Jump to content

Recommended Posts

еми има хора които се занимават с фалшиви кредитни карти а после други които обикалят по магазините и пазаруват ;) а накрая ти го продават ... тях не им пука дали са го платили 100 или 200 ! Те взимат чисто 100 от теб а някой друг плаща вместо тях ! 
Пак казвам от опит знам схемата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Америка Iphone 6  в Apple store  e 640 долара+70 долара нещо като ДДС става 710x1.5=1065,прибират се студентите от бригади и носят по 3 телефона...тук ги пускат по 1400 и всичко е ОК!

Аз моя го взех от едно момче което се е прибрало сега от  USA и си е донесъл 3 бройки с кутийте ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с момче то Пловдив, обяви цена от 890лв./бр. Каза че в момента няма бройки след 10-тина дни. Мисля да му поръчам да видим дали всичко ще е точно. Каза ,че са от САЩ, затова е толкова евтино..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава цена за легално придобит (нов и отключен) iPhone 6, че някой в нея и печалба да има, че да препродава на тая цена. Що се вкарвате насила в проблеми, не разбирам...  :nixweiss: Тоя типичен български стремеж да шибаме дявола по чорапи в полет ще ни изяде главата... ма вие си знаете, де. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един клиент оня ден са му продали "много на далавера" 2 бр.... Заключени към US оператор :) Ама не дръж на тия работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещате договорите като не се спазват, че от атт ги заключват тия телефони и после за части в продавалник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм с 6ца и честно казано ми е странно. Определено Apple са изневерили на стила си, особено с копчето за заключване отстрани, но пък с този размер оставаше и да е отгоре...

Много ми е Самсуняг, като нищо ще се върна и аз на 5S.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 5S ми е перфектен... трябва да бъда принуден (да нямам друга алтернатива) да свиквам с нещо над този размер. Ще видим 6S как ще е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиква се на първия ден и връщане назад няма. Винаги по-голям дисплей е по-добре от по-малък и свикнеш ли, после е мъка да се върнеш обратно. Кофтито е само, че размера на дивайса става по-голям и всеки трябва да си прецени, колко проблем би му създало това. Ако бях жена и носех чанта, щях да взема 6+...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях жена и носех чанта, щях да взема 6+...

Чшшшш, ейц, хамериканец, к'о каза ся ти ве?  :hilezh:  Я бегай у МакДоналдс да разходиш 6-цата  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh: 

И 'ора с пишки носиме 6+ ве. Перфектен си е, щом влиза във всички джобове и издържа на сядания като го забравиш, че е там. Даже съм се учудил, че още не се е огънал, ама на - държи се перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повтаряйте си, че петицата е супер :)

 

Не виждам причина да не е супер :) Като дойде ред да взимам нов Макбук няма да взема 15-ка а пак ще си взема 13-ка, защото на мен ми е най-удобна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ве, як е 6+ и си е супер мъжествен и сичко, но 6цата ме дразни в джоба, еле па плюса. Да не говорим, че плюса не ми се събира в къпхолдъра на колата, което автоматично го дисквалифицира. За това казах, че всеки трябва да си прецени кое работи най-добре за него. 

 

А що се отнася за 13ка вс 15ка макбук, 15ката е по-удобна за работа(имам ги и двата), но като мобилност, 13ката е много по-добра. И понеже ползвам през повечето време лаптопа закачен за тъндърболт дисплея, в момента идеалния ми вариант би бил еър ретина, около 12-13 инча, но още не искат да ми направят такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен е плюса. Просто е изключително тънък за пропорциите си и няма как да идва голям. За батерията споменах ли вече? На по-малък не се връщам.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм с 6ца и честно казано ми е странно. Определено Apple са изневерили на стила си, особено с копчето за заключване отстрани, но пък с този размер оставаше и да е отгоре...

Много ми е Самсуняг, като нищо ще се върна и аз на 5S.

ако копчето беше отгоре нямаше да има начин да се ползва с една ръка 100% ... иначе сега като взема в ръка на мойта 5-цата и ми се гъби в ръцете ....а си виках това е максимума който искам да имам за ТЕЛЕФОН ...  АКО знаех че ще е така ... щях да си зема 5S черен и да си карам работата  :Д

доста от джобовете не са ми много големи и като влизам излизам от колата .... трябва да е в ръката 

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъв шанс 890лв/бр за нова 6-ца...... те 5S са по толкова.....

Аз съм от Пловдив дай да го видим тоя шанаджия  :nixweiss:

 

Аз принципно съм от Пазарджик, исках направо да отида да видя за какво става дума, но каза, че след 10-тина дена ще има бройки. Ще ти изпратя номера му на ЛС, ако ти се занимава пробвай го, даже ще е добре дошло, че дотогава ще съм във Варна...

 

Няма такава цена за легално придобит (нов и отключен) iPhone 6, че някой в нея и печалба да има, че да препродава на тая цена. Що се вкарвате насила в проблеми, не разбирам...  :nixweiss: Тоя типичен български стремеж да шибаме дявола по чорапи в полет ще ни изяде главата... ма вие си знаете, де. 

 

Не съм баТка с много излишен лев да наброя 2к на техношит магазинЕте... Дай да си земем от най-скъпия магазин, че да не шибаме дявола... 

post-70124-1414618900,5182_thumb.jpgpost-70124-1414618915,79_thumb.jpgpost-70124-1414618932,2308_thumb.jpg

Май як дрейн на батерията ме мъчи, но защо и то при каква яркост. Започнал съм да го използвам в 7:30 сутринта

Също така цял ден като го отключа и забелязвам, че е на 2G, трябва да ON-OFF мобилните данни, че да мине в 3G

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от becinko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво излиза, пак поредната аномалия у нас. Продават се най-скъпите и най-евтините iphone 6, средно положение няма! В едния случай се печели много,а  в другия още повече, понеже е ясно, че няма как да има телефон за 500евро, че и за по-малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм баТка с много излишен лев да наброя 2к на техношит магазинЕте... Дай да си земем от най-скъпия магазин, че да не шибаме дявола... 

 

 

На езика ми беше да ти кажа, че щом цената на даден уред ти е зор и те задъхва, то той просто не е за теб, ама ще се въздържа, приеми, че не съм го казал... Иначе парАта никога не е излишна на никой, вервай ми.

Тази препоръка беше всъщност за твое добро, за да няма писък после, ама явно няма нужда, ти си знаеш :)

Погледни им цените по целия свят и се сети сам, че няма такава цена, без да има греда отзад, та ако ще и от завода на Фокскон да ти го докара някой.

:bia:

 

Бобсъне, много малки тия къп-холдъри ве мен, да не са за чашки с италианско късо еспресо  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук стабилно се държи, но батерията е не повече от 8 часа. Явно разговорите много бързо я събарят.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...