Jump to content

Recommended Posts

1. Не знам какво ползваш в андроид, но най-вероятно има еквивалентно приложение. Просто не ме е опирало, че да ми е на върха на езика. Какво ползваш?
2. Сто варианта. Последно мярках приложение маскирано като калкулатор, вкарваш си избраната паролата като число, натискаш процент и те праща в скрита папка където са снимките, които не искаш да се виждат. Ако държиш ще му намеря точното име.
3. Можеш да скриеш дълбоко в папки приложението за съобщения или което друго приложение искаш и да ползваш като основно приложение AppLocker или еквивалентно от които да си отваряш всичко което ти трябва като първо минеш през парола.

Ясно ни е защо влиташ с тия въпросчета, въпреки това съм възпитано момче и съм учен да се отнасям добре дори и с дребнавите душици. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, TiL написа:

Пичове имам нужда от помощ. Искам да захвърля скапания андроид, но ми трябват няколко приложения:

 

календар смятащ кога съм на работа и кога почивам. Карам дневна, нощна и два дни почивам. Програмата трябва да си смята всичко сама, задавам и само дата на първата ми дневна и тя да си ги сметне и маркира до края на годината поне.

 

апп  с който да правя снимки в отделна папка, която да е защитена с парола(да не се показват снимките в друг апп)

 

апп заключващ смс-ите.

 

Няма такива, ползвай андроида :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Dummkopf написа:

1. Не знам какво ползваш в андроид, но най-вероятно има еквивалентно приложение. Просто не ме е опирало, че да ми е на върха на езика. Какво ползваш?
2. Сто варианта. Последно мярках приложение маскирано като калкулатор, вкарваш си избраната паролата като число, натискаш процент и те праща в скрита папка където са снимките, които не искаш да се виждат. Ако държиш ще му намеря точното име.
3. Можеш да скриеш дълбоко в папки приложението за съобщения или което друго приложение искаш и да ползваш като основно приложение AppLocker или еквивалентно от които да си отваряш всичко което ти трябва като първо минеш през парола.

Ясно ни е защо влиташ с тия въпросчета, въпреки това съм възпитано момче и съм учен да се отнасям добре дори и с дребнавите душици. :)

 

 

Ясно ти е ама чушки! Без майтап ама заради тея апове мъкна два телефона. Калкулатора с паролата го намерих, но не ми върши работа (даже си го платих). Трябва ми апп с който да снимам и да праща снимките в заключена папка, а не да ги местя аз. Също не успях да намеря алтернатива на календара... всичко иска да се маркира ден по ден което е досадно. Не можах да намеря и апп с който да заключвам смс-ите си... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, TiL написа:

календар смятащ кога съм на работа и кога почивам. Карам дневна, нощна и два дни почивам. Програмата трябва да си смята всичко сама, задавам и само дата на първата ми дневна и тя да си ги сметне и маркира до края на годината поне.

Това може да стане с вградения календар. Въвеждаш Дневна, даваш и да се повтаря на всеки 4 дни и си готов. Същото правиш с нощната и почивните дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, TiL написа:

Трябва ми апп с който да снимам и да праща снимките в заключена папка, а не да ги местя аз. 

 

Photo Vault

Позволява и двете - да преместиш снимки от нормалната галерия в "засекретената" или да засекретиш нова снимка директно от камерата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, martinich написа:

Кои приложения ползваш в андроида?

 

За календара ползвам Shift work shedule на 4th floor apps https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dddev.Shift_Work_Calendar&hl=bg

 Много удобно и лесно е, само с едно цъкане и ти е изчислило работните дни за цял живот :hilezh:

 

Moonland сега ще го прослушам.

 

Нещо за смс-те? Че всяка сутрин ми пращат смс с оборота и не искам да се види случайно от някой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Че всяка сутрин ми пращат смс с оборота и не искам да се види случайно от някой...

Подобен род информация се праща по имейл или се качва в система, а не по смс, а и не е проблем да си спреш смсите да св показват на екрана...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми дреме за криптиране и т.н. Въпроса е когато някой познат поиска да ми разгледа телефона да не може да се види смс-а или снимката на отчетите... Нямам за цел да се крия от властите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчетите обикновено се ползват за някаква информация, която предполагам, че ти е необходима за нещо... ако е снимка - явно само ги гледаш :)

А колко често някой познат ти гледа телефона?! Аз нямам спомен да ми се е случвало в последните 6-7 години... освен ако не съм взел чисто нов модел, който още не е виждан особено... да не говорим, че очаквам хората да не ми ровят в смсите ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе достсатъчно е и веднъж да си дадеш телефона на колега да звънне или да говори с някой и без да иска да цъкне някъде и да лъсне нещо ;) Better safe than sorry ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е... за това има парола.

А както знаем "парола и бельо не се споделят"... явно към това трябва да се добави и телефона :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самсунг и те се насраха с цената на ноут 8, който е същия като S8(почти), та не знам какво ви очудва в цените.

Единственото което ме дразни на ябълките е размера на паметта. Винаги прескачат средното ниво, но тази година поне малката памет е достатъчна и отговаря на "модерното" в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13 Септември 2017 г. at 9:55, martinich написа:


 

ПП: Безжичното зареждане, не беше ли някакъв фейк? В смисъл, устройството трябва пак да е върху него за да зарежда.

 

у Лидъла   https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3376

 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E aз какво говоря? Пълен фвйк, слагаш апарата върху някаква поставка свързана с контакта, вместо да сложиш апарата на леглото свързан с контакта. Де е Киро на кирия? Безжично зарядно го разбирам, заряднот да е в коридора на гардероба и да зареждам апарата в хола на дивана.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти добре го разбираш, но трябва и разбереш, че сме 2017та, а не 2027ма или 37ма...

 

Хубавото на безжичното е, че само го хвърляш върху чарджъра и това е, вместо да вкарваш кабел. Още по-хубаво е ако и колата ти го има и ако телефона се събира в него. Моята има, но дори за поставка не мога да го полвам с Плюса. Х обаче ще влезне тамън. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, martinich написа:

 Безжично зарядно го разбирам, заряднот да е в коридора на гардероба и да зареждам апарата в хола на дивана.

 

To и това е възможно. Само че ти няма да оцелееш дълго в това поле. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: 

 

Майтапа на страна, но има разработки(не говорим за ейпъл) за зареждане на устройства от въздуха, по-точно от всички тея радиовълни излъчвани от всички шитни около нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш Апъл(стига с това "ейпъл", че си повръщам малко в устата всеки път) има патент от тая година за зареждане от различни радиомрежи, като wifi и клетъчни. Просто сме години от това, но ако някой го направи, то ще е Апъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва нещо го гледах още миналата година и със сигурност не бяха ябълките! Може и те да имат някаква разработка, но...

 

 

Тоя ъпдейт няма ли да идва вече ве?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...