Jump to content

Recommended Posts

Учудващо (поне за мен) нормални цени за новия айфон обявиха в Айстайл за другата седмица.

1515 лв за 6S i и 1700 и малко за плюса. (16гб версии)

 

Аз съм намислил да взимам чилифонЪ, обаче се чудя кой да бъде - нормалния или плюс.

Плюсовата версия има ли по-дълъг живот на батерията в сравнение с нормалния?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има голяма разлика в батерията. Зависи от използването, но като нищо можеш да докараш и два пъти по-дълъг живот. Е, това е малко оптимистично, но едни 60-70% повече ще имаш със сигурност.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далаверата е, че 4.7-5" май е предела за нормално ползване на апарат с една ръка - докато шофираш примерно. Нагоре нещо ми големеят, а пръстчетата не са ми чак толкова малки. Отделно по-малкия размер се хваща доста по-здраво с кейс и шансовете да го изпуснеш и да го пръснеш намаляват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-цата е точно една ръка телефон! Аз вече свикнах със 6-ца, но не стои удобно в ръката :(

Продължава да ме дразни това, че и в 9.0.1 отново не ми оцветява в синьо от кой номер ми е звънял някой от контакт листа, както си беше преди  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-цата е точно една ръка телефон! Аз вече свикнах със 6-ца, но не стои удобно в ръката :(

+1

Всеки ден ме дразни, че с десния си палец не стигам горния ляв ъгъл..... Като си изпъна пръста до там и съм аха да го изпусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя 5S тотално дава фира <_< Като влезна в менюто да активирам WiFi-то и телефонът директно забива - нито power бутона, нито home реагират по някакъв начин :unsure: Дори да го изчакаш около половин минута да се освести не намира никакви мрежи. Ако все пак си някакъв мега късметлия и види мрежа за която да се закачи виси на нея за малко след което се разкача..... 

 

Баси мамата :( Направо не знам!

 

Не е софтуерен проблем, защото специално направих Restore през DFU mode и му дадох Set as new, без да връщам каквото и да е било :(

 

Потрес!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...разправям аз, че от как умря Стив Джобс всичко върви надолу...
От 5 насам почти не се сещам за човек, който да не е имал хардуерни проблеми или да не се е интересувал по някакъв начин за гаранцията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя 5S тотално дава фира 

 

Кофти маме  :( Звучи кат хардуеърен проблем 

 

...разправям аз, че от как умря Стив Джобс всичко върви надолу...

От 5 насам почти не се сещам за човек, който да не е имал хардуерни проблеми или да не се е интересувал по някакъв начин за гаранцията....

 

Аз пък ще продължавам да ви разправям, как превъзнасянето на Стив Джобс, без да имате идея от историята на компанията, са пълни глупости ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 

 

Тия приказки за Джобс определено са силно преувеличени но пък за сметка на това се повтарят от както умря като няква мантра.....  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим биографията на Джобс и историята и фактите в нета за компанията - достатъчно осведомен съм, ако имаш някаква вътрешна информация - сори за грешката ми.
Едва ли Джобс е единствената причина, но моите наблюдения са такива, до колкото знам последния айфон в който е ''участвал'' е 4ката, и въпреки че там имаше проблеми с антената и жълтия екран, както и цепещия се капак долу при буксата на 3ката и т.н. и т.н., тия неща бяха един на 10, сега 1 на всеки двама си ползва гаранцията на телефона. И моя 5S се предаде хардуерно, и тоя на сестра ми, както и още няколко на приятели, за първите петици да не отварям дума.
Спънки, с теб не искам да споря, чел съм мненията ти в предните страници - просто не виждам как 'ше си пречупиш езика да си признаеш нещо негативно за актуалните продукти на Епъл. Просто са ни различни мненията, и в това няма нищо лошо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти маме :( Звучи кат хардуеърен проблем

Не бих се заклел. При мен някакви такива увисващи аномалии има след 9.0.2 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Вътрешна информация имам много, но това няма значение. Няма какво да се спори. Баш от айфон 4 насам, толкова големи проблеми не са имали, въпреки че произвеждат около 4 пъти повече бройки в момента. Единствения хардуеърен проблем, който не съм причинил аз е именно на 4ка и беше подобен, на това което Wizi описва сега за неговия 5s. Цялата фирма ползваме айфони, всички в семейството ми, както и почти всичките ми приятели и нямам подобни на твоите наблюдения. 

 

Няма как да няма дефекти на някои от 200-300 милиона произведени бройки годишно, но със или без Стив Джобс няма никакво значение. А ако знаеше или имаше опит, щеше да знеш за титаниевия пауър буук, за първия макбук еър, за пукащите се пластмасови корпуси на ифон 3Г и много други недомислени неща, които много по-трудно биха видяли свят в момента. 

Не бих се заклел. При мен някакви такива увисващи аномалии има след 9.0.2 ....

 

той се върна обаче на 8...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Набирам преди малко 1 приятел, чакам да чуя над 30 секунди някакъв сигнал- нищо, все едно телефонът на абоната е изключен. След малко се появи звук за свободно и отсреща ми вдигат с "еей, що си изключваш телефона петък вечер"  :nixweiss:  Веднага след обаждането получих няколко смс-а от оператора, че са ме търсили различни хора  :wall:  През това време аз си разцъквах с апарата и не изглеждаше да има някакви проблеми с обхвата. Дали става въпрос за хардуерен проблем, новото ОС или някой заглушава сигнала наоколо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал съм първия еър - ясно ми е какво имаш предвид, 3Г-то ми не се сцепи отзад, 4ката ми беше перфектна. Сигурно е късмет. 
От различни камбанарии гледаме явно, безсмислено е да се говори повече :)

@коко, случват се тия неща, не е от телефона. Случвало ми се е и със старите айфони, както и с други хора с други марки, последно онзи ден - на баща ми блекбърито беше уж изключено, нищо че си светеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен този проблем със трудно набиране или липса на сигнал се появи в момента в който смених оператора и станах абонат на М-Тел. Ако е включено 3G на определени места не мога да набирам или да ме търсят - направо изхвърля от мрежата при набиране. Сега го слагам на 2G и няма проблем, но когато ми трябва интернет - сменям на 3G и е много досадно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S  съм с iOS 9 и нямам забележки за сега. Освен днес забелязах, че на абонатите на които съм добавил рожденна дата, преди ми излизаше нотификация на lock screen. А след ъпдейт на 9 не се показва.  Та съм пропуснал 2-3-ма рожденника да поздравя. Някой нещо? 

Опс, забравих да добавая, че съм на Мтел.

Редактирано от tosco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на определени места е този проблем със 3G мрежата на М-Тел, за мое нещастие две от тях са в къщи и в офиса ми:( Явно там 3G клетката е слаба, но я има и телефона се триуми на коя мрежа да се закачи, а при набиране директно ме изхвърля, защото няма добър сигнал 3G-то и ако не превключа на 2G набирам от 3-4 път 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...