009 Газ в Гърция, LPG Greece (υγραεριο)

Мар 10 2009 Около Европа с Ауди 80 Б3, Как почти 20 годишното ауди се върна по родните си места

Сеп 2 2008 Пътуване до Гърция

Юли 19 2008 С автомобил в Европа, практическа информация

Юли 8 2008 С радар-детектор в Сърбия?, Забранени ли са?

Юни 17 2008 С кола в Румъния, въпроси

Дек 28 2007 Пътуване в Гърция с чужда кола!?, да знае някой кви докименти ми трябват?

Сеп 3 2007 Бях на почивка в Турция и Гърция, и реших да споделя за пътищата

Май 31 2007 Пътуване до Гърция, Какво е необходимо?

Май 16 2006 Пътуване в чужбина

Моля, не се сърдете ако съм пропуснал хубава тема, която е по въпроса с пътуванията :gmorning:

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...
Твърдо за, така както и за "Направи си сам", но засега май си е само чесане на езици(пръсти) :rotcol:

Да, хубаво ще е да има и 2-та раздела, направи си сам да е като във братския форум, там имат мн готини темички за направи си сам :juggle: А раздел за пътешествията ще е едно райско място :juggle:

Адрес на коментара

Такааа, значи 15 - "ЗА" и 300 - "ВЪЗДЪРЖАЛ СЕ" :blink:

Идеята ми е не да сме "ЗА" или "ПРОТИВ" такъв подфорум /затова не съм я пуснал като анкета темата/, а да се дадат още идеи, какво да има там, изобщо как ги виждате да станат нещата. Нямам акаунт във Фолксваген форума, но щом Коко е видял за какво иде реч, може би наистина е хубаво, полезно и интересно да има такъв раздел.

Поинтересувах се дали по други български автофоруми има такъв раздел, но не открих, а минах през дестина форума на по-масови марки автомобили.

От както съм пуснал тази тема, има поне още 5 запитвания за маршрути в страната, постоянно се пускат теми, особено за Гърция и колите на лизинг, които минават граница...

Като изключим пътеписите, темите за чужбина и забележителностите, може да се оформят теми за по-често използвани маршрути в България, да има по една тема за маршрут и там да се коментират нещата, като същевременно информацията ще е актуална.

:hilezh:

Animated%20Gif%20Cars%20(15).gif

Адрес на коментара

Малко по-късно днес ще го отворя и ще преместя в там темите, които са дадени в началото на темата. Междувременно може да потърсите и още, ако случайно има.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...