Jump to content

Recommended Posts

Това ще е полезно изпитание. Аз например на две места имам проблем със 3G на М-Тел, но за съжаление едното е в къщи, а другото в офиса :) Така, че на 90% съм с изключен 3G от една година насам (от както съм в МенТел)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз проблеми с 3Г-то имах само с Глобул, ся като са Теленор нямам идея как е но на Мтел и Виваком няма ядове, иначе същите симптоми когато някой ми звъни му дава че телефона ми е изключен

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен т'ва се случва мнооого рядко. Много по-често се случва като търся на баща ми и на майка ми блекбъритата, като търся на сестра ми андроида пак се случва, макар и рядко.... Всички сме на Мтел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по много блед спомен към 13, ма може и да бъркам

пс: разгледах 6S-a....бая добър е

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой горд собственник на (6S) може ли да заснеме едно видео с 4К за 1-2 мин. запис и да сподели какъв е размера му?

Както и няколко снимки на 12МР и пак така ... за да мога да преценя при евентуална покупка 16-ка ли да взема или 64-ка.

Мерси предварително.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че 50 гб на клауда са 1 евро на месец - дали излиза сметката да взимаш повече от 16ка? ;)

 

22 секунден клип на 4к е 136 мб.

 

А днес докато си връзвах чепиците телефона се изплющя адски върху теракот от около 1 метър височина....и то точно по екран. 

Слава на всички сили- оцелЕ.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят днес падна втори път....вече е тотал и малката цепнатина се превърна в мрежа и дисплея се разпада ще го водя на доктор в понеделник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво ги правите тия телефони бе хора, сегашния телефон не съм го изпускал никога, пък е на няколко месеца, предния за почти година съм го изпуснал веднъж на килима  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак пък никога.......ми просто явно не мога да ги пазя, 5-цата и сменях дисплей 3-4 пъти, 5S-a 2 пъти....на 3-ката даже не помня колко бяха ма 100% над 5.....6-цата и нея я тоталнах, общо взето само 4-ката не успях да я счупя нито отпред, нито отзад. 

 

пс : днешното падане беше докато телефона ми беше в панталоните, бях ги закачил на закачалката в една пробна докато пробвам едни дънки и бутнах закачалката, най-вероятно първата пукнатина доста е намалила здравината на дисплея щото панаталона ми 100% е омекотил удара а стана на сол направо  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой горд собственник на (6S) може ли да заснеме едно видео с 4К за 1-2 мин. запис и да сподели какъв е размера му?

Както и няколко снимки на 12МР и пак така ... за да мога да преценя при евентуална покупка 16-ка ли да взема или 64-ка.

Мерси предварително.

Ето размерите за 4К и другите опции. Снимките са 2-3МБ. 64 е задължителен според мен, освен ако не си абсолютно сигурен, че не ти трябва повече. В случай, че се питаш трябва или не, минавай на 64.

aae39185df32bd31c974d5b8fdf0d052.jpg

А относно изпускания, аз лично никога не съм, но са ми падали, като само на 3ГС-а му се сцепи стъклото и той беше на 1 ден :( Бях го оставил на покрива на колата върху портфейла и се свлече. На нито един друг айфон не съм чупил дисплей, като с първия се забих в стълб с една А3ка и го бяха намерили кален под едни храсти далеч от колата. А винаги съм без калъф, лепенки или квото и да било. Чисто гол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

Май ще се наложи този вече да е 64ГБ като гледам :D

п.п Относно изпусканията и на двата в момента съм с силиконови кейс ментета от по 10лв. бройката и същите ментета за протектор на екрана от по 3лв. бройката,изпускал съм ги,падали са но явно съм имал късмет и са непокътнати до момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво ги правите тия телефони бе хора, сегашния телефон не съм го изпускал никога, 

 

Това сега ми е 4тия айфон. Има няма вече 5 години ги ползвам.

Не съм чупил нито един (да чукам на дърво). И изпускания не е имало много, но се е случвало.

Но тоя сега е мега голям и вариантът да падне или да го изпусна е доста по-голям. Вчера ми изпадна от джоба на блузата.

 

И за пореден път се убеждавам, че много бързо се свиква. Нося го 1 седмица и вчера си взех 5S-a да го сложа в кутията му - е видя ми се като недоносен. Чак се изненадах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, онзи ден взех на една приятелка стария 4с - баси, все едно гледам през тунел, ама пък колко ми беше удобен на ръчичките, и като го светнах и се видяха нотификациите в сини балончета, и сивия слайдър за ънлок - грррр, носталгия. Толкова са ми красиви тия двете неща, че не е истина чак. 
Ако го джейлбрейкна има ли вариант да си сложа някви скинове, теми или нещо подобно да изглежда като стар иос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятай.... пазари си некъф милитари кейс и приключвай с тия смени :hilezh:

цялата красота се губи с кейс....ако исках пръчка щЕх си вземем Самсунг :hilezh:

ps : явно няАм късмет с телефоните....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го джейлбрейкна има ли вариант да си сложа някви скинове, теми или нещо подобно да изглежда като стар иос?

джейлнах 9.0.2, с идеята да си сложа темата classiclockscreen, ама последните печеливши са хванали влак 8.4.1

Стискам палци майстора да не се откаже и да я бъкне и за 9. Има и още някаква, която пък трансформира изцяло на иос6 за 7 и 8, което пак не е лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялата красота се губи с кейс....ако исках пръчка щЕх си вземем Самсунг :hilezh:

ps : явно няАм късмет с телефоните....

Аз пък нямам късмет с протекторите, повече щети с тях отколкото без. А да питам при тия смени има ли някакви забележки после от човъркането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, на 5,6 се сменя буквално за 10мин.

първите няколко пъти ползвах "лекар" на 3GS-a още, след това почнах да си ги сменям сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iphone 4S след ъп на 9.0.2 отново щуротията от преди няколко ъпдейта. На входящите обаждания снимките пак у малко кръгче горе в дясно.
Някой нещо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали случайно няма скътан 5s или 5с, чисто нов, по възможност бял? :hilezh:  Знам, че доста народ се занимаваше да носи от Щатско, та може да е останал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми преди час ми каза, че се е сдобил с два броя (черен и златен) 5ес, пазаруваме предимно от един онлайн магазин (не е от щатско, български си е), досега проблем не е имало, ако те устройва - на лични ще дам координати, да не правим реклами ;)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...