Jump to content

Recommended Posts

Не робувам на марки, а на функционалност....

Мдам. И аз така. Много е просто всичко. "Избираш си App Store и си купуваш слушалка която да го поддържа." :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има известен шанс за iPhone 5 A1429 GSM да работи в 1800Mhz мрежата на Мтел, която отговаря на LTE Band 3 и се твърди в спецификацията на A1429, че се поддържа. Докато не се пробва не се вярва обаче. Едно е сигурно. Не вземайте щатски айфон ако искате LTE в Европа.

Мисля, че ментел пуснаха наскоро тест ЛТЕ мрежата, но за корпоративни клиенти. Довечера ще попитам пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро :)

Сетих се нещо

С появата на новият вид кънектър,всички стари аксесоари които имате ..... machkaputt.gif

Демек и цялата периферия на телефона,която имате от 4С може да я заФърлите lol.gif

Нежели някой да си е взел някоя намазана докинг станциика от йофтинките hilezh.gif на Боус или Харман Кардон

Иначе го представят все едно са ви направили баси услугата

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че ще има адаптер. Така, че няма да е проблем.

Съгласен съм,

но тук търсим и луук,мисля(все пак,ябука) .Няма да е много готинко да не ти фитва в леглото на дока за петстин леа мисля gruebel.gif

easy_tcm19-67767.jpg

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тоя сорт джаджи в разни сайтове като ДХ и ФП ще се появят максимум до месец на цена $3-$5

iphone-9-pin-adapter-mock.jpg

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ш'го зимам. Чакам да се активира сайта за смяна на СИМ картата само....

Дай и S2-ката ве, пък си вземи S3 на тебе с още по-яката функционалност. За кво ти е пипон? :hilezh:

Или викаш и ти ще дойдеш поредния на принципа:

"The iPhone 5 is a complete failure and I will be buying one tomorrow." :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик въпрос относно Mail - въпреки че съм задал дифолт акаунт, като влезна в Mail приложението (след като преди това е било затворено с червеното минусче) все ме вкарва в инбокса не на дифолтнатия имейл, а на този който е първи в списъка на Mailboxes. Има ли начин да се промени и да влизам в инбокса на дифолтнатия имейл ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизай с горен ляв бутон до началния екран на мейла и после го заваряй с минусчето.

Редактирано от Wizi
Безсмислен цитат на последно мнение в темата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още едно въпросче - някой подкарал ли е Audi music stream приложението през блутут или това важи само за MMI от 2011. Приложението на Audi е супер ако има начин да се подкара през блутут дори ако трябва да се ъпгрейдне блутута на колата някак си.

Излизай с горен ляв бутон до началния екран на мейла и после го заваряй с минусчето.

Пробвах и така - щом е затворено с минусчето, при следващо влизане в Mail влизам директно в Инбокса на първия по ред имейл акаунт. Получава се само ако не е затворено с минусчето и така остава там където си бил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-тел са класа над Глобул определено. Днеска ги гърчих кога, кога, кога ще го бъде. :hilezh:

Глобул идея си нямат, докато М-тел едва ли не щели да го пускат и те след 3 седмици. Дали искам да си го "заявя" даже ме питаха. А пък нано-симовете им били едва ли не готови, подредени у склада, сега цените само им решавали. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти мислиш ли да си го "заявиш" или просто си питаш?

всъщност какъв е проблема (останах с впечатление, че иронизираш) да си го заявиш предварително и като го получат да си го купиш от тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-тел са класа над Глобул определено. Днеска ги гърчих кога, кога, кога ще го бъде. :hilezh:

Глобул идея си нямат, докато М-тел едва ли не щели да го пускат и те след 3 седмици. Дали искам да си го "заявя" даже ме питаха. А пък нано-симовете им били едва ли не готови, подредени у склада, сега цените само им решавали. :lol:

по рано от 2-3 месеца нема да го има в ментела ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да има идея кога ще го пускат в Глобул,че се чуда дали има смисъл да го поръчвам от някъде другаде или да го изчакам оттук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPhone се предлага в България от Deutsche Telekom(Globul) и Telekom Austria(Mtel). Т.е не се предлага официално от български оператор. Това е причината да не се предлага от Vivacom.

Много е възможно да не бъде предложен от Globul защото са в процес на продажба, освен ако не бъдат купени изцяло от DT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...