Jump to content

Какъв е монитора Ви?


Recommended Posts

В офиса - 21" АйБиЕм Р260 ЦРТ

В къщи - 17" НЕК ТФТ <8 мс + един лаптоп Тошиба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Вече 19" TFT PHILIPS 190 B. Луда работа. Само ще спомена, че има 3 г. гаранция върху ВСИЧКИ пиксели...  :)

Вече и аз така :) гаранцията обаче е за всички пиксели за целия период на гаранцията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19" DELL, Sony Trinitron Flat CRT - Маниакален монитор и много му се кефя :(

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо недоразбрах?...

мааалееее! ;) обърках се, че си написал 3 месеца :) Абе същия като твоя е magnuse :D и аз не знам каква глупост написах точно.. :(

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В офиса - 21" АйБиЕм Р260 ЦРТ

Няма какво да говорим, този монитор управлява над всичко :( . Хората, интересуващи се от качествена техника, знаят за какво става въпрос. И аз мисля да взимам същия в близко време.

IBM P260 > всичко

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачкане - LG17" - отврат, DELL Latitude 15"(нотбук) - става

В къщи - Digital, който не си знае годините и много ще ми липсва като се скапе окончателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От утре ще съм с 21" CRT HP P1130 FD Trinitron 130kHz 1600x1200@104Hz max. res. 2048x1536 TCO '99 :box: .

Корекция: Вече съм с 21" CRT Dell P1130 a.k.a. SONY G520 OEM, FD Trinitron, 130kHz, 1600x1200@104Hz, max. res. 2048x1536, TCO '99, Dual VGA, Made in Japan :unsure: .

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Колеги, смятам да си купувам 19" ТФТ ама съм много объркан какъв да бъде - и понеже нищо не разбирам съм се спрял на Сони НХ95В. Ама дали няма нещо по-добро и по-евтино при това??? Всякакви съвети ще са ми от полза, че не са малко пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка това е монитора PHILIPS 190Х6 има невероятно жива картина,добри характеристики и добри условия по гаранцията,имам го от януари и съм страшно доволен тогава го взех за 820 лева от техномаркет сега е вече доста под тази цена....

post-2992-1146901015_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 17"LCD Acer AL1715 8ms :birthday: Имам го от година и малко и освен,че няма грижи(да чукна на дърво) e едно много добро съотношение качество-цена , а и като гледах наскоро все още не отстъпва по характеристики на някой по-големи батковци ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...