Jump to content

Recommended Posts

20 minutes ago, Moonland said:

Предполагам FaceID е забързан и от това идва разликата?

Нали бил супер бърз? 

Или сега е гига бърз :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам .... 

Ясно ;) 

Продължаваме да си смучем от пръстите глупости, за да оправдаем цената на телефон,колкото кола. 

Оттам минаваме на масонското - ти си балък, щото нЕмоеш си телефон с един ШКБойн. И тва от масон левел с кола за Напреднали маникюристки :hilezh:

 

Смях в залата, драгаре (as usual)

 

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е най-доброто място за изливане на комплекси. 

Никой тук не се опитва да оправдава каквото и да било. :nixweiss: Ползвай и карай каквото ти душа и джоб иска, ничия шапка няма да накривиш :) А ако някой ден решиш да ъпгрейднеш сме на разположение да ти помогнем с информация - било то за телефони, часовници или коли.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Spunky тва трябва да е бета? Аз вчера ъпнах до 11.2.1 и няма по-нова официална...

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ти да видиш 

 

Hi Hristo,

Thanks for contacting us.

I understand that you would like to cancel the subscription from the app “Secret Calculator Photo Vault” as you don’t use it. Not to worry! I will look into this and get this resolved right away.

I've reviewed your case and have issued you a refund for the subscription charge. I've also canceled your subscription. Rest assured! You will no longer be charged for the auto-renewal of this subscription.

Within ten business days, 97.99 BGN should be posted to the payment method used to make the purchase.

Just a friendly reminder, please note that when you purchase a subscription from the iTunes Store, the automatic renewal feature is always turned "On". This is to ensure that your subscriptions remain active. You will be charged automatically when it expires and the only way for you not to be charged again is to manually turn it “Off".

To turn off the auto-renew feature of the subscription, please follow the steps in this article:

"View, change, or cancel your subscriptions"

http://support.apple.com/HT202039

Note: Deleting a subscription app won't stop the subscription. If you change or cancel an existing subscription you may not be able to resubscribe to the same subscription at the same price you previously paid. Your subscription will end at the next renewal date if you cancel it.

For more information about subscriptions and purchases, see this page:

https://support.apple.com/billing

I trust the refund provided is satisfactory and the information given will be helpful to you. Take care and have a great day!

Thanks,

Dilip
iTunes Store Customer Support
http://www.apple.com/support/itunes/ww

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси и пичовете... ейсега получих мейл с който ме известяват, че ми връщат сумата от 97.99лв за въпросното приложение. Преди два дни им писах, че е станало объркване и несъзнателно съм се абонирал(съответно са ме таксували) и веднага провериха, че реално не съм ползвал приложението и ми възтановиха сумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не сме го разбралЕ...

 

Аз продадох 6S плюса и взех Х - 64GB този път :)  

забравих да питам колко Гигахерца и рам е ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола да споделя, че се прибрах без драми и интерес към телефона. Собственичката му се радва вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От седмица съм с 8+ и съм доволен. Всъщност единственият ми проблем е, че не му намирам място в колата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От седмица съм с 8+ и съм доволен. Всъщност единственият ми проблем е, че не му намирам място в колата :hilezh:

Е, багажника за какво е?!;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става , що не ;)

Всъщност мястото трябва да е такова, че да има как сравнително лесно да му сложа безжично зарядно и да не е видимо. Ще го измисля :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо не схващам... цъкам диър хънтър на цял екран и няма излизане от играта като го няма бутона - трябва да натискам бутона отстрани и да казвам на сири да ми отваря апстор за да мога да изляза от играта...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо не схващам... цъкам диър хънтър на цял екран и няма излизане от играта като го няма бутона - трябва да натискам бутона отстрани и да казвам на сири да ми отваря апстор за да мога да изляза от играта...

Sent from my iPhone using Tapatalk

При навигацията ми имам подобен ефект ..... пробвай да натиснеш някъде в средата на екрана, за да ти покаже виртуален “close” бутон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама шестака като му раздадях газта ми доставяше такъв кеф, какъвто не могат да ми го доставят всички айфони и облаци на света...

 

В крайна сметка всичко опира до приоритети и вкус... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@nichirenshu

Гледам си ги от всякъде, по всяко време като ми е кеф :)

Надали ще ми повярваш, че и “фемили шеринг” има с лопати да го ринеш и то без да ми надвивсват неясни и изцяло извън контрол облци над главата.

Въпрос на личен избор :) и в двата случая се дават пари, но в единия влизат пак в дома ти и служат за толкова повече. Дори и разделено на месец употреба да излиза по-скъпо (не съм правил сметка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...