Jump to content

Recommended Posts

Не знам дали има апп да запиша видео на екрана докато разцъквам да видиш как лагва като сърчвам...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам че не ти вярвам, чета и други ревюта из чуждестранните сайтове, факт е че има бъгове, факт е обаче че при мен липсват.

 

Единствено проблема със звъненето и че като се опитвах да отворя линк към ютуб сафарито крашваше, след като пуснаха официалната версия проблеми нямам. 

Батерията според мен си кара точно толкова колкото и с iOS8, power save-a съм го пускал точно 2 пъти като паднах на 10% но не усетих кой знае колко повече “пестене” на батерията.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтата батерия верно държи сериозно. От 14.00 часа до сега е паднала само с 15%. Току виж съм изкарал два дни без да ползвам услугите на енерго-про.

Много ме е яд че сири няма звуков сигнал. Гадно е като шофирам да се чудя кога да започна да и говоря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Backup-а работи ли Ви? При мен - не работи...никакви данни, никакъв предишен ъпдейт, никакъв бутон "Backup Now" :steinigung:  Има бъг и в Settings - винаги при отваряне скрива Search и половината от Airplane Mode.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтата батерия хубаво, че държи много, обаче ебахти как насича тоя телефон, все едно е алкател с андроид  :redface:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува как стои въпроса с покупка на 6s/6s+ от apple.com/uk с доставка на адреса на Габко. Ще стане ли работата, или да търся други варианти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих 9 на 4s.Засега имам впечатления за 50% неуспешни опити да си отключа телефона. Да се надяваме, че не са осрали друго, иначе друга разлика не забелязвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клавиатурата можеш да си я върнеш? 

 

Settings -> General -> Accessibility -> Keyboard -> Show Lowercase keys

 

от как махната подписването на старите версии фърмове всеки път съжалявам като ъпдейтна. На 6-цата си бях казал че 'ше си я карам с тоя с който е дошла, и си беше перфектна, днеска се изкуших да ъпдейтна - вече съжалявам, ама късно чадо...

клавиатурата ме дразни, затварянето на приложенията е противно гадно и още новости дето не са до свикване, просто са неприятно грозни....

 

Абсолютно сигурно все още може да се върнеш обратно на 8ца. Обикновено около седмица някъде има отворен прозорец за подписване на по-старата версия. Свалаш си самия firmware примерно от Redmondpie (линковете му са директно към сайта на Епъл, бъди спокоен) и след това ъпдейтваш по стандартния начин през iTunes като му дадеш файлчето. Единствено гаранция губиш iCloud бекъпа, защото веднъж барне ли го по-горна версия iOS вече по-долна не може да го използва....

 

Жълтата батерия верно държи сериозно. От 14.00 часа до сега е паднала само с 15%. Току виж съм изкарал два дни без да ползвам услугите на енерго-про.

Много ме е яд че сири няма звуков сигнал. Гадно е като шофирам да се чудя кога да започна да и говоря.

 

Принципно "жълтата" батерия има за цел да бъде активирана в случай на нужда, но не и постоянно. :) 

 

 

При мен бекъпите си работят. Ако имате предвид бекъпите към iCloud, които само си прави.

 

Днес получих мейл, че ми е влезнало в сила увеличението на iCloud сториджа на 50GB. :wub: направо да не поврява човек, че Епъл са толкова дружелюбни симпатяги

Жълтата батерия хубаво, че държи много, обаче ебахти как насича тоя телефон, все едно е алкател с андроид  :redface:

 

При мен си се държи адски адекватно на моя 5S.... никакво лагване, никакво бавене.  :machaugenauf:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4S, поне от снощи до днес, не забелязвам драстични промени, може би се държи една идея по-добре, насичането е по-малко. Проблем със заключване/отключване няма при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Latest Backup - Never 

И при мен е така. 

На етапа обаче други бъгове не откривам. Имам чувството, че забавянето при приемане на обаждане го няма или е сведено до минимум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4S, поне от снощи до днес, не забелязвам драстични промени, може би се държи една идея по-добре, насичането е по-малко. Проблем със заключване/отключване няма при мен.

След рестарт се оправи и при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След рестарт се оправи и при мен.

А отговарянето на обаждане как е при теб, при мен май е по-добре, но само няколко пъти е пробвано ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а в България за 349 евро сменят с рефърбишд апарат. Само да се прибера и отивам да подменям моя.

Успешно си смених телефона. Оказа се нов, което за мен е по-добрият вариант. Честа практика било да дават нови вместо рефърбишд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туко що ъпдейтнах 4S-ката ... има като че ли промяна.

Няма го това насичане което беше преди ...

Други плюсове или минуси не забелязвам за момента но го ползвам само за разговори в момента и немога да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S-ките имате ли spotlight search от ляво на главното меню ?
1вия Ъп беше през Ота, сега направих чист рестор и пак го няма го spotlight search-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...