Jump to content

Recommended Posts

Аз съм с абсолютно същия кейс за моята 6-ца,потвърждавам,че е перфектен!Има един недостатък обаче-подлежи на надраскване,но пък цената в ибей е смешна направо и не е проблем да се сменя често,макар че моя лично трети месец не съм го сменял :)

Ани не бих казал,че предпазва от изплъзването от ръцете.Но иначе наистина е добро калъфчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също изобщо не харесвам кейсове и си взимам постоянно нови и нови, но от два месеца съм с един силиконов, изключително тънък.Черен матов е и прилепва перфектно, единственият му проблем е че е китайски и отзад ябълката не е центрирана точно в кръгчето, което лично мен ме дразни, но пък май вече свиквам.Отстрани лайстната до дисплея е гланцирана и изобщо не се разбира къде свършва кейса и започва дисплея.Ако е оставен някъде и го погледнеш може са се объркаш че е 7 с това матово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/9/2017 at 11:38 PM, Wizi said:

Толкова е тънък, че въобще не се усеща, че има нещо по телефона. Ако седи примерно пред теб на маса спокойно ще кажеш, че няма протектор! Отделно като го хванеш въобще нямаш усещането, че телефонът е станал по-дебел.

 

Никога не съм имал протектор на телефона и винаги съм ги презирал. За първи път се кефя на калъф на телефон. Без да преувеличавам!

 

Звучи малко тъпичко да хваля по такъв начин нещо за 15 лева, но реално като няма rocket science хората просто са направили перфектен в моите очи продукт. Честна пионерска!

 

И аз наскоро си взех някакъв Puro 0.3мм и съм общо взето доволен. Изглежда по същия начин, но е прозрачно-матиран. 

 

Един въпрос - някой намерил ли е хубав скрийн протектор за 6s който да прилепва ИЗЦЯЛО по дисплея? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отказа ми touch id-то на 6цата? гаранцията отдавна е изтекла, какви са вариантите? нали имаше някъв проблем при подмяна с home button от друг телефон и изписваше наква грешка? :nixweiss:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих за мен и за жената ето такъв калъф в крайна сметка - http://www.apple.com/shop/product/HKH72ZM/A/tech21-evo-elite-case-for-iphone-7 , много стилен и тънък, сложих и темперно стъкло, няма мехури и доста здраво изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, zlobil said:

отказа ми touch id-то на 6цата? гаранцията отдавна е изтекла, какви са вариантите? нали имаше някъв проблем при подмяна с home button от друг телефон и изписваше наква грешка? :nixweiss:

Само ID-то ли не ти бачка или целия бутон?
Ако е само ID-то пробвай да го изтриеш и да ресетнеш телефона по познатия метод с home+power бутон и после пробвай да си го вкараш пак.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо това пробвах, не става 

бутона си бачка, само ID-то е греда, още при стартиране на телефона изписва unable to activate touch id on this device бла бла бла 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.02.2017 г. at 22:51, Wizi написа:

Говорихме си преди време за калъфчета и честно казано май си намерих калъфчеТО за моя iPhone 6, а именно ето това:

Мега хепи съм и препоръчвам супер горещо!

 

Покрива ли изпъкналата част на задната камера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/14/2017 at 0:09 PM, zlobil said:

първо това пробвах, не става 

бутона си бачка, само ID-то е греда, още при стартиране на телефона изписва unable to activate touch id on this device бла бла бла 

 

днеска си тръгна самичък, не съм го правил нищо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/13/2017 at 5:48 PM, Satori said:

Стъклен протектор ? 

Да прилепва изяло, тоест да не прави мехурчета ?

 

Да, да не остава въздух отдолу. Пробвах аз да го сложа и не се справих хич, отидох и в магазин, купих нов те го поставиха и пак изглежда ужасно... 

 

b8ALnAH.jpg

Редактирано от nikolaef
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Айстайл има машинно поставяне на протектор Belkin

Там забележки няма...мисля, че беше 30тина лева протектора с поставянето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, nikolaef said:

 

Да, да не остава въздух отдолу. Пробвах аз да го сложа и не се справих хич, отидох и в магазин, купих нов те го поставиха и пак изглежда ужасно... 

 

b8ALnAH.jpg

 

Защото протекторите са кофти. Стъклените се слагат сами и никога няма въздух/мехурчета. Просто си купил много калпав протектор от калпав магазин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@redalex Благодаря. Ще търся тук при нас ако има някъде машинно поставяне. 

 

@sweep Стъклен е този на снимката... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва си е от протектора твойто. В магазина колкото и да се стараят все ще има прашинки. Вземаш читав протектор, влизаш в банята, къпеш се така, че всичко да стане в пара и лепиш протектора. По тоя начин съм лепял и стъклени и фолио без нито една прашинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31 minutes ago, nikolaef said:

@redalex Благодаря. Ще търся тук при нас ако има някъде машинно поставяне. 

 

@sweep Стъклен е този на снимката... 

 

Знам, но е кофти качество. По голям от необходимото е, затова не залепва по краищата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, nikolaef написа:

 

Да, да не остава въздух отдолу. Пробвах аз да го сложа и не се справих хич, отидох и в магазин, купих нов те го поставиха и пак изглежда ужасно... 

 

b8ALnAH.jpg

Това става защото стъкления протектор не е гъвкав :/ пробвай с тези пластмасовите гъвкавите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На заоблените крайща не знам как ще легне стъклен протектор. Поне на моя 5s стъклен протектор от технополис заспива! При 6 не знам , един приятел е с 7 плюс и има стъклен протектор - също няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинното “монтиране” е рай, аз сигурно съм мноо некадърен ма от обикновените протектори към тоя момент не съм сложил нито един перфектно, винаги има по някоя прашинка, със стъклените ми се получава. :nixweiss:

 

 

 

 

пс : колко време ви кара батерията на 7+ при тежко ползване ? 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

произвеждат го

почти бях взел една от последните черни 64-ки и греда, объркали ми договора, айде, анулиране на договора, мейли циркове и телефона обратно към централен склад, като трябваше да го върнат с правилния договор

сега има само женски :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...