Jump to content

Recommended Posts

Колко да са $700, при днешен курс са 1000лв, пак не са 1500 или 1300, Spukny това го знае всеки в Щатите техниката е най-ефтина (изключваме Китай)

Редактирано от trent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но 1500 лева за тоя посредствен вече телефон,не мерси,при положение,че получавам същото за 500.Е,нема го ювелирниото,ама къвто съм мурдарин (то се виде с Некса) кви ювелири,кви 65 лева,ше го напраа на дреб на 5 ден hilezh.gif като му замине iДжам-а и пиши го бегал hilezh.gif

Нали не правиш опит да сравниш айфона с нексуса? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не правиш опит да сравниш айфона с нексуса? :hilezh:

Мхм zustimm.gif върши ми същата ралта,даже по някой път се връзвам чрез синият зъб към някви незнайни дивайси hilezh.gif

Ама ти закъсня,вече си купих друг,иначе моеше те отърва за 99 лева respekt.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да са $700, при днешен курс са 1000лв, пак не са 1500 или 1300, Spukny това го знае всеки в Щатите техниката е най-ефтина (изключваме Китай)

в България е под 1300. По днешния курс 1.51 х $706 в NY това е 1066лв... разликат е около 1200лв. По-евтино е тук, но не е голяма разликата вече.

даже по някой път се връзвам чрез синият зъб към някви незнайни дивайси

бе нямаш работа в тая тема, особено с такива малоумни изказвания. Айфон не си пипал и даже и в магазин няма да ти дадат пипнеш сигурно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но 1500 лева за тоя посредствен вече телефон,не мерси,при положение,че получавам същото за 500]

Айде стига глупости, на мен 4S ми излезе 789 лв. без ДДС, което така или иначе си дърпам, от Мтел... Драма голяма, купувай Нокиа с фенерче и напускай темата, нали и той ти върши "работа"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фитиле, батенце добре че има пичове като теб по форумите, че да ми отварят очите как ме "лъжат" мръсните капиталисти...

Има един проблем обаче! На мен ми е много готино да си купувам неща, които НА МЕН ми харесват ...това, че ТИ не можеш/не искаш да си ги купиш мен не ме касае...

просто на МЕН този продукт ми харесва и си го купувам :)

По същият начин ми харесват маркови дрехи за хххх пари, вместо дрехи от илиянци за хх пари....иначе са все дрехи и все ще ме спасят от студа....но просто АЗ така ИСКАМ, защото това МИ ХАРЕСВА.

И понеже се говореше за промити мозъци и фанатици, искам се замислите: Защо вчера по време на презентацията на айфон 5, аз бях навън с приятели за вечеря, а вие всички "не фанатици" и "не фенове" сте кесили да гледате въпросната презентация, на нещо което не ви харесва, не искате или не можете да си позволите? (знам отговора, няма нужда да се напрягате)

Всъщност аз продължавам да не съм гледал въпросната презентация, но съм сигурен, че повечето от "не феновете" тук сте я гледали поне 2 пъти и поне още 10 пъти сте изсипали говняното си мнение из знайни и незнайни форуми с цел да "отворите очите" на заблудените берачи на картофи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе нямаш работа в тая тема, особено с такива малоумни изказвания. Айфон не си пипал и даже и в магазин няма да ти дадат пипнеш сигурно :hilezh:

Нямам и намерение,продадох си го запечатан Таблата на ябълката,сметай колко ме блазни пипон smile.gif а хората спят на палатки пред магазина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в темата се налага мнението че ифоун е най доброто и виждаш ли всеки, който противоречи е обиждан, определян с разни метафори и заплашван с безпричинни банани от модератор епъл привърженик, без значение правилата на форума.

а никой дори не се замисля че с двегодишен договор се продава устройство на висока цена, купувайки си най-скъпото на пазара човек очаква, че е най-доброто и близките две години няма да го сменя, просто защото е достатъчно технилогично напреднало и иновативно, за да не му се налага.

е да ама епъл не предлагат вече технологично най-доброто като в някой сфери са изпреварени от конкуренцията. нещо повече, целта на новите устройства не е да си две години технологично обезпечен, а да изкараш с най-новото до след шест месеца, когато излезне фейслифта, да захвърлиш вече остарялото уж ново устройство и да набиеш пак 1000лв. е 1000 лв на шест месеца или година дават ли се за телефон???

аз не виждам логика- през година ново, без кой знае какъв напредък. а си с двегодишен договор.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The amount of bullshit in this topic is too damn high... <_<

Темата, от полезна за iPhone user-ите се превърна в хранилка, където Samsung/Google/Android и whatever-фенбойс и Apple-haters ми дават акъл и ми отварят очите колко съм се прецакал, като можело някаква шарена пластмасова играчка за същите (да, същите, а понякога и повече) пари да ми върши същата работа. Глупостите, които се изписаха от някои хора (и един по-конкретно) в последните няколко страници са просто невероятни.

А същевременно изгонихме Живко с lifetime ban, един от най-полезните и технически грамотни хора във форума... :flehan:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в темата се налага мнението че ифоун е най доброто и виждаш ли всеки, който противоречи е обиждан, определян с разни метафори и заплашван с безпричинни банани от модератор епъл привърженик, без значение правилата на форума.

в темата разни псевдо тарикати дават акъл и епитети от типа на "сектанти" как същите тези "сектанти" да си харчат парите и какво трябва да ползват в личния си живот....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз продължавам да не съм гледал въпросната презентация,...

Никой не е гледал "въпросната презентация", защото просто такава нямаше (освен за тези в залата). :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А същевременно изгонихме Живко с lifetime ban, един от най-полезните и технически грамотни хора във форума... :flehan:

:wall: :wall: :wall:

сериозно ли???

Живко ми е помагал 10тки пъти с какво ли не...за разлика от 2/3 от далите до тук акъл как да си харча парите....

Никой не е гледал "въпросната презентация", защото просто такава нямаше (освен за тези в залата). :steinigung:

Тавтологията при употребата на превъзходни степени и категории пък направо дразнеше.

мислех да те питам и преди това - как стана така, че хем не си я гледал, хем си разбрал какви думички са ползвали, че дори са те и подразнили тези думи?

а това дали са стриймвали презентацията или не, няма никакво отношение към телефона като качества, характеристики и вид..

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислех да те питам и преди това - как стана така, че хем не си я гледал, хем си разбрал какви думички са ползвали, че дори са те и подразнили тези думи?

Пусни си видеото на айфон на сайта на ябълката и ще видиш каква плява се сипе 10 минути от суперлативи се сипят smile.gif

Аз си го пуснах за подфон да го слушам,докато браусвам днес.4 минути хвалиха кънектора,същият този кънектор,който ПАК е различен от на другите и стрва 37 долара някъв кабел.Или и той е от метал и стъкло и затва

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall: :wall: :wall:

мислех да те питам и преди това - как стана така, че хем не си я гледал, хем си разбрал какви думички са ползвали, че дори са те и подразнили тези думи?

а това дали са стриймвали презентацията или не, няма никакво отношение към телефона като качества, характеристики и вид..

Ще си позволя да цитирам мисля, че беше Ян Хус - "О, свещена простота"!

П.П. Съжалявам за JVV!

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя глупав айфон кога ше го има в ментел, че да ида да си купя един ...бял и да го сложа на линията на влака да го видим колко паре струва :lol:

сериозно , ментел...ше го продават ли скоро некво инфо от някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заменихте JVV с фитила. Генилно.

Да живее агресивната посредственност.

:flehan:

Фитила от тънканачите на тема телефони. В което няма нищо лошо, все пак говорим само за един смартфон. Лошото е, че се опитва да ни втълпи как Б4-ката му е на същото ниво като на НММ-то Ку-то, нещо повече той терикатски е изтеглил дългата клечка, докато другите се набутват излишно. Ей това е тъпото.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм мислел че форума общо взето е пълен с някви трезво мислещи потребители ма явно съм грешал.

Тва последните 5 страници всичките форумни философи си изляха душевните пръдни да ни светнат ейпъл юзърите как невъобразимо много сме се прецакали , набийте си го в главите веднъж завинаги - това е обикновенна джаджа която просто ни харесва да ползваме , стига с тия глупсоти за зомбиране , пристрастяване и незнам си кви други лайна ... сещате се че повечето които ползваме айфони сме големи хора с достатъчно акъл за да преценят дали някой ги прецаква или не , никой от темата не е стоял по палатки да чака да се добере до заветната 5-ца та айде ако обичате да си намерите няква друга тема да серете и да обяснявате кой колко се е прецакал а вие колко сте умни и не сте се поддали на масовата психоза щото освен че изглеждате жалки друго не постигате. Как така вие които не ползвате айфони решавате на мен или на някой друг от колегите ползващи кое точно му е нужно за какво го ползва прецакал ли се е или евентуално ще се прецака с 5-ца , абсурдно е. Всеки си носи глава на раменете , който го устройва купува който не го устройва си трайка у лЕво и си мълчи а не обяснява колко е на далавера щото не се е набутал. :wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в темата се налага мнението че ифоун е най доброто и виждаш ли всеки, който противоречи е обиждан, определян с разни метафори и заплашван с безпричинни банани от модератор епъл привърженик, без значение правилата на форума.

Много филми гледаш.

аз не виждам логика- през година ново

От 100 айфон ползвателя тук, 4 - 5 ще си закупят веднага новия модел, наречи го лайфстайл, айфенство, излишно разхищение на средства или както искаш. Другите ще изчакаме да ни изтекат договорите и да си купим актуалния модел за пестин лева с двегодишен договор. А който не е притежавал досега смартфон и има повечко средства трябва да е луд за да си купи нещо друго в момента, освен петица.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...