Jump to content

Recommended Posts

Ако повечето човеци в тая държава си закупят мотики и прочие селскостопанска техника вместо ифонита, тая държава мое и да прокопса некога... :zustimm:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай пример и бартеросай лъскачката за мотикЯ и без това са на една цена. Четох, че октомври щял да бъде тук (ментел).

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 24.09 ще го има в България срещу най-малко 1899 лв. :stupid: Ето къде гледам: http://iworld.bg/front/catalog/viewItems/labelId/7401

.... той направо на цената на спанака идва :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Украйна го пускат официално средата -края на октомври. тука трябва да е по рано .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра надценка ще има за начало в България. Аз ще идвам в Бг на 11 октомври, тук ще ги пуснат официално в апстора от 28.09. Замислям се, дали да донеса няколко бройки, с минимална печалба. Все още не е обявена цената в сайта им, но като гледам цената в Англия 660евро и в Франция 680евро, цената тук, би трябвало да е нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук, с двугодишен договор, например към Глобул (който ползвам) не би трябвало да надвиши миналогодишната цена на безлихвен лизинг на 4S (по спомен беше при излизането на телефона 900 и малко лева със средния тарифен план)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение ,че горе долу вече телефоните Айфон струват почти еднакво навсякъде по света .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата анти iPhone 5 реклама на Самсунг кърти. Няма такава тъпота и безидейност.

Особено пък ако някой бъдещ гийк случайно реши да провери преди да си го купи,

кво по-дяволите е Palm Swipe Capture или Palm Touch Mute Pause примерно. :lol: :lol: :lol:

SAM12172-PrintWSJ10.87x21_copy_610x1179.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся го видях. Яко е. Прави скрийншот на екрана по уникален начин. Айфоните не могат така. 

п.п

Верно ли има 2G RAM галаксито или важи само за американската версия?

Редактирано от Чудомиргошев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За галаксито има отделно тема,малко по назад от тази за IPHONE.Може да не разводняваме тази тема, че и без това всички тънкачи досега разправяха как се минаваме с покупката на нашите телефони :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

използвам темата да пусна айфон 4С на цена 600лв.перфектен

И аз имам един за продажба. Това реална цена ли е?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това реална цена ли е?

Да даже е ниска. 3гс вървят по 300-350 лв, 4-та е 500 - 600 лв, 4с нагоре. Все пак говорим за айфон, а не за гнусмас.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SAM12172-PrintWSJ10.87x21_copy_610x1179.jpg

Означава ли чр не се сваля батерията на петицата.

Няма и слот за доп. Памет?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Да даже е ниска. 3гс вървят по 300-350 лв, 4-та е 500 - 600 лв, 4с нагоре. Все пак говорим за айфон, а не за гнусмас.

Човек не го казвам да се заяждам, кво си се наежил.

Сериозно имам запазен 4с за продажба. Мога ли да му търся.600 и има ли някой интерес

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...