Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, goshevv said:

Същата история, номерът ми е от 2001 г., за това цялото време - нищо. Преди един месец дойде време за преподписване 

Стана чудо...

Моя "акаунт мениджър" е втора седмица болен и заместничката му, ми свърши работа изненадващо бързо, като ми даде оферта с 15% по-добра от неговата.

Изведнъж и телефон се намери...

 

:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Wizi said:

@suum cuique Мерси! Готини са и имат приятни бъмпери, но уви не намирам да ги продават от стария континент :( 

 

Всички elago съм ги взимал от dice. Виж дали имат нещо, което ще ти допадне. Puro-то също е готино, но силиконовите се мърсят доста.  

 

Колкото до сим картите, моята е 98-99, не съм видял и лев прИмоция, но е на фиизческо лице. Ще видим какво ще предложат около Коледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.11.2016 г. at 15:49, Wizi написа:

Предложете...

Хард калъфите не ги харесвам по няколко причини - губят дизайна и налагат свой собствен, драскат ( влиза повече прах ), последния път спука дисплея на 6-ца ( Имат едни профилчета, които се опират в екрана. При огъване в джоб самия телефон не се усуква, но при калъфа явно се получи повече натиск в тези места на допир и дисплея се спука ). Лично аз ползвам изключително crystal clear калъфи на Ringke Fusion и Spigen. Последния път  бях взел на Спиген, но имаше луфт до бутона за вкл и не прилепваше плътно. Освен това за разлика от по-стария им модел влиза трудно. Преди не бях имал проблем с тях. Оттогава залагам на Рингке. При тях не ми харесва, че са с тапи но и това си има предимства. Поръчвал съм доста за семейство, роднини и приятели. Почват да жълтеят на около година, но захващането е отлично и не се изплъзва. Правят телефона малко по-дебел, но дава отлична защита и запазва оригиналния дизайн. Ето и моите предложения: Ringke , ако предпочиташ Spigen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше сменял задния панел и копчелъците с някакъв женски цвят? Интересува ме от къде и какъв да напазарувам за старата 5-ца и съответно, къде може да се направи операцията по прехвърлянето, без да се налага да купувам още един пипон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаш примерно тук: http://www.sw-box.com за Conversion kit

 

Преливането най-добре да го прави някой, който е ремонтирал iPhone поне веднъж. Не мога да ти дам конкретно предложение, за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skiler от форума или Лугано - http://www.lug.bg/

И на двете места правят всякакви ремонти. И имаме връзки. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми най-вероятно няма и най-вероятно ще те оръсят с някой лев в повече заради това, че е доста пипкава и изнервяща работа, а и има вероятност нещо да се прецака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа чесно казано, аз си го прехвърлих сам, не е нещо супер сложно, има подробни ръководства кое как и т.н. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже видях, че е ставало дума за калъфи/кейсове, имам един Spigen Slim Armor CS (Card Slider) бял за iPhone 6 Plus, който поръчах грешно (вместо за 6с). Не е отварян, ако някой има интерес да драсне. :) 

 

Screen Shot 2016-12-06 at 6.48.10 PM.png

Screen Shot 2016-12-06 at 6.48.24 PM.png

Редактирано от nikolaef
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,виждам че тук има доста запознати с Iphone  и за това ще споделя моя проблем.

Имам 6S който е ъпдейтнат с последна версия. От няколко дни насам имам проблем с мрежата. Търсят ме хора и телефона дава че е изключен. 

Даже не получавам SMS известяване че някой ме е търсил,докато примерно не набера аз някой и веднага почват SMS-ите за пропуснати обаждания. 

Телефона е на 11 месеца без да съм имал произшествия с него или проблеми.

Какво да направя-как да процедирам?

Софтуерен ли може да е проблема или нещо на самия апарат.

Дайте идея че така не е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да го ресетнеш като задържиш хоум бутона и пауър бутона. И при мен беше станало нещо подобно на 5ес - имах интернет, но не можех да звъня както и да ви звънят - сякаш нямам обхват. Рестартирах го по тоя начин и се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...