Jump to content

Recommended Posts

Марто от доста време се каня да те питам, защо трябва да съобщаваш всеки път за нова версия, какво ти платиха от Епъл :hilezh: шегувам се по второто разбира се :)

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо,просто така ... който иска да ъпдейтне ... Аз лично не виждам нищо същественно в междинните ъпдейти ... ама тия си пускат някакви сигурности и прочие :nixweiss:

Пък и темата е за ОС и ябълките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какво е последния ъпдейт, но телефонът ми работи все по-бъгаво. След днешнито обновяване отказва да ми зареди фейсбук. На няколко пъти не ми итваря СМС-ите, увисва. Не, че планетата спира да се върти, ама все пак. 6+, на 4 години апарат. Батерията си е наред, според тяхната метрика и моето усещане.

Не мисля да се обновявам с ябълка, особено при такива цени на апаратите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бърз въпрос,момчета-заслужава ли си в 2019 г. да сменя Sony Z3 compact с IPhone SE??

Не ме притеснява по-малкия екран и размер.Всъщност, точно това се търси:zustimm:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай в поне още две теми, за да си сигурен в такъв тежък и труден избор между морални остарели телефони, не ставащи за нищо :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.02.2019 г. at 12:31, dafil написа:

Бърз въпрос,момчета-заслужава ли си в 2019 г. да сменя Sony Z3 compact с IPhone SE??

Не ме притеснява по-малкия екран и размер.Всъщност, точно това се търси:zustimm:

 

 

Ми Iphone SE все още си е актуален откъм подръжка на софтуер.

С последния ъпдейт 12.1.4 си работи гладко и бързо и ако го намериш на цена ама нов си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 2/9/2019 at 8:32 PM, MAPTO7007 said:

Лъчо,просто така ... който иска да ъпдейтне ... Аз лично не виждам нищо същественно в междинните ъпдейти ... ама тия си пускат някакви сигурности и прочие :nixweiss:

Пък и темата е за ОС и ябълките.

 

колкото и да не ти се вярва всички с айфони имаме notification center, съответно и ние получаваме известие за новата версия, тоест мненията ти са чист спам 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уника са ми признали щетата (спукан заден дисплей) на телефона за "тотал" ...

Сега предстои да избирам нов - колебая се между XR и XS-max

 

XRът ме кефи, че е цветен и чета, че има повече живот на батерията...но ми малее на размер (Х също ми беше малък и едва пишех)

XS-max ме кефи като визия, дисплей и показатели, обаче не знам дали не е една идея по-голям...преди бях свикнал на 6S плюс, ама тоя сега е още по-голям...

 

Някой има ли да е минал от стар плюс на този сега и да каже как се справя в ежедневието?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускаш най-важния факт, че XR е орязан и изобщо не може да се сравнява с качеството на XS - дисплей, звук, изработка и пр. Да не говорим колко е грозен с тия дебели рамки отвсякъде. Взимай XS Max, никакви проблеми няма да имаш с размера. 

 

Ако искаш шаренко, сложи му калъфче ;) Аз съм с жълто :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калъфи мразя, защото загрозяват телефона и го правят още по-голям...

 

звук не ме интересува особено...картината/екрана са ми важни.

80% съм сигурен, че ще е XS, но все още проучвам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се колебаех между XR i XS, дори бях тръгнал да купувам първия след гледания на ревюта и т.н, но като ги видях един до друг в магазина и като направих бързо сравнение без да се замисля избрах XS-a. Той ме устройва като размер, който е като на Х, XR е средния размер, но и ХС макс няма да има кой знае каква разлика, бързо би се свикнало, държал съм го и него.

ХР с този дизайн ала 6-цата и голямата рамка покрай целия дисплей бързо би довела до осъзнаване на лош избор и покупка. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, redalex said:

Калъфи мразя, защото загрозяват телефона и го правят още по-голям...

 

звук не ме интересува особено...картината/екрана са ми важни.

80% съм сигурен, че ще е XS, но все още проучвам....

Тогава няма какво да се чудиш. XR-а е с IPS екран, докато XS-овете са с висок клас OLED. Качеството на картината е несравнимо по-добро. 

 

ПП

Забравих да добавя, че и XS-овете са с много по-висока резолюция.

Редактирано от HannoSLM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ползвам Beats X и съм много щастлив, предпочитам ги пред AirPods, които жената ми ги сви под носа. Те са си Епълски продукт, имат лесното pair-ване само като ги включиш близо до телефон също като AirPods благодарение на W1 чипа, свирят прилично хубаво (типичния приятен Beats бас си е там), не се чудиш кога точно ще ги загубиш като белите джвъчки, зареждат се също толкова бързо и са доста по-евтини :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...