Jump to content

Recommended Posts

Разбрах напълно, благодаря за мнението :zustimm:

 

П.С. Само последно нещо да попитам, ако дойде с по-ранна версия от 8 на iOS, ще ме пита ли до коя да ъпдейтне, или директно най-новата 8.3 ?

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lug.bg иначе е 190 долара на 6+ оригинално от apple стъклото за сравнение само

В същите Луг.БГ ми поискаха 350 лева за стъклото на 6-цата. Вече сериозно се замислям дали да не го сменя в Криейтив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4S повече от 6 определено не бих сложил. И тва, че 9 щяла да е ок на стари устройства, ми се струват щуротии от нета. По-вероятно ми е 9 да не поддържа 4S изобщо. В понеделник ще се рабере де. ^_^  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти искат в Криейтив?

Там ще ти сменят телефона, не само стъклото.

Максимум 700. Може и по-малко да ми вземат след огледа. Мен ме притеснява, че оставам без телефон няколко дена, но пък с гаранция ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стъклата да ви споделя. Едни колеги си купиха вакум машини за смяна на стъкла.

Подменало се само стъклото, самият дисплей оставал оригиналният.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох колко се радвам че съм в чужбина и че падналия ми телефон със счупен дисплй го подмениха безплатно :) .... ако бях в Бг щеше да има голямо викане :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми смениха дисплея за 40 минути и го калибрираха с някаква машина, няма никаква разлика с излезлия от фабриката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо толкова се стряскате на подменен с рефърбишд?

На мен 4-ка и 5-ца са ми сменяли в Мтел и до колкото помня телефона си беше или нов или неразличим от нов, а оставих войнишко канче (знаете как ставаха 5-ците)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми смениха с рефърбишд... - неразличим от чисто нов! Дойде си с фолиатата, без драскотинка и със свежа (нова) батерия... Нищо против за чисто нов телефон след година ползване и белези по стария, пък нека се води рефърбишд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пощата ми се обновява само с рестарт. Като дам cheking for mail само върти часовника. Имам гмаил, фирмена, абв, маил.бг и айклоудска поща. Някой да има идея как да го оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше ли днеска да излиза ios9? При мен не светва нищо за момента...
изчаквам да видя какви ще са новостите, и ако още нещо не ми допадне го засилвам към продавалник с 200....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...