Jump to content

Recommended Posts

Какъвто и да е алуминий ще се надраска при такави изпълнения върху него, HTC-то ми е цялото надрано в най-горната част на телефона, където калъфът не го пази, а алуминият не е боядисан. Просто по-малко му личи, защото отдолу е същото. Същото е и с пластмасата. Половината части по колелото ми са черно анодизиран алуминий и са издрани само там, където някой камък е изкопал 1мм от материала.

Миналата година стъклото беше много лошо, защото се чупеше, хейването няма край :D

Редактирано от Cucurko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди заляха мрежата с оплаквания от iPhone 5

http://www.manager.bg/news/hilyadi-zalyaha-mrezhata-s-oplakvaniya-ot-iphone-5

Стотици хиляди развълнувани почитатели на Apple чакаха с часове на опашки в петък, за да се сдобият с блестящ нов iPhone 5. Много от тях обаче със свито сърце откриха в опаковката зле издраскани смартфони в лошо състояние.

Недоволните потребители заляха форумите с оплаквания. Неприятните следи се намират най-често около маркерите за антената или около екрана. Съобщенията показват, че дефектите се срещат най-често на черните телефони.

Лесното надраскване на iPhone 5 обаче бе само една от причините за оплакванията на многобройните потребители. Други осъдиха сменянето на обикновено стабилния софтуер на Google Maps със собствена версия за картографиране на Apple, наречена IOS 6, която бъка от неприятни проблеми – от грешки в имената на градовете до пропуски на важни места. Критиците на компанията я обвиниха, че прекалено рано е пуснала продукта на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях разрал, че дисплея е по-добър, което е единствена и достатъчна причина да сменя 4С с 5, но вчера от тази тема ми стана ясно, че е същия като резолюция, като размер ми е ясно, че не е.Това малко ме разубеди за 5ца та сега ми е интересно подобрения процесор, по-бързия wi fi и графично ускорение усещат ли се достатъчно, че 4С да бледнее пред 5цата ?То може би само Спънки може да отговори реално, но пак е нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях разрал, че дисплея е по-добър, което е единствена и достатъчна причина да сменя 4С с 5, но вчера от тази тема ми стана ясно, че е същия като резолюция, като размер ми е ясно, че не е.Това малко ме разубеди за 5ца та сега ми е интересно подобрения процесор, по-бързия wi fi и графично ускорение усещат ли се достатъчно, че 4С да бледнее пред 5цата ?То може би само Спънки може да отговори реално, но пак е нещо.

резолюцията, като dpi е същата, иначе естествено е по-голяма 1136x640, така че не се усеща разлика в това. Разликата е, че новия е с по-хубави цветове и контраст. А за бързината, по-бърз е във всичко, което правиш и то осезаемо. Най-вече браузването, но и камерата примерно е сууупер бърза. Пак обаче пускането на самата камера отнема същото като при 4С горе-долу. Правенето на снимките обаче е много бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента телефона показва 17% батерия, не е ползван. За 3-4 часа е паднала с 13%.

Определено нещо не е наред след ъпдейта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега 6 ми изглежда като тотален фейл- за 40 мин източи ай пада от 32 на 20% .... А с него съм изкарвал над седмица с ползване по час на ден???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да е по-здрав на такива падания. Но бъмпери шилдове и т.н. ще са задължителни с тоя халумин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе при тези падания 4/4С щеше да е с поне едно счупено стъкло... та по корава е 5-цата, явно.

Щото поодраскан тук-там ще си го ползваш, ама със счупен джам.. не върви.

Иначе твоя съм сигурен, че ще е с добре подбрани шилдове и бъмпери отвсякъде :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега 6 ми изглежда като тотален фейл- за 40 мин източи ай пада от 32 на 20% .... А с него съм изкарвал над седмица с ползване по час на ден???

Нещо при теб е, при мене на айпада по бавно пада батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе при тези падания 4/4С щеше да е с поне едно счупено стъкло... та по корава е 5-цата, явно.

Този "тестер" успя да направи от 4 хвърляния 4 странични падания, т.е. съмнява ме дисплея на 4/4С да е по-крехък от този на петицата.

Новата операционка направо "пие" батерията на телефона и ..... да го кажа метафорично последните дни съм постоянно с кабел в джоба. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"the case...it is just cheap plastic any way" :hilezh:

Абе на мен ли ми се струва или преди години, ако се пуснеше компютър, видео конзола, телефон или каквото и да е друго устройство с двойно подобрение на скоростта и "пърформанса", всички казваха "това е супер".

Сега стана така, че телефонът е двойно по бърз от предния (че и повече от 2 пъти), по-бърз от всеки друг телефон, обаче хората се огледаха, че му се лющела боята при изпускане от 2 метра или когато бебето ти го млати с ключовете...?!?!

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами такива са очакванията .. големи.

Следващия ще може да прави сладолед ... обаче само шоколад и ванилия... а усерите искат ягода и карамел, не стаа.

Другия ще може да прави свирки.. и ще пуснат видео ревюта "Тва свирки ли са? Вижте жена ми как ги прави..

... а е модел от преди 30 години!!!"

и те така.. кервана си върви.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...