Jump to content

Recommended Posts

хора камерата на айфоня снима добре, но страшно тъпо избира кога да ползва светкавица:

 

Оня ден си викам, ще снимам хубавата зима през терасата - два пъти щракнах със светкавицата на ауто, два пъти блесна светкавица? Изключих я и си снимах нормално

След това, наложи се да снимам едни неща на по-тъмно място (със слаба светлина) - изобщо не пуска светкавицата - викам си, успял е да хване каквото трябва (пък и бързах). След това гледам снимката - супер шумна и с размазани детайли. Едвам се вижда .....

 

еми ..... що за тъпня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тъмно не ползваш светкавицата :)

Ако е тъмно и снимаш неподвижни обекти също можеш да не я ползваш.

Ако е тъмно с подвижни обекти в рамките на няколко метра + светкавица.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телефона сам трябва да прецени, кога да ползва светкавица и кога не. Струва ми се тъпо, да я включвам/изключвам ръчно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си снимал с фотоапарат ще знаеш, че режимът "ауто" е силно компромисен.

Същото е и тук - 5 пъти може да е ок, а след това да ти прецака снимката или да не ти свърши работа както си очаквал.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така правя от години.

 

И като снимаш в тъмно можеш да играеш със светлината на дисплея на телефона - това влияе на камерата също.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих попитал в Криейтив. Предвид сложността на изпълнението може и да си заслужава по-високата цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте съвет къде да смения батерията с оригинална на един SE? Днес излязоха новини, че батерията вече е намалена от £79 на £25?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я и аз да питам нещо извън автомобилите.

Имам Iphone 6S, който обаче след ъпдейт с версия 11 се получи следния бъг - редовно ми се случва при отключване на телефона да е със завъртян екран настрани! Към момента съм с версия 11.2.2 обаче проблема си продължава.

Някой някаква идея какво мога да направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го имаше това нещо на 5S, не се случваше много често но ъпдейт/рестор не го оправи. После го смених и така си и остана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо,ъпдейтнах,просто ме кефи емотиконката :hilezh:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво става, но забелязвам малко по-малко да ми изчезват контактите в последната една седмица. Сега минах на последна версия, но не видях това да го има като бъгфикс. 

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно контактите да се изпаряват от само себе си. :huh: Относно тях (и календари) винаги можеш да възстановиш към по-стара дата през icloud.com портала. Това е добре да се знае и от останалите, принципно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука никой не говори, че епъл спират от производство 10тката - явно е била по-голям фейл, отколкото дори най-големите песимисти са очаквали. Все пак се очакваше такова нещо - бъгава ос, малък дисплей, безсмислен чипсет, грозен дизайн .... даже се чудя що не я спряха по-рано :hilezh: Поне новите модели, които ще пускат, изглеждат доста по-добре и най-вече: правилно измислени, а не нахвърляни на чертожната дъска от няколко пияни първокурсници :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох ги тия работи, че 10ката не се продавала достатъчно добре... интересно от къде знаят, скед като Епъл не пускат официални данни по въпроса?

И верно, че телефонът е скъп ама или го няма никъде или има списъци с чакащи, а като дойде изчезва за седмица.

 

Quote

 

After its announcement last year, there had been some speculation that at $999, the iPhone X might price itself out of the market. But Canalys found in its analysis of the worldwide market that many customers traded in their older iPhones to defray the cost of the iPhone X.

Still, Canalys cautioned that the iPhone X might have performed “slightly below industry expectations” and early iPhone X shipments “were not the fastest ever for an iPhone.” The researcher didn’t say which Apple handset tallied the fastest sales.

Apple has been silent about iPhone X sales, despite widespread speculation over exactly how many units it has sold. The company will announce earnings next week for the fiscal period that includes the fourth quarter. It’s unknown whether it will break down iPhone sales by unit.

Apple did not respond to a Fortune request for comment on how many iPhone X units it sold during the fourth quarter.

 

 

Кефи ме тактиката им как си траят и правят нещата да изглеждат "драматично интригуващи" ... и акциите хоп нагоре с 20 долара :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/23/2018 at 8:46, Wizi написа:

Аз бих попитал в Криейтив. Предвид сложността на изпълнението може и да си заслужава по-високата цена.

Само за инфо, не предлагат ремонт, само замяна с нов телефон. Сумата беше около 860 лв., не слушах внимателно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, HannoSLM said:

тука никой не говори, че епъл спират от производство 10тката

 

Вероятно това се дължи преди всичко на факта, че тук явно никой не чете източниците, от които черпиш подобна информация :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...